0 oy
426 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Kizlar Corona yüzünden eşim işi bıraktı köye kayinvalidemlerin yanina döndük. Birlikte hiç vakit geciremiyoruz. Köyde iş çok yemekten yemeğe ancak görüşüyoruz ama aynı yatakta bile yatmiyoruz bn kızımla yatıyorum o da belim ağrıyor diyerek hergun ayrı yatakta yatıyor. Bos anında bile kahveye kaçıyor bir güzel söz  söylesem görmezden geliyor. Ne istesem alıyor ama sorun bu değil. Ne yapmalıyım köye gelince böyle olduk ??

7 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Köyde korona yokmu 
(45 puan) tarafından
Hayır şehirde oturuyorduk apartmanda bile çıktı köye asıl dönme sebebimiz issizlik iş yeri kapandi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kahveye gidiyor köye gidiyodnz kendç eviniz daha sağlıklı bence
(8,081 puan) tarafından
Köyde iş olduğu için oraya gitmişler
0 oy
tarafından
Eve gidene kadar öyle olur çünkü biz ilk evlendigimizde aynı dediğin gibiydik herkes gidene kadar evimize gelene kadar hep kavga hep kavga sonra eve geldik sanki hiç bişey olmamış gibi 
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Evinize dönün iş bulsun esin

Öyle ne zamana kadar gidecek.

0 oy
(817 puan) tarafından
Canım ya çok zor gerçekten ve nedense bu soğykluktan tek rahatsız olan biz kadınlar oluyoruz hep böyle mi devam edecek diye endişelenen biz oluyoruz ama onlara sorsan herşey yolunda biz kafamızda kuruyoruz :) umursamasanda olmuyor evinize gidince düzelir umarım
0 oy
(202 puan) tarafından
Kız benim eşimde oyle evde gayet ıyiz bi memlekete kaynanamgile gidelim esim 90 derece dönüyo beni azarliyo annesinin yanında gör baya degisiyo ama eve gelelim hic bisi olmamış gibi 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Koye gecicimi yoksa temellimi gittiniz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 288 göst.
0 oy
4 cevap 181 göst.
0 oy
3 cevap 290 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy