0 oy
447 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sizler böyle olmayin boyle olanların  . Kiymeti olmuyor. 

Ama benim yapım  da var illaki çocuk gibi ilgilenmem lazım tum sevdiklerime boyleyim hep uzulen ben olurum sonun da ... Cok Yanliss Yoldayim .. Ama yoll nasi guzell :) sjsjs

image

14 Cevaplar

+2 oy
(765 puan) tarafından
Başkasını katmasaymışsın iyiymiş
tarafından
E oyle ama .  10 gun eve gelmese Ailesi bilee merak etmezz .
Ama  yarim saat ortadan kaybolsun.. yine ben ararimm yine benn mesaj atarım  
Yine ben polise haber veririm eve gelmedi diyee
(765 puan) tarafından
Canım sana bı tavsiyem olacak ama dalga geçtiğimi sakın düşünme sakın yanlış anlama beni olurmu

Kırmızı oda Recai ve Nazlı nin hikayesini izleme şansın varsa mutlaka izle sana biseyler katacağına inanıyorum

https://youtu.be/pLG0P-uxbmU
(191 puan) tarafından
Bende tavsiye ederim izlemelisiniz insan ders alıyor böyle flmlerden bide gerçek hayat hikayesi olması daha çok etkiliyor
tarafından
Tamam canimm izlicem
(11,224 puan) tarafından
Kaçan kovalanır taktigi mi
-Reklam-
0 oy
(988 puan) tarafından
Gittiğimiz yol yol değil de manzarasını seviyoz beeehhh :))
tarafından
Sjsjsjs  he vallaa:)
0 oy
(626 puan) tarafından

aynı ben en ufak sevgi sözüne düşerim daha dün tartıştık anasıyla ikisine benden nefeet ettiğinizi bu kadar belli etmeyin ben zaten biliyorum dedim bugün canımlı cicimliyiz :D:D

tarafından
Şeyyy yaaa
Bu şey değil mii
+BEN...

Yeminlee ayniyiz sennlee agzima scyolar k.b iki dk snra yuzume gülüyorlar   kıyamıyorum  ..  hemenn gulmeye başlıyorum
(626 puan) tarafından
çok mu safız yoksa ilgiye sevgiye çok mu açız bilmiyorum ama gerçekten öyle hemen iki güzel lafa bütün gemileri yak
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Yani sana onları yapan adama böyle davranabiliyosan gözün kör olmus ne diyeyim Allah ona hidayet versin de senin ona davrandığının bin katı değerinde davransın değer versin insallah 
(4,158 puan) tarafından
Saf olma bu kadar kuzum yanlıs anlama hani sen Bi kardeşimsin de akıl verir gibi söylüyorum bunu sana bırak o sana bunları desin bırak o senin peşinden koşsun sen böyle oldukça o adam seni elinin altında aşkından ölüyor gördükçe değer vermez boşver sen ağırdan sat kendini o sana böyle mesajlar atsın
tarafından
En çokta bu huyumdan nefret ediyorum zatenn oldum olası böyleydim  kendi kiymetimi hic bir zaman bilemedim .. hepp millet mutlu olsunn onlar uzulmesin kalbi kirilmasin dedimm  sonum ne gerçekten bende blmyrm
(4,158 puan) tarafından
İşte bil diye sana burda akıl veriyoruz kuzum yazık günah sen böyle oldukça bu adam sana daha çok yapar ben böyleyim böyle kalacağım Bi ömür deme daha çok gençsin değişmek senin elinde
tarafından
Denemedigimi mi sanıyorsun  .
Deniyorum ama başaramıyorum  
Vicdanim beni hep ele geçiriyor  
O an o olayi yasadigim ann nefret kusuyorum igreniyorum
Olaydan 1 saat geçsinn
Hemen eski halime dönüveriyorum
Acıyorum  karsimdakine hep yaptigi iyilikler geliyor aklima degisik bir yapim var bende anlamyrm
(4,158 puan) tarafından
Allah sana akıl fikir versin kuzum senin için dua edeceğim sevgini hak eden bir adama dönüşsün eşin insallah her şeyin en iyisini güzelini hak ediyosun sen ❤️
0 oy
tarafından
Bide bilmiyom mu demiş. Senin darp postunu hatırlıyorum canım senden çok önce bozuktum eşimle,  daha da duzelemedim . Sırf kalbimi kırıp, sonra umursamaz davrandığı için. Çünkü ben onun eşi çocuklarının annesiysem bana haksızlık yapıp da öyle yaşayamaz. Gözünü seveyim azcık da sen kendini çek üzmesin şu kadınları bu canavarlar 
tarafından
Aynen oylee canimm hep boyle sorsann  ben senin kiymetini bilmiom mu ben almiom mu satmiom mu
Ben sana bakmiom mu   konularına  girerr .. benim demek istedigim farklı seylerdirr onun dusundukleri farklı  . Erkeklerin geneli boyle gercii eve ekmek.aliyolarsaa onlar dunyanin en merhametli en sağduyulu en sevgi.dolu en saygili erkegin oluyorlar amaa kendilerine goree ..
tarafından
Valla yeri gelince söyle seven adam el kaldırmaz diye. Madem kabullendin oturdun yaptığına bari pişman et de devamı gelmesin yoksa böyle pohpohlandikca yeryüzünde tek erkek kendi var sanıp kendini iyice nimet sayacak
tarafından
Diyorum  .. çokta dedimm . Neymiş bende onu sinir etmişim oda beni etmiş  bende ona kirici konuşmuşum oda bana sinirden vurmuş kendini savunmasi bu
0 oy
tarafından
Meltem kuzum yanlıs hatırlamıyosam gecen vurmamıs mıydı eşin sana tabıkı ayrıl boşan demıyorum ama hemen yumusamasan mı?
tarafından
Evett canimm  aynen oyle olduu  ..

