0 oy
652 göst.
Aile kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Ben izin vermiyorum vallaha. Bir ara inat etti o indirdi ben kaldırdm pes etti

50 Cevaplar

+10 oy
tarafından
tarafından düzenlendi
Tiktok kullananda izleyende bana göre boştur 
(1,151 puan) tarafından
Zaten ne izlersen o hep çıkar karşına. Eşim bir ara benden yılan videoları izledi keşfetim hepsi yılan. Rüyalarıma giriyordu. İstemediğim halde görüyordm
tarafından
İstisna onlara birsey soyliyemem. Dedigim gibi ben kullanmiyorum uygulamaya girmedim. Ama disardan baktigimizda kac yasinda insanlar sirf izlenmek icin neler yapiyor. Genclerimizde dahil
tarafından
Ama genel olarak konusuyorsun
(13,203 puan) tarafından
Valla genel olarak sana katılıyorum bayanelmas arkadaşım istisnaların kaideyi bozduğu uygulama
tarafından
Genel olarak konusuyorum yine soyluyorum. Disarsan baktiginda hicte iyi niyetli bir uygulamaya benzemiyor haa bu arada benim konumun es kisitlamayla ilgisi yok bizim alakamiz yok zaten bu uygulamayla.
Esinde kullanmasin  tır youtubededa var daha zararsiz. Anadan üryan videolar var  izlendikce uygulama indirildikce millet kuduruyor
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Zaten tiktok kadar pis bişey daha görmedim ben hiç sevmiyorum izinde vermem 

+2 oy
tarafından
İzin veriyorm çünkü onu kısıtlamaya hakkım yok sayfasında çıkanlara baktım dinle alakalı ve tırla alakalı videolar hep zaten gözü dışarda olan adam ınstagram'dan da bakar faceden de yada dışarda da 
+1 oy
(3,552 puan) tarafından
Oyle seylerle meşgul olacak kadar boş biri değil çok şükür. Instagram bile kullanmaz. Izin konusuna gelirsek vermezdim ben olsam 
+1 oy
tarafından

Ben eşime tiktok tek değil WhatsApp dışında diğer bütün sosyal medyayı kullanmasını yasaklamışım kullanmıyor :D:D:D

(1,151 puan) tarafından
O kadar da değil kız. Adam kaç defa gelcek dnyaya
tarafından
Valla benim öyle. Sosyal medya çok kullanmak istiyorsa boşanır öyle istediği hesabı kullanır:-)))
+1 oy
(9,908 puan) tarafından
Eşimin saçmalığa ayıracak vakti yok elhamdülillah 
(25,225 puan) tarafından
Böyle ölmem füze at la :D
(9,908 puan) tarafından
Selo ya o videolar falan çok fecaat :)
(25,225 puan) tarafından
Hahaha öyle yaa :D
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Ergen işi ergen hayatı yasamiyoruz şükür 
(25,225 puan) tarafından
Breh anasını emşireme bak sen :D
(7,441 puan) tarafından
Gittin mi kız anneye :-)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Var ama çok girmez bilardo takiliyo
(1,151 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından
İzinlik bir durum olmadı isterse kullansın karışmam ama instagrami bile benim zorumla açtı sevmez öyle şeyleri
(1,151 puan) tarafından
Kız tiktok çok berbat oradaki kadınları gör. Onların yerine utanırsn
0 oy
(681 puan) tarafından
Asla kullanamaz sormaz bile kıyamet kopar 
0 oy
tarafından
o indirdi ben sildim indirdikçe sildim  :) şimdi facebook ile yetiniyor  :)
(1,151 puan) tarafından
Aynen bende öyle yaptm snsnns
tarafından
:d en güzeli tabiki
0 oy
tarafından
Eskiden vardı ama ben çocukça bulduğum için kaldırmıştı öyle de kaldı indirmedi o dönem de zaten ev arkadaşlarıyla video çekip atmıştı hepsi oydu yani
0 oy
tarafından

Bir erkeğin ne kadar zittina girersen o kadar inat yapar istemediğin şeyi yapar. 

Ben izin verdim. Benimde var eşimin de vardı karsimiyordum  10 gün kadar takıldı. Hesap açmadan. Sonra sıkıldı sildi. Ama ben kullaniyorum hesabımda var eşimde birşey demiyor. 

Geçen konuşuyordum. Sil desem silmezdin diye inatla biyere varamayız dedi 
(1,151 puan) tarafından
Vallaha kavga etmedik biz. O indirdi ben kaldırdm. Böyle devam etti sonra baktm bıkmş artık indirmiyor
0 oy
tarafından
Kullanmaz öyle şeyler hiçte yüklemez
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Cok sukur onlari izleyecek kadar zamani yok yüklü  bile degil telimizde 
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Sosyal medya kullanmıyoruz whatsap hariç 
0 oy
(208 puan) tarafından
Bnde de wardı onda da wardı bn girince o kızardı o girince bn cok sinir olurdum en sonda ikimizde sildik 
0 oy
(826 puan) tarafından

Aynı biz imdiriyp ben siliyprum hep götü açıklar çıkıyo sinirleniyprum bakmıyorum diyo ama kim inanırki. En son çareyi ebeveyn şifresi koymakta buldum 18 yaş altı için şifre koydum şimdi indirmek istese bile indieremez şifre var çünkü:D

(1,151 puan) tarafından
Kız ben kendimde denedim şifre koydum ama indirmeyi denedim indi
(826 puan) tarafından
Bide yaş ortalaması var orda göcüeksin onu aşağı indir arasa bile bulamaz tiktoku
(826 puan) tarafından
Yaş ortalamasl var canım ebeveyb iznine gir şimdi şifryi yaz koyduğun şifeeyi 3+ yaş ortalamsl gibi buşey var en aşaı onu seç tekrae ara bakalım bulacakmlsın)))
(1,151 puan) tarafından
Yaptm çok sağol şimdi arasn dursun sjsjsj
(826 puan) tarafından
Sende saol canım.
0 oy
tarafından
Ne tik tok ne instagram nede facebook hiç birine izin vermiyorum 
0 oy
(184 puan) tarafından
asla kullanamaz beynini dagitirim vallahi oda cok iyi biliyor. instagramida yok 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 547 göst.
0 oy
13 cevap 1,522 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
29 cevap 1,779 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde Syma (630 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 201 göst.

374,681 soru