0 oy
961 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
eşim vardiyalı çalışıyor.. 12 8 vrdiyasında kalamıyorum yalnız.. 1yıllık evliyim kaynanam geliyordu arada bianda gelmeyi bıraktı.. kızım 4 aylık... cesaretli bi insan olmayı çok isterdim.. gündüz ne isede bu gece olunca bide yalnızlık çok zor.. tek cesaretsiz ben miyim.. kalabiliyomusunuz yalnız

41 Cevaplar

0 oy
(3,607 puan) tarafından
Benimde eşim işte suan. 6 ve 1 yasinda iki oğlum var.bizim siteye 2 kere hırsız girdi evim 1. Kat gece 1 2 gibi uyandınmi 2 saat uyuyamam buralarda dolanirim bı evi kolaçan eder gelirim bende korkuyorum hırsızdan depremden ama napalim ekmek parası mecburuz eslerimizde bu saatte işlerde mutlu değillerdir ama mecbur çalışıyorlar bizede anne eş olarak idare etmek düşer çok sevdiğim bir söz var 

Cesur ol, değilsen bile öyle davran kimse aradaki farkı anlamasın:) okuyup Allah'a sığınıp yatıp uyucaz mecbur 
(50 puan) tarafından
eşime diyorum şu gece vadiyalarna gitmsen... el kapısı yapacak bişeyim yok hayatı debam ettirmek zorundayız çalışmazsak ne yer e içerz. haklı haklısınız ama ben nasıl alacam bu işe bilmiyorum hayırlısı bakalım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kalabiliyorum. Alıştım galiba. 
(50 puan) tarafından
ne mutlu size.. hayırlısı ile bende alışırım inşallah
tarafından
Inşallah canım. Korkma sakin kal. Zihnini meşgul et hep. Tedbirini al dua et :) zamanla oturuyor
(50 puan) tarafından
inşallah çok teşekkür ederim
tarafından
Benimki de 4 aylık. Ben de diyorum bazen. Keşke konuşsa beni yalnız bırakmasa. Sabredemiyorum. Yalnızlık kötü ama ona alışmak ondan daha kötü galiba.
0 oy
(54 puan) tarafından
Benim eşimde vardiyalı çalışıyor. 21.30da gitti sabah 7de gelecek. İlk evlendiğimizden beri hiç zorluk cekmedim. Yakinlarim korkmuyormusun, korkarsan gorumcende kal gece nobetlerinde diyordu. Korksam bile ne zamana kadar gorumcemde kalabilirim ki, illaki alışmak gerekti. Ama çok şükür kapımı penceremi kapatıp yatiyorum. Hiç sorun olmadı.
(50 puan) tarafından
aynen nereye kadar başkalarına gidilecek.. bu soruyu hepsoruyorum.. hem kendi düzenin bozuluyor hem karşı tarafın.. bilmiyorum inşallah alışırım sizler gibi
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Benim esim belediye de şoför bazen ilcelere yatılımühendis götürüyor yanlız kalıyorum bu aralarda filyasyona yazmışlarvirüslü kişilwrin evlerine doktor hemşire tasiyor vardiyeli  halen gelmedi 
(50 puan) tarafından
eşler çalışmasa olmuyo.. kadınlar sabırla onları beklemek zorunda.. kimi korkarak kimi cesaretle.. ben korkanlardanım... inşallah alışırım hayırlısı ile
(3,701 puan) tarafından
Alıştım artık ben kızlarım olunca vakit geçiyor  ama onun yeri ayrı
0 oy
(119,334 puan) tarafından
Benim esim vardiyali calismiyo ama calissa kalirim ben yaa 
(50 puan) tarafından
çalımasınn..gece vardiyası çok zor inanın.. ama cesaretli gibisiniz.. sorun olmayabilr dediğiniz gibi
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ben alışkınım ve öyle korkularım da yoktur bekarken yalnız yaşadım 4 yıl evimde dükkan ustuydi yazın cam pencere falan korkmadan açar yatardim benim üstümde oturan bekar arkadaşlarım vardı kale kapısı gibi her yere kilit vuruyorlardi ben dış kapıyı bile kilitlemezdim benim korkum da deprem bölgesinde olduğum ivin hadi kapıyı acamazsam o anda diye korkardım 
(50 puan) tarafından
