0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

burda bı kaç kez gördüm nasıl öğretebilirim felan diye bende bilmiyordum bunu okudum sizinle de paylaşmak istedim benm bu konularla alakalı çok fazla kaygim var kizlar sizler ya yanlış yaparsam ya çocuğumu planladgm gibi guzel ahlaki iyiligi guzelligi asilayamassam diye hep kötüyü düşünüyorum sizinde varmı benim gibi böyle kaygilariniz düşündükçe de kendimi kötü hissediyorum

4 Cevaplar

0 oy
(48,961 puan) tarafından
ayıp olarak ogrettim bende kapatiyor ayip diyor korku endise hep var canim
tarafından
Benimki geniz 10 aylik umarim bende öyle ogreteblrm
(48,961 puan) tarafından
cok cabuk kapiyorlar canim.
ben hep diyodum oyun saniyodu gecen babasi opecek oldu ayip dedi simdi kimseye opturmuyo gobisini falan
-Reklam-
0 oy
(107 puan) tarafından

Ss aldım oğluşum doğup 2 yaşına geldiğinde bunu kullanırım inşallah:)

tarafından
İnşallah sağlıkla gelsin minnak
0 oy
(4,887 puan) tarafından
Evet benim de var bu kaygılardan:/
0 oy
(776 puan) tarafından
Oglum bazen bezini takmak istemiyor 11.5 aylık bak anneye babaya bizim de donusumuz var acik geziyor muyuz hic olmaz oyle sadece anne baba annane ve gerekli oldugunda doktor diye anlatiyorum gecen ay urologa gittik oglum icin kontrole doktor iranliydi ve uras bey izninizle pipinizi gorebilir miyim bakalim sagliklimiymis dedi cok hosuma gitti muayene ederken de ozur dilerim uras bey dokunmam gerek daha iyi gorebilmem için diyerek dokundu gercekten boyle davranılmalı en buyuk korlularimdan biri allahim tecavüz edenlerde evlat allahim gozlesin gizlesin rabbim ne ettirsin ne ugratsin hayirli evlatlar olsunlar inşallah 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 288 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 171 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elf.ylmz.6006 (47 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 479 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 693 göst.