0 oy
525 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

selam hanimlar ,

Sabah esim beni aldatıyor şüphesi ile size soru sormuştum cok şükür esimin bir sucu gunahi yok o yapmamış gerçekten arkadasiymis 5 6 kisi hic tanımadığım insanlar bile esimin telefonunu arkadasin elinde gordu arkadaşı kendisi de açıkladı hata mesajtaki kadının adresine de gittim esimi tanımadığını arkadaşının sevgilisi olduğunu söyledi cok şükür yuvam yıkılmadı rabbim düşmanıma bile vermesin cok zor bir durumdu cok çaresizdim cok sukur rabbime 

Birde önceki Postda nedense sonradan gelen yorumlara cevap veremedim yazıp cevap alamayanlar cok sagolun yorumlarınız için kusuruma bakmayın 

10 Cevaplar

+1 oy
(27,339 puan) tarafından

Gozun aydin olsun. 

(4 puan) tarafından
sagol canim Allah razi olsun
-Reklam-
+1 oy
(581 puan) tarafından
Millet bi acayip kendi kocalarının aldattığını düşünseler peşine ajan takarlar ama sana kadının evine mi gittin diyen var. 
(581 puan) tarafından
Aynen vallaha canım aynı durumu yaşamayanlar için uzaktan yorum yapmak kolay. Yuvan adına sevindim de geç yani. Nedir bu moral bozma kalp kırma hevesi anlamıyorum
(9,626 puan) tarafından
Çok şükür benim basimdan hiç gecmedi Allah şeytana uydurmasın, hiç bi zaman benim eşim kesinlikle yapmaz  demedim dememde büyük konuşmak konuşmamak lazım kimseye çok görmemek lazim empati kurmak lazım ya benim basima gelseydi ben napardim diye veya ya gercegi benim basima gelirse diye..bu dünyada cidden kadının düşmanı kadın..bunu bi kere daha tasdikledi yani sanki atakta bekliyolar birinin basından kötü bise gecsede bi oh çeksek diye tabi bunu burdaki herkes için söylemiyorum arada istisnalar var gerçekten iyi kalpli insanlar burda daha çok
(581 puan) tarafından
Aynen öyle canım çok şükür benimde başıma gelmedi gelmesinde inşallah  Rabbim hiçbir kadına yaşatmasın böyle beter bi durumu. Dediğin gibi canım burda iyi insanlar da çok var ama arada bi kaç tane cikiyo işte böyle kötü düşünceli.
(9,626 puan) tarafından
Amin valla Allah başa vermesin biz empati kurarız ama öyleleri empati yapamadığı için canı yanmadan anlamaz Allah öylelerine bile yasatmasin düşman başına vermesin evlilik kadar boşanmakta hak ama