ben bekarkende geceduramazdım.. hiç ama hiç yalnız kalmamştım.. o yüzden şuan çok zorlanıyorum...
(7,441 puan) tarafından
Alışkın olmadığından canım
(50 puan) tarafından
kesinlikle
0 oy
(485 puan) tarafından
Benim eşimde 1 gün evde 1 gün nöbet ilk zamanlar çok korkuyodum şimdi alıştım cezaevinde lojmandayiz ondan kendim güvende hissediyorum birazda hırsız cezaevine gelmez ya
(50 puan) tarafından
:-) :-).. sizin yeriniz bayağı güvenli...
(485 puan) tarafından
Şuanda eşim nobette mesela oğlumla uyicaz dışarda otursaydim bende çok korkardım sizi anliyorum bol bol dua okuyun yenersiniz inşallah  c
(50 puan) tarafından
inşallah çok teşekkür ederim
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben hep yalnizim esim aksam 4bucukta gdior oburgun sabh 9da gelior simdi kizim var 3aylik bugun yine gececi esim
(50 puan) tarafından
hergün mü gece çalışıyor doğru mu anladım.. sanırım bu durumu kaldıramazdım... Rabbim yardımcınız olsun
(5,913 puan) tarafından
Hergun degil iki gun gece iki gunduz calisior o sekilde gdior surekli
0 oy
(9 puan) tarafından
Valla canım ben o konuda okadar korkuyordum ki ben yurt dışından ailemi orda bırakıp tanımadığım daha önce hiç gelmediğim görmediğim şehire gelin geldin etrafımda ne ailem var ne eşimin ailesi onlarda memlekette malum ve ben bekarken odam da tek yatamazdım yatmam gerektiğinde de gece lambasını açardım babam kapıyı açık bırakırdı onun horlama sesini duyar huzur bulurdum ve geceleri sürekli rüyalarımda üç harflilerle uğraşırdım düşün artık ordan buraya geldim eşim polis gecesi gündüzü belli değil bazen bir gidiyo 2 gün eve gelmiyo bende kendime dedim ki yaşayan nasıl yaşıyor yak ışıklarını aç televizyonunu karanlıkta kalamiyorum uzan kanepene yat uyu tabi bol bol da dua ederek öyle öyle alıştım çok şükür bir seneyi geçti artık hamd olsun korkmuyorum yatacağım zamanda yatağıma gidip dualarımı okuyorum gece lambalı yakıyorum yatıyorum hatta yatağın tadını çıkarıyorum geniş geniş serile serile :)) inşallah sen de alışırsın ama aklına kötü şeyler getirme dualarını oku üfle yalnızlığın tadını çıkar 
(50 puan) tarafından
:-) geniş serile serile valla güldümhakkınızı helal edin.. inşallah çok ihtiyacım var alışmaya.. psikolojim bozuluyor o bir. hafta geçiyor ama bende kendimden geçiyorum
(9 puan) tarafından
Helal olsun canım valla eşimi çok seviyorum ona dokunmadan yatamiyorum pek ama bazen gerçekten elimi kolumu bacağımı yatağın her yanına dağıtıp yatmak ta çok zevkli oluyo :) inşallah biran önce alışırsın canım ama sana öneri olarak şey diyebilir kendine uğraşacak birşey bul el işi olabilir başka işler olabilir yatamadığın zamanlarda kafanı onunla dağıtır rahatlarsın yorulunca zaten istemsizce uyursun
(50 puan) tarafından
gözelerimi yorsun diye telefon la uğraşıyorum.. fikirlernizde çok güzel... çok teşekkür ederim
(9 puan) tarafından
Rica ederim herşey gönlünce olsun inşallah
0 oy
(262 puan) tarafından
Maşallah evlenir evlenmez bebeğiniz mı oldu ben 3 yıılık evliyim hamileyim hala bir yıl daha mı bekleseydim diye düşünüyorum :(
(50 puan) tarafından
biraz geç evlendim... erken evlensem bi 3 yıl bende düşünmüyodum.. :-)
0 oy
(13 puan) tarafından
10 aylık evliyim evlendigimden beri gece yalnız kalirim
(50 puan) tarafından
korkmadan mı..  ne mutlu
(13 puan) tarafından
Hayır ilk gün yalnız koymak istemediler hayır kalirim dedim kapımı kitledim evimde oturdum işlerimi yapardım gece öğünden beri kalirim
0 oy
tarafından
Ayniyiz

