0 oy
1,728 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Eşim horluyor çünkü çok yorgun geliyor.normalde horlamaz aslında. Ama bu aralar hep horluyor . Bebeğim de korkup uyanıyor . Bu yüzden ayrı yatiyoruz. Nasıl alistiracagim çocuğu , ya da horlamaya çözüm var mı 

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bacı kusura bakma ya yeminle ilk cok güldüm tövbeler olsun :)) Ama horlama icin bantlar var burun bandı eşin kullanabilir veya horladıgı zaman eşini yan yatır insan sırt üstü olunca horlaması cok tutuyo
(26 puan) tarafından
Kiz komik okurken ama yaşarken zor. Ta mutfağa geliyor sesi :) noldu bu adama anlamadım lisedeyken fenomen bı erkekti şimdi kirolasti
tarafından
Bacı vücut bazen kaldıramıyor yorgunluğu Allah kolaylığını versin ama dediğim gibi bantlar falan var yatarken kullanabilir bende sinüzitten dolayı kışın öyleyim bant kullanıyorum vallahi :) yoksa eşimle ikimiz serenat yaparız heralde :D
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla benimki de horluyor salonda yatıyo virüs azalsa doktora gidicek burnunda et var galiba asla uyuyamam bagrıyo resmen horlarken napalım sağlık olsun :D 
(26 puan) tarafından
Ay benimki de öyle :)) napacagiz bunları ya
(25,224 puan) tarafından
Hahaha :D aman kızlar tek derdimiz horultu olsun :D
0 oy
(449 puan) tarafından
Bizde de aynı sorun var. Çocuğu geçtim ben uyuyamıyorum ki
(26 puan) tarafından
:D çocuk uyutmuyor bide o
0 oy
(876 puan) tarafından

Benim kızım babasını uyandırıp susturuyor canım :))) :D

0 oy
(1,094 puan) tarafından
Horlamaya cozum yok cocukta zamanla alısıyor bacım
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Sabaha kadar kac defa uyandiriyorum bi bilsen esimi yan yat diye yan yatinca horlamiyor 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Hahaha benim oğlan alıştı babasinin tren gibi horlamasina yapacak bişey yok kuzum :/ bizde aynıyız
0 oy
tarafından
düzenlendi

Malesef yok çözümü burun bandı aldırdım bi ara o bile işe yaramadı mübarek gemi sireni gibi sabaha kadar kaç kez depük yiyo benden gerçi benim çocuklar büyüğü duymuyo bile horlamasını 1 yaşına girecek olanda aynı bitek karnımdaki sorun olur çünkü bebekken acayip irkiliyolar korkuyolar Allah yardımcın olsun 

(26 puan) tarafından
Wvet maalesef bide benim bebek korkak zaten
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Iki gundur esimde horluyor:))cunku isten gece geliuor yorgun argin uyandirdim horluyorsun dedim kim benmi diyo uykulu uykulu☺☺☺
(26 puan) tarafından
Benimkide inanmıyor 7 aydır falan :D
(4,237 puan) tarafından
Bu surekli olmuyor arada bi boyle horlar bi ara yine dedim inanmadi bende uyurken videoya cektim inkar ettiginde actim gosterdim☺☺
0 oy
(92 puan) tarafından
Sana şöyle söylim; bizim evde horlayan benim hemde fosur fosur kşşklşklş 

elhamdülillah rabbim dağına göre kar veriyor çok şükür minnoşum şimdilik uyanıp ağlamıyor..
(26 puan) tarafından
Oh misss... Alışmış o zaman benimki baştan alismadi
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Benimkide horluor cocuk.emmeye uyandginda ayagimla durtukluom yan don die oylede agir uykusu varki anlatamam bir durtukluom varya yoksa kizim.uyanior iki saat uyutmakla ugrasiom kizimda sagolsun cit sesine uyanior valla 
(26 puan) tarafından
Tek değilmişim :))) kız çok güldüm.durtuklemene .biz ayrı yatıyoruz ben anca odadan kötü sözler söylüyorum , içimden :))))
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah ayagınla :D
(5,913 puan) tarafından
Kiz napim bir elim memede diger elimde cocuk bir tek ayak bosta kalior :D
0 oy
(758 puan) tarafından
Kızım 9 aylık artık alıştı hiç ayrı yatmadım canım. Bence sen de öyşe yap. Alışması için izin ver. 
(26 puan) tarafından
Bebeğim çok zor uykuya dalıyor o uyuyunca parmak ucunda yürüyoruz en ufak sese uyanıyor napacagimi şaşırdım.bi türlü alışmiyor müzik TV hepsini denedim
0 oy
tarafından
Ayyy al bendende o kadar kızı zor uyutuyor bi başlıyor ben bile korkuyom uyku arasında
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Burun bantlarından alabilirsin canım bizimkide genelde yorgunken horlar coka sırıta kaçtığı zaman tekmeliyorum yada dokunuyorum sağa sola dönüyo biz üçümüz beraber yatıyorum oğlumda alıştı babasına ☺️☺️
0 oy
(582 puan) tarafından

Ay horlamaya hiç tahamulm yok ya benim bakarken kız  kardeşimle aynı odada yatardık geniz eti falan vardı bir horlayınca traktör sesi çıkıyordu birgün dayanamayıp tokati yapstrmstm uykuda ALLAH  affetsin cocuktuk işte:D hep.odaya kaçardım.

Horlama olayı çok zor ya en ufak sese deli olan biriym 

ALLAH sana kolaylık versin.

Ben olsam esimi boğardm  uykusunda heralde :D

0 oy
(229 puan) tarafından
Benimkide horluyor nefret ediyorum bu sebepten uyku problemim oldu geceleri sabaha kadar yatamıyordum valla adami tekmeliom yumrukluom banamisin demio 
0 oy
(795 puan) tarafından
Yeminle yorumları okurken yarıldım gülmekten :D aynı sorun bizde de var evin içinde senfoni orkestrası var sanırsın öyle de değişik sesler cikartiyo bizde ayrı yatıyoruz kızım uyuyamiyo adam tedavi de gördü hala aynı :D
(26 puan) tarafından
:D Allah'ım tek değilmişim :D
0 oy
(5,024 puan) tarafından

Senin yine esin horluyor başka odaya gitse çözüm bizde ben horluyorum burnumda çift taraflı et kıkırdak yamulmasi var adam da çocukta çekiyor benden :D

0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bende aylaaaar aylaaaar önce aynen böyle bir post açmıştım ve şimdi değişen bişey olmadı ama kızım artık babasının gürültülü sesine alıştı sanırım artık ağlamıyor geceleri 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay benim kocamda borozon gibi ötuyo sabaha kadar 100 kere dürtükluyom sus diye geri uyku sersemi kiziyo 10 dkya snra bida dürtuyom yani anlıyacağın sabaha kadar durtmece oynuyom adam yine susmuyo:D 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 283 göst.
4 Kasım 2023 Aile kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 212 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 429 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde seydoskoo (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 271 göst.