0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Eşiyle bir çok problem yaşadıktan sonra bir zaman soğukluk yaşayan var mı yaşadığımız sorunlardan sonra eşim sevgi ile alakası yok senden soğumadım sevgimde azalmadı ama olaylar soğuttu ya problem bitmiyor hep sorunla yaşamaktan hayatı kaçırıyoruz dedi. Eşiyle bu duruma gelen var mı yani eşiniz size bir zaman sonra tekrar isiniyor mu olaylar yaşandığı için mi bu soğukluk yaşanıyor yoksa eşim tamamen mi soğudu ben de olayların etkisi geçince eski haline döner mi acaba. Artık tamamen sessiz kalmayı deneyeceğim ailesiyle de barışcam kendi huzurum için ama eşimin bu soğukluğu gider mi acaba evliliğinizde böyle bir dönem yaşadız mı ? 

8 Cevaplar

0 oy
(17,262 puan) tarafından
Döner döner biraz zaman alabilir belki ben yaşamadım ama belliki eşin seninle güzel bi hayat yaşamak istiyo tam olarak sorun ne yani hayatı kaçırıyoruz demesi önemli bi detay
-Reklam-
0 oy
(115 puan) tarafından
Ben yaşadım ailesiyle konuşmak çözüm olmadı zamana bıraktım yıllarca çektim ayrılık aşamasına gelince kendisi zaten düzeldi hiç birşey için beni zorlamadi
(31 puan) tarafından
Ben iki kere gittim ikisinde  de pişman oldu tekrar eşyalarımı topladım gitmeme razı gelmedi çok ağladı ve çok yıprandığımızı söyledi. Beni elinin altında sanma dedim nasıl sanayım ki gidiyosun zaten bişey olduğunda dedi. Ailesiyle görüşmem belki daha çok bağlar onu bana bilmiyorum. Bi müddet sessiz kalıcam sizce ne yapmalıyım nasıl düzeliyor bu erkekler ?
(115 puan) tarafından
Ben 4 yıl ayrı kaldım eşimle iyi olayım diye 1 yıl ailesiyle  boliç içe oldum baktım oda ailesine daha cok bağladı götü kalktı  şimdi fazla gidip gelmiyorum haftada 1 gider eşimle giderim mesafeliyim    sadece eşine iyi davranırım kendimi iyi gösteririm kendime bağlamaya çalışıyorum adam evde huzur bulunca seni oda kutlu etmey3 çalışıyor eğer sen başkasının lafını eşine getirirsen hele ailesi hakkınd koyu düşünürsen senden dahada uzaklaşır ev içinde biriyle tartışan  bile eşine yansıtma ben böyle  5.6 aydır rahatım yani
0 oy
tarafından
Çok üzücü gerçekten ya 
0 oy
(883 puan) tarafından
Abimle yengem arasında oldu abim bize dönem dönem evliliklerde böyle şeyler olur bunalimdayim gibi dedi bı kaç hafta. Sonra yine canciğer. Oldular çokşukur geçici canım bazen maddiyat bazen maneviyat yoruyor insanı üzerine pandemi geldi akıllı insanı bile bozdu sen rutin eşine evine bak inşallah düzelir geçici 
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Kavgadan sonra biraz tripli oluyoruz tabi ama uzun surmuyo kuzum esin bikmis baya olay yasamissiniz demekki sen adim atmayi dene gonlunu hos tut duzelirsiniz oyle donemler olabiliyor evlilikte 
(31 puan) tarafından
Şuan sadece sessiz kalıyorum. Ailesiyle de görüşmicem diye inatlaşmıcam. Kavga vs yaşamıcam sessiz kalıcam bi müddet. Eşim benden soğuduysa bidaha ısınamaz zaten. Ama belki olaylar geçince normale döner olayın etkisindendir dimi
(7,099 puan) tarafından
Buyuk olaylar yasadiysaniz ondandir kuzum
0 oy
(48,083 puan) tarafından
zamanla gider bakara suresi dinle evde ya vedud zikri çek
0 oy
tarafından
Ne eşimle tartışma yaparım boş küçük seyler için nede.  Kendimi uzerkm soğukluk yaratmam asla üç günlük dünya ailesiyle sorun yaşamam kendime çocuğuma kocama bakarım 
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Kimse için birbirinizi üzmeyin kırmayın kapı kapaninca bir sen bir o kalıyor insan oğlu doluyor taşıyor ama hallolmayacak sorun yokdur (ötekiler hariç) önünüze bakın birbirinize bakın iki kuruşluk insanlar için birbirinizden olmayın 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 612 göst.
11 Kasım 2020 Aile kategorisinde Ayti4 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 298 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde htcdmrc (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 342 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.