Esimde vardiyada iken kotu ruyalarla korkup uykusuz kalıyorum 3 aylik oglum var 
(50 puan) tarafından
uyuyup rüya görüyorsunuz bu bile nimet.. gözlerim uykusuzluktan kan topluyor yinede uyuyamıyorum :(
tarafından
Gördügum rüyaları bir bilsen:(
0 oy
(265 puan) tarafından
Mecbur kalıyorum eşim 24 24 çalışıyor.Ama alıştım ve rahatim biraz huzursuz oluyorum bazen ama oglumla erken uyuduğumda çok oluyor.
0 oy
(188 puan) tarafından
Yeni evliyim mecburum çünkü eşim jandarma korkunun ecele faydasi yokki 
(50 puan) tarafından
kesinlikle ama insanı yıpratıyor yinede
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Tam suan tekim :D sabah 8de gitti yarin sabah 10da gelcek
(50 puan) tarafından
uzun süreli bi çalışma..
0 oy
(255 puan) tarafından
Kalirim canim nolcak
(50 puan) tarafından
ne mutlu size
(255 puan) tarafından
Allahin izniyle bisey olmaz
0 oy
(48,683 puan) tarafından
evlendikten 8 ay sonra esim is degistirdi gece vardiyasi oldu tek kaldim abim aradi kac kere gelip alayım annem dedi esim annem kalsin dedi ama.istemedim ne kadar biri kalabilir ki yanimda. 

bebis doğdu kırk gün esim gececiyken yalniz birakmadilar sonra kaldik bebisimle bas basa ilkten gece kalkaraa duyamazsam diyodum ama nefes sesine kalkiyor insan oku dualarıni bişey olmaz canim
(50 puan) tarafından
inşallah çok teşekkür ederim.. postu açtıktan sonra şunu farkettim aynı kaderi yaşadığım ne çok kadın varmış.. herkes bi şekilde yalnız kalmış ve kalıyor
(48,683 puan) tarafından
mecbur canim kac ay kac sene biri gelebilir ki.orasi senin evin kilitle kapini oku dualarıni üfle biseycik olmaz
hatta hamileyken storlari vermiştik yikamaya o zaman bile.kaldim tek
(50 puan) tarafından
haklısınız çok teşekkür ederim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim eşimde vardiyalı çalışıyo bende 4 aydır bebegimle geceleri yalnız kalıyorum normalde 3 vardiya çalışıyo ama pandemiden sonra 2 vardıysa düştü bi gece bi gündüz..3 yıllık evliyim 2 sene beraber vardiyalı çalıştık son 1 senedir bende yalnız kalıyorum alıştım artık sende geceleri bol bol dua oku bise olmaz Allahın izniyle 
(50 puan) tarafından
aynen bizde de pandemiden dolayı sık sık iki vardiya gider oldu.. çok sık 12 8 geliyo ondandır yıprandım biraz
(9,626 puan) tarafından
Öyle valla ekmek parası napcan mecbur insan katlaniyo bazı şeylere keşke yanımızda olabilseler çok şükür ki yine başımızdalar
0 oy
(838 puan) tarafından
Eşim 3 vardiyalı Beennn kalıyorum oğlumla daha rahat oluyoruz :) 
(50 puan) tarafından
daha rahat.. :-) hiç rahat olamıyorum alışırım inşallah belki bigün siz gibi güzel cümleler kurarım bende
0 oy
tarafından
Bnmkide vardiyalı kızım yokken korkardım ama hiç korkmuyorum çünkü anne olmak bunu gerektirir herkes benden korksun 
(50 puan) tarafından
cesaret verdiniz valla.. herkes benden korksun çok güçlü bir cümle çok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim cancağızım hiç korkma çocuğun için duanı et yat uyu Allah'ın izniyle bişeycikler olmaz

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 799 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ayzasl (3,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 402 göst.
18 Nisan 2024 Moda kategorisinde Tanszuuu (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 224 göst.
0 oy
34 cevap 611 göst.

379,958 soru