0 oy
610 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından

7 bucuk aylık evliyim, 22 haftalık da hamileyim Kendimi çok kötü hissediyorum esimden çok uzaklaştım,herşeyden tiksiniyorum durduk yere ağlıyorum eşim bana biraz sesini yükseltse ağlıyorum, içim daralıyo, eşim işten gelince o ayrı odada ya  telefon ya bilgisayar ya da tv den uğraşıyo ben diğer odada sıkıntımdan telefondan oyun oynuyorum hep diyorum kendi kendime acaba herkesin evliligi mi boyle yoksa sadece benim evliligim mi ??? Esimin Hiç akşam disari çıkması yok kimsede gelmez her akşam evdeyiz cok sıkıldım artik haftanın altı günü evdeyim bir günü de annesi gile gidiyoruz çok sıkıldım bunaldim artık hep boşanmayla ilgili şeyler düşünüyorum, ya benden boşanmak isterse ya da ya ben istersem gibi şeyler psikolojim çok bozuldu 7 aydır hapis gibiyim evde gidecek  cok bir yerimde yok annemler disinda hep böyle mi sürecek evliligim, hayatım ??? Ne yapmalıyım siz olsanız ne yapardınız ??

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Düşündüm ben olsam napardim??? Anneme gidebildiğim icin sukrederdim. Bende ayın 3 haftasi evdeyim. Sadece 1 haftaligina annemi görmeye gidebiliyorum. Ayri şehirlerde oldugumuz icin. Yinede binlerce kez sukurler olsun cunku hamileyken daha uzak bi şehirdeydim ve uc dort ayda bi gorebiliyodum

(118 puan) tarafından
Canım bende her hafta gitmiyorum ki mesafe kaynanam Gilin eviyle annemlerin evi  aynı mesafede olmasına rağmen 3 kere kaynanam gile gidiyorsak bir kere annem gile gidiyoruz ayrım yapıyo eşim
tarafından
Sen esin olmadan disari cikamiyo musun
(118 puan) tarafından
Çıkıyorum ama gidecek çok bir yerim yok annemler köyde oturuyo
tarafından
Anladim zor bi durum gidicek bi market bile varsa iyidir ben bakkalin olmadigi kisin herkesin merkeze tasindigi bi koyde yaşıyorum inan daha zor
-Reklam-
0 oy
(23 puan) tarafından

Aynennnn bende senin gibiyim canimm 3 günden beri gözümden yaş dinmedi kocam beni takmıyorrr boşanmayı düşünüyorum belkide hamilelikten okadar rahat ki ben ağlıyorum adam arkasını dönüp uyuyor bizde yeni evliyiz ama çooook mutsuzum çooook..

(208 puan) tarafından
Bende bir tek ben böyle yim sanıyordum kızlar aynı dertten bende de var kocamla aramda hiç bişey kalmadı o da bende ilgisiziz ne yapsa batıyor eve gelse sıkıntı oluyor gelmese sıkıntı napicaz
(118 puan) tarafından
Aynenn evde  olmayınca özlüyorum hep yanımda olsun istiyorum ama eve gelince de sinirleniyorum görmek istemiyorum tartışıyoruz ters davranıyorum uzak davranıyorum kendi kendime bile tahammülüm kalmadı çok kötü bir psikoloji içindeyim nasıl geçecek bilmiyorum
(208 puan) tarafından
Bende bilmiyorum kardeşim herşey üstüme geliyor nasıl başa çıkılan eşim iyice uzaklasti
0 oy
(247 puan) tarafından

Niye çıkıp gezmiyorsun canım? Arkadaşlarınla dışarı çık, akşam eşinle yürüyüş yap? Bir hobi edin mesela insanlarla tanisabilecegin bir kursa katıl? Ayağımıza zincir olsun diye evlenmiyoruz ki biz? Evliliğini eğlenceli hale getirebilirsin

(118 puan) tarafından
Hemen herkesle arkadaş olamıyorum canım o sorunum da var, arkadaşlarim var ama hepsi köydeler
(247 puan) tarafından
Tamam hemen kanka olma, ama insanlarla tanışmazsan hiç arkadaş olamazsın ;) sen dış dünyaya adım atmazsan dünyanın senden hiç haberi olmaz ki? Değil mi ama? :)
(208 puan) tarafından
Ben hiçbir yere gidemiyorum birşey yopamiyorum kasabada yaşıyorum napicagmi bu lmiyorum
0 oy
tarafından

Hamilelikten emin ol canım.bende oyleydim her şeye ağlardm eşim bı laf etse gözlerim sisene kdr ağlardm. Kendimce triplere girerdim. Şimdi biraz biraz geçiyor gibi canım. Eşinle dışarı çıkın hep evde durma. Hamile kalmadan önce napiyosn mesela. Onu yapın dışarda çay için yürüyün iyi gelck. Bnde arada öyle yapıyorum eşime diyorm hadi dışarı sahile. Cnku çok cikardk biz. Çıkınca rahatliyorm valla sende öyle yap 

(118 puan) tarafından
Eşim çıkmıyo işte hep yorgunum diyo tüm gün çalışıyorum bi de akşam gelince rahat birak dinleneyim diyo sanki sadece kendisi çalisiyo bu dünyada tüm gece bilgisayar tv telefondan bıktım artık aynı odada bile oturmak istemiyorum artık sürekli ağlamak istiyorum onun önünde de ağlamak istemiyorum delirmek üzereyim artık
tarafından
Tek başına çık canım. Bnde senle uğraşamam de
0 oy
(410 puan) tarafından

Bnde aynı dertteyim eskisi gibi eşime yanasmiyorum hamilelikten galiba ama soğukda durmuyorum bnde her gün evdeyim daha 4 aylık evliyim 3.5 aylık hamileyim hiç bir çevrem yok burda ailemle bir saatlik yol var aramızda eşim bütün gün işte ama o akşam gelince için huzur doluyor birlikte oturuyoruz aksine başka odada isim olsa hemen o geliyor yanıma fazla soğukluk girmiyor o anlıyor herşeyin hamilelikten olduğunu ve bütün gün evde bunaldigimi canım sende soğuk durma eşine o hangi odadaysa onun yanina git birlikte oturun o tviden ne izliyorsa otur sende izle birlikte vakit geçirince daha iyi olur sizin için 

0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ben de ufacık şeyde ağlıyorum. Eşim haftada bi kere falan dışarı çıkar arkadaşlarıyla. Ben de hiçbir yere gitmiyorum maalesef en fazla annemlere o da 4 5 haftada bir. Tek başıma çıkmamam zaten  eşim çok kıskanç   eşimle gittiğimizde de gözü hep etrafta biri bize bakıyo mu diye evdeyken de ya tv ya telefon son 3 gündür de bi oyuna sarmış kafayı hiiç konuşuyorum duymuyor bile. Hamilelik dolayısıyla daha da hassaslaştım. Ama olabildiği  kadar düşünmemeye çalışıyorum ben canım. Zaten hassasız biraz da şeytan vesvese veriyor. La havle vela kuvvete illa billah zikrini çek sürekli.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 320 göst.
23 Nisan 2019 Aile kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 447 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 265 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 897 göst.
11 Ocak 2019 Aile kategorisinde Esrayksll (6 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,934 cevap

34,762 kullanıcı