0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından

Kızlar ilk bebeğimi 34.haftada kaybettim, şimdi 9 aylık hamileyim.9 ay heyecanla beklediğim güne 1 gün kaldı ama içimde değişik bir korku var, hani bilmedgnz matematik sorusunda öğretmen listeden seccem der ya karnınıza bir ağrı girer. Öyle bir korku mu desem rahatsız edici bir heyecan mı desem.. size böyle oldu mu? Resmen korkuyorum bebeği görmekten. Yani keşke bir anda bir iki ay geçmiş olsa diyorum, o heyecana dayanamayip duscekmism kalp krizi gecircekmisim gbi bir his. Umarım anlatabilmisimdir, geçer mi acaba bu duygu

4 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Kiz ne guzel bitirmiş sayılırsın bende bian once doğursam diye gun sayıyorum valla en güzel duygu o olsa gerek :)
(25 puan) tarafından
Ben de bu akşama kadar hemen doğum yapaym diyordum bu akşam bebekle ilgili korkularım tuttu nedense. Neye benziyo nasıl bişey çok mu küçük sağlıklı mı, hep hayatmda olcak vs. Hep karnmda olmasına alismism. İlk bebegmi gormemistm sadece ayaklarını gördüm ve bu zamana kdr nasıldi acaba keşke baksaydm dedm, şimdi yarın gorcek olmak tuhaf seklde korkutuyo beni
(964 puan) tarafından
Hepsi aynı olacak diye birşey yok canım ablam doğum yaptı 80 gün yaşadı ve çocuğunu kendi yıkayıp kefene koydu suan aslan gibi bir çocuğu var maşallah korkma sakın Allah büyüktür ne olurda olsun o senin evladın Allahım sağlık sıhhat uzun ömür versin
-Reklam-
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Sag salim alirsin kucagina insallah canim Rabbim kimseye evlat acisi yasatmasin cocuk isteyen herkese nasip etsen insallah icinde bnde dahil
(25 puan) tarafından
Aminnn canm Allah kucağımızı boş birakmasn inşallah
0 oy
tarafından
Bebeğini kaybetmişsin bu korku ondan çok normal bnm çok şükür başıma böyle bsy gelmediği halde herşydn korkuyordum bir an önce doğum olsun bitsin diyordum
(25 puan) tarafından
İlk bebegmn yüzünü gormek istememistm o acıya dayanamam diye snra hep merak ettm smdi yarın bebeğimi görecek hatta kucağıma alacak olmak korkuttu beni, sağlıklı mı nasıl bişey vs, hep başkalarının çocuğunu sevdim, şimdi benm bebegm diyince bile tuhaf oluyorum. İnşallah hemen normale donerm
tarafından
İnşallah cnm kötü düşünme Allah gönlüne göre versin
0 oy
(1,012 puan) tarafından
İlkini kaybetmenden kaynaklı bir durum olabilir canim bu destek almayı düşündün mü bı uzmandan yoksa su an meraktan deliye dönmen gerekir Bebeğim nasıl kime benziyor diye diye sabahlar olmazdı basın sağolsun bu arada
(25 puan) tarafından
Sağol canimcm. Bu akşama kdr bişey yoktu aşırı mutluydum smdi içimde bir korku oluştu, ameliyat ya da doğum korkusu değil, neyle karsilascam korkusu galiba
(1,012 puan) tarafından
Neyle karsilascan biliyor musun iki yumuk el iki yumuk ayak tatlı mı tatlı bı şeyle karsilascan bagrina basacan ay çok güzel bir şey doğurunca yaz bak buraya bekliyorum hayrlisiyla al kucağına insalalh
(25 puan) tarafından
İnşallah ya :D tuhaf ya da saçma gelse de doğumu o kadar çok aglamakla, morg, ağrı, acı, mezar, dava gibi şeylerle ozdeslestirmisim ki korkunç bir gün yasayacakmism gbi bişey çöktü içime. Çok şükür bugne gelebildm. İnşallah sağlıkla kucağıma alirm da yazarım hemen:)
(1,012 puan) tarafından
İlkinden dolayıdır canım o korkma inşallah iki kişi girip üç kişi çıkacaksınız o hastaneden ne güzel bı şey ya kızımı hatırladım bak

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 165 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mlkars (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 283 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,233 göst.