0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3+1 bütün odaları kullanıyorum salonda oturuyoruz oturma odası varken bi banyo bi normal alaturka var eşim kilolu olduqu için banyoyu klozeti kullanır ama ben cok yoruldum sürekli bütün odaları kullanmaktan ne yapsamda evim hep kirli 

21 Cevaplar

+2 oy
(1,847 puan) tarafından
Evim buyuk ama tum odaları kullanıyorum. Misafir odası ve salonda oturulmaz lafı bana saçma geliyor benim oturmadigim yerde misafirin ne işi var. Bizim bide 2 banyo 1 tuvalet var. Tuvalet kullanılmıyor bi
tarafından
bizde yatak odasındakş banyoyu kullanıyorz ama klozeti yok eşimde kilolu mecbur misafir banyosunu kullanıyor
(1,847 puan) tarafından
Ben ebeveyn banyosundaki tuvaleti kaldırdım istemedim orda tuvalet. Oğlumu da büyük banyoda yıkıyorum. Ben tüm evi temizlesem oğlum anında kirlettiği için çok takmıyorum artık:)
-Reklam-
0 oy
(44,663 puan) tarafından
3+1 salon haric hepsi evet kullaniyorum 
tarafından
salonda tv olduqu için salonda oturuyorz
(44,663 puan) tarafından
Oturma odasindayim canim ben orda tv benim salonda koltuk takimim yemek masam konsolum var
0 oy
(15,694 puan) tarafından
Hayır ne diye hepsini kullanayım misafir odası temiz duruyor oraya misafir gelirse gidilir  çocuk odası kapalı şuan kurmadım 

tv odası yatak odası ve mutfak koridor falan kullanımda evim büyük benn hepsini kullanırsam temizlemek ile ömrüm çürür 
tarafından
galiba bende salonu kapatıcam bu qidişle cok yoruluyorm bide cok cok aktif bi oqlum var saqolsun arkamı dönsem ev 56 lık oluyor
0 oy
tarafından
Oturma odasında oturuyoruz salon hiç açılmaz yatak odamda dolap olmadığı için pek dagilmio giysi dolabimda dier boş odada orayada çamaşır odası gibi kullaniorum pek açmam ama hep toplu durur banyoyu sadece dus için kullanioruz kilozeti iptal ettik kimseyede kullandirmuoruz
0 oy
(48,671 puan) tarafından

kiz odalarla banyo tuvalet esinin alakasi ne ☺️

2+1 yazin salonda acik duruyo kışın kapisi kapali duruyo ama kullanıyorum yinede camasir asiyorum orda
tarafından
sanırım banyoyu sürekli yıkamaktan çeneme vurdu
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Hayır. 3+1

2 oda tek kullanıom
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Alt kat 3+1 ust kat 3+1 en ust kat 2+1+teras bahcede bi oda bi mutfak daha var hepsinide kullaniyoruz
tarafından
abooıvvv benim öyle bi evim olsa temizlikci tutardım heralde
(2,765 puan) tarafından
Malesef temizlikci yok ben kaynana birde gorumce herkese bir kat veriyoruz oyle temizliyoruz hergunde savas alanina donuyor heryer evde 10 kisi yasiyoruz
(1,847 puan) tarafından
Bacim kaç kişisiniz:)
(2,765 puan) tarafından
10 kisiyiz canim sadice 3 kisi topluyor geri kalan herkes dagitiyor
0 oy
tarafından
Bizim de bir oturma odası bir misafie odası misafir odası na çok girmeyiz zaten iki kişiyiz TV li oturma odasında oturuyoruz ora çok batmıyor bı tek kullansan da aynı kullanmadan da mecbur temizlik yapmak gerej
0 oy
(879 puan) tarafından

Evim 5 oda ve mutfaktan oluşuyor çifter banyo ve tuvaletimiz var her gün temizliyorum evin her yerini de kullanıyoruz hakkını veriyoruz anlıcan :D

0 oy
(2,692 puan) tarafından
3+1. Alaturka tuvalet ve onun lavabo kısmı, bir normal banyo ve ebeveyn banyosu,1 adet de balkon var. Her yeri birfiil kullanıyoruz :) iştahla hunharca dağıtıp, mecburiyetten topluyoruz :D
0 oy
(12,856 puan) tarafından
3+1 2 banyo ve wc var hepsini kullanıyoruz oturma odamızı daha hiç kullanmadık salonda oturmayı tercih ediyorum eşyaları kendimiz için aldık millet için değil ve eşya kullanmak içindir hafta da bir tozunu alıp kapıyı kapatmak için değil bu bizim fikrimiz yemek takımımıb bile kullanırım misafirlik diye hiç ayırmadım canım oğlum çok yaramaz ama belli kuralları şimdiden öğrettim odası dışına oyuncak çıkarmaz mutfak dışında hiç bir oda da bir şeyler yemez bu da benim günlük işlerimi çok kolaylaştırıyor 
(1,657 puan) tarafından
Bende oyle valla nasılsa ölcez ben kullanıyo bıde cıdden haftada bı kez ya acılır ya acılmaz bı oda ıcın en guzel mobilyalar en buyuk oda ayırmak sacma gelıyo.
Maşallah ogluna canım benımkı 22 aylık gezerek yeme huyunu bıraktırma calısıyorum ben yanında oturursam yıyo bu ara
(12,856 puan) tarafından
Birlikte mutfakta yiyin canım hatta kraker bisküvi yediği zaman sofra bezi ser üzerine oturun öyle öyle alışır benim görümcem de öyle 4 yıldır evli salonu kullanmaz yemek bardak çatal kaşık takımını kullanmaz salon halılarım bozulur diye halılarını daha ilk kez bu sene yikatti düşün :)
(1,657 puan) tarafından
Evet oyle yapıyorum canım otursa salonda yemesi sorun degıl valla kurtlu :D
Gorumcene de Hey maşallah yani 4 yıldır kullanmadgım esyayi ne yapcan ben ya tovbeee ölse gitse daha sunları kullanamadığı dıye aglar lar ardından :D

Benım yemek takımı tabakları duruyo kullanmiyorum cunku gunluk 3 tane vardı anca eskıtıyorum  3 yıllık evlıyım :D ama catalları kasıkları kullanıyorum gun delikte eksilen bıseyım olursa ordan takviye ediyorum
(12,856 puan) tarafından
Elinden gelse eve girmicek valla :D
Ben gündelik almadım ondan kullanıyorum canım
(1,657 puan) tarafından
Banada hediye gelmıstı ıkı takım bıde annem almıstı oyle 3 tane oldu hepsi kırılsın sıra onlarda :D

Icıne girmeye korktuğum evı napıyım ben :D
0 oy
(10,037 puan) tarafından
Benimde 3+1 birini ardiye yaptim ivir zivie hep kqrqnliga bqkiyor zaten gelinligim falan var. Bi odada da supurge camasir askisi utu falan var. Salonla yatak odasini kullaniyrm sadece
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Cocuk odam salon birde tuvalet bunlarin kapisi hep kapali kullanmiyoruz 

Bi oturmw odasj mutfak banyo koridor
0 oy
tarafından

Yeni taşındım kendi evimiz 3+1 misafir odası yapmadım 2 tane çocuk odası bi yatak odası birde oturma odası şeklinde ayarladım misafir odası kavramını pek sevmiyorum şimdilik eşimin ilk evliliğinden olan oğlunun odası kapalı geldikçe kullanacak diğer odalar aktif kullanıyoruz.. Banyo ve wc iki tane biri klozet klozet kullanılmıyor diğerleri kullanılıyor.. Eşimde ev temizleyen biri olduğu için çok yorulmuyorum ben şahsen :)

0 oy
tarafından
2+1 benim evim hepsi kullanılıyor yatak odası çocuk odası salon 2 tuvalet 2 banyo mutfak hepsini kullanıyoruz 
0 oy
(123 puan) tarafından
3+1 heryeri kullanıyoruz evdeki herkes titiz o yüzden hiç kirlenmiyor dağılmıyor
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Yazın salonu kullanıyoruz salon baya büyük daha ferah geliyor kışın oturma odasını. Çamaşır odasi var bana kalsa kitlicem kapısını ama Işte olmuyor ütüyü falan oraya koydum. Heryere değiyor elimiz yani hâliyle kirleniyor gizemin işi ne evde aksama kadar :angel:

0 oy
(119,318 puan) tarafından
4+1 2 odam bom bos digerlerini kullaniyom
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Evim standartlardan daha büyük ama her yeri kullanıyorum eşimin bilgisayar ödün odası var o tüm gün orada salon mutfak hepsi bir ayrıca bi misafir için salonum yok üst katta 3 yatak odası var biri misafir için kullaniyoduk ama kızım artık orada yatıyor birde utulenicek kıyafetler de orada oğlum da çocuk odasında evin kullanmadığım hıc bir yeri yok.. ki bence boyle olmalı evimizi başkaları için değil kendimiz için yaşanılır hale getirip her yerini kullanmalıyız..  başkaları için değil kendimiz için.. 
0 oy
(586 puan) tarafından
Evim 4 oda birmutfak her yeri kullanıyorum 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 172 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 283 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.