Istee bende ondan yakınıyorumm
Bu huymdan nefret ediyorum hep boyleyimm her konudaa ..
Tabiki bazi konular sınırımdır ama
 Genel yapim bu işte  nasil kurtulcam bu huyumdan blmyrm nefret edemiyorum insanlardan
tarafından
Bu konu sınırın olmalı kuzum bır kadın ıcın siddet ve ıhanet sınır olmalı ozellıkle sen hamıleyken sana uygulanan sıddet…. Lutfen kendıne gel, kendını degerını sen belırlersın
tarafından
Cok haklisin canimm gerçekten  psikolojik tedavi gormem lazimm bu huyumm yüzünden.. resmen kendimi ezdiriyorumm farkindayim amaa engel olamiyorum iste
tarafından
Hamılesın senı uzmek asla ıstemıyorum kuzum ama bu tutumunla sadece aynı seylerı tekrar tekrar yasarsın ve sana normal gelmeye baslar esın ıcınde önemsız bır durum olur,  bebegını dusun annesının boylesıne ezıldıgı bır ortamda ne kadar saglıklı yetişir?  Rabbım esıne dogru yolu gostersın ama nolur sıddetın hıcbıturlusunu affetme bırdaha
0 oy
(17,711 puan) tarafından
Canım bu adam sevilcek bi adammı ya sana kıydı dayak attı aşkım kelimesini bile kullanma bırak mesaj atmayı değmez kendine değer ver sorma arama biraz mesafeli ol bence
tarafından
Ahh canimm .. yukarıdaki  yorumlara verdigim cevaplari okuu herkes seninle ayni fikir dee ama srun bende
(17,711 puan) tarafından
:((( çok güzelsin kalbinde öyle
tarafından
Sagoll canim ♥︎ allah razi olsunn Sen dee guzel kalplisin kii kalbimin guzelligini gorebildin
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Bı bende seni seviyorum bekledim msjda yaaa
0 oy
(3,824 puan) tarafından
Ahahah hemen tarzana dönüşme :Dd
tarafından
Hemenn başlarr ..
Sevmiommu askim
Sana bakmiommu askim
Eve ekmek almiommu
Acmi kalion askim
  Demeye
Ne alakaysa :)
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Bu kadar değer verirsen değerini yitirirsin kendine saygın olsun bence biraz üzülen sen olursun yine
tarafından
Nekadarr değer verirseem
Okadar değersiz oluyorum  
Farkındayım  canim . Ama kendime engel olamiyorum daha doğrusu vicdanım  hiç beni bırakmıyor  .
0 oy
tarafından
Sanırım sana geçtiğimiz postlarda vurmus hep yapar mı bu davranışı herkes yazmış o yüzden soruyorum yanlış anlama lütfen. Buarada evet öyle bir durum varsa çok ama çok yanlış ve hamileyken öfke kontrolü var demek ki devam eden biseyse yardım alabilir .Allah muhabbetinizi arttırsın buarada hep güzel mesajlar atın mutlu anne babası olsun yavrunuzun
tarafından
Evet canimmm  geçen  vurmuştu  hem de sacma bir sebep yüzünden herkes o yuzden kiziyor bana biraz kendini agirdan sat hemen yumusama diye ama benim yorumlarimi da okumussunudr kendime engel olamiyorumm yapimdan dolayimi vicdanimdanmi blmyrm ..
Evet yapılan sey cok yanliss benim yaptigim herseyden yanlis ... ya benmm ya da esimn psikolojik tedavi görmesi sart gerçekten
0 oy
(5,262 puan) tarafından
Yorumlarda herkes benim yazmak istediğim şeyleri yazmış zaten. Canım ♥️ 
0 oy
tarafından
Ah canım Allah yardımcın olsun atı alan Üsküdarı geçmiş

Biz ne desek boş 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 453 göst.
16 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy