0 oy
2,410 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Evimizin pencereleri tahta yeni yaptircaz Toplam 4 pencere ve 1 balkon kapısı pimapen olacak. Sizce bir günde bitermi kac gün sürer yenide bebegim var bakalım nasıl olacak ev batar mi sizce

8 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ustaların el hızına baglı canım 
-Reklam-
0 oy
(170 puan) tarafından
Benim eşim yapıyor pvc montajını. Bir gün de bir evi bitiriyorlar. Çalıştıkları yerleri muşamba ile kaplıyorlar. Koltuklar mobilyalar avizeleri sarıyorlar. Ama yinede toz oluyor diyor. Çıkarken de süpürüp musambalari kaldırıp çıkıyorlar. Tabi bunu her firma yapmayabilir. 
tarafından
Ayy bazıları afedersn evin içine scp gidiyorlar  esin aldığı parayı hakediyo valla helal olsun
tarafından
Ayy canm bu arada eşin balkona camekan mi ne deniyor ondan yapıyor mu
(170 puan) tarafından
Evet gerçekten çok batiranlar var.  Evet yapıyor canım. Cam balkondan mi bahsediyorsun acaba
0 oy
tarafından
Kuzum bilgim yol ama bence yaptıracaksanız bi kerdeden kahve rengi yaptırın hatta simdi siyah moda olmus ama kahverengi daha guzel bence 

Bide beyaz bir zaman sonra sararip kararabiliyor
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ev sahibim yaptırdı 5 pencere 2 kapı sabah başladılar ikindide bitti
(467 puan) tarafından
Kac kışı calistilar
(3,617 puan) tarafından
3 4 kisi
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bn tasinmadan yaptirdim 1 gün sürdü 
(467 puan) tarafından
Ay inşallah aynı gün.biter ya küçük bebegim var başka biyerlerde de kalmak istemiyorum
0 oy
(971 puan) tarafından
Kaynanam gil yaptırdı 2 gunde bitti 
0 oy
(554 puan) tarafından
Cnm annemler değiştirdi sipariş gelince kendileri kırıp taktılar bir kaç saat sürdü ama arada açıklık kalıyor betonun incesi var abim çalıştığı için iki gün sürdü akşam karekim çekti gündüz boyadı o zamanlar nisanliydim üç güne iş bitti el cabukluguyla ilgili 
0 oy
tarafından
Bir günde biter canim bide işçiler temiz davranirsa o kadar batmaz ev

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 307 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 506 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 337 göst.
3 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ezhu (802 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...