0 oy
454 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım var emziriyorum bu yüzden ilaç ta alamiyirum beynim e bıçak saplanmis  gibi ne hareket edebiliyorum ne konusabikiyorum gözlerime vuruyor ne yapmsam biraz iyi olurum sabahtan beri araliksiz ağrıyor ağlayacağım.artik 

12 Cevaplar

+2 oy
(3,823 puan) tarafından
Boynunu iki tarafını kafana yakın yeri ovala rahatlatıyor bide uyuma imkanın varsa uyu 
(3,823 puan) tarafından
Rica ederim bastırarak yap ama elini korkak alıştırma :-)
tarafından
Basım o kadar ağrıyor ki  boynumun damarlari bile ağrıyor bastıramiyorum ki ..
(3,823 puan) tarafından
İşte oralar kasılmış yumşadıkça rahatlarsın
tarafından
Çok tşk ederim canımsın Allah razı olsun Ilgın için ....
(3,823 puan) tarafından
Rica ederim geçmiş olsun
-Reklam-
+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Minoset icebiliyosun diye biliyorum canim.emzirirken de..
(6,978 puan) tarafından
Korkutmak istwmem ama.covid olmus olabilor misin
tarafından
Hayır kuzum  ... Ben sürekli böyle baş ağrısı çekiyorum
(6,978 puan) tarafından
Sinirli olmaktan olabilirmi :)) (isminde yaziyor) saka bir yana gercekten en kisa zamanda gecer insaAllah.
tarafından
Ahahaaa o anlık sinirdi:))..
İnseallah kuzum inseallah rabbim kimseye sağlık sıkıntısı yaşatmasın herşeyin başı sağlık .....
(6,978 puan) tarafından
Amin amin aynen canim
+1 oy
(1,571 puan) tarafından
Su içmek ve saçları çekmek ben de işe yarıyor umarım işine yarar
tarafından
Ben şu içtikce  cizzzzzz  diyor beynim ..... Saç çekmek bunu deneyeceğim inşallah hepsini yolmam
+1 oy
tarafından
duş al bol su tüket. strese mi giriyosun? 
tarafından
Normal günlük hayatım stresli benim ....ama bu sancimin tarifi yokk
tarafından
Kafandan olumsuz düşünceleri çıkar. Geçiyor zamanla. Olumlama yap gerekirse meditasyon yap. Bizim Türk milleti nedense meditasyona hep ön yargıyla bakar. Oysa hepimizin sessiz bir ortamda gözleri kapayıp olumlama yapmaya biraz olsun içimize dönmeye ihtiyacı var. Dene bi canım.
tarafından
Bı defa denedim ama yapamadım .... Bizim insanlar gelişime açık değiller çünkü yemek yap çocuk dogur iş yap tek istekleri bunlar....
Tekrar deneyeceğim  de benim ortamda biraz zor sabah sabah kaynana söyleniyor daha bismillah insan nasıl olumlu düşünsün ki sabah erken kalkıp bahçeyi temizleyin kolunuz kırılsın diyor gelse strese girme
tarafından
Her bir kelimesine yüz puan veriyorum :) öyle haklısın kiii.. kalabalık ve yoğun bir ortamda meditasyon selâmün aleyküm ben kaçar der gider uzaklara :D nasıl oldun şekercim. Daha iyi misin. Strese girme yaz buralara konuş Dök içine atma lütfen ♡
tarafından
Bizim evde insan doğru dürüst oruramiyor bile akşam sofrasını bile 3 defa kuruyoruz teker teker gelip yiyorlar .... Sabah uyandım hala basım. Ağrıyor ama dünkü kadar şiddetli değil .... İnan insan ne kadar anlatsa boş kuzum hicbi faydası yok çözüm yolu olmadıkça dile getirince daha kötü oluyorum ben
+1 oy
(62 puan) tarafından
Kahve limon kürü var dene bence iyi geliyor baş ağrısına
tarafından
Nasıl yapılıyor kuzum
(62 puan) tarafından
1 fincan su
1 tepeleme çay kaşığı kahve
1 çay kaşığı şeker
limon
Limonlu Türk Kahvesi Tarifi'nin Yapılışı
Bu kahveyi paylaşmamda ki asıl amaç, benim gibi migren hastası iseniz bu kahve sizin için :) Ben ayda 4 kez migren atağı geçiren birisiydim. Bu kahveyi keşfettiğimden beri migren ilacı almıyorum. Sadece migreni ensemde hissettiğim anda normal ağrı kesicimi alıp sonrasında da kahvemi içiyorum. Denemenizi tavsiye ediyorum..

Limon hariç malzemelerimizi cezveye alıp kahvemizi pişiriyoruz. kahveyi fincana aldıktan sonra üzerine 8-10 damla limon sıkıyoruz(ekşiyi seviyorsanız fazlada sıkabilirsiniz) Afiyet ve şifa olsun..
tarafından
Tmm kuzum çok çok tşk ederim ..... Allah razı olsun
(62 puan) tarafından
Rica ederm annemin de migreni var bunu yaptı çook. Şaşırdı hemen geçiyor dedi
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Parol içebilirsin 
tarafından
Kuzum evde parol yok eşimde hala calisiuor işi bırakamıyor
0 oy
(2,241 puan) tarafından
bol su ic bas parmak ile isaret parmagi arasina masaj yap firsatin varsa karanlik bir odada uyu canim
tarafından
Şimdi yatağa attım kendimi zorla bulaşıkları makineye attım kızımı uyutup uzanacagim hemen
0 oy
(6,978 puan) tarafından

Canim bu yaptigimi sag basparmak ve isaret parmaginla sol eline bu sekilde baski uygula. Hafiften aci hissetmelisin o noktada, 1 2 dakika boyle bastir o noktaya Allah in izniyle agrin biraz hafifleyecektir

image

(81 puan) tarafından
Hay Allah razı olsun sizden. Tam baş ağrısından uyuyamazken yorumunuzu gördüm hemen denedim anında azaldı
(6,978 puan) tarafından
Amin cumlemizden Allah razi olsun, işe yaradığına çok sevindim. Rabbik şifanı versin
tarafından
Allah razı olsun kuzum deneyeceğim ... Dünden beri ağrıyor hala ..
tarafından
Aynen bu hareket tüm sinir sistemini harekete geçirir. Hep yapmak orayı yumuşatmak lazım.
(6,978 puan) tarafından
İnşaAllah hepiniz sifa bulursunuz hanimlar bas agrisi zor gercekten
0 oy
(365 puan) tarafından
Bnmde öyle oldu duş al uyumaya calis 
tarafından
Kuzum duş aldım ... Bu sabah hala ağrıyor
0 oy
tarafından
Migren ağrısı bacim  göze vurur gözün çıkacak  gibi olur bi parol ic  karanlıkta üst biraz iyi iyi gelir bende çekiyorum Allah kimseye vermesin 
tarafından
Baş ağrım için defalarca hastahaneye gittim canım kaç defa emar çekindi hiç bişey gözükmüyor ama doktora ağrı şeklini anlatınca doktorlar tümörden suphelendiler ama bişey çıkmadı şükür ki ... İnan beynimin bütün damarlarını tutup çekiyorlar canlı çivi çalıyorlar
tarafından
Migren anlattıkların nörolojiye git istanbulda isen gta da ki nörolog çok iyi bide göz doktoruna git gözlerin bozulduysa ya da gözlük takıyorsan numaran ilerleyince de öyle olur benimki ilerleyince feci baş ağrısı yapıyor
0 oy
(48,467 puan) tarafından
parol veya minoset.icebilirsin canım

kahveye limon sıkıp ye oda iyi.geliyor
tarafından
Tamm kuzum çok tşk ederim deneyeceğim .... Dünden beri dinmedi bı turlu
0 oy
tarafından
Kuzum bir parol al dört saat emzirme idare et gecer inşallah
tarafından
Sabah uyandım tekrar başladı ağrı bu baş agrisiyla nasıl baş edicem ben yaa

İlgili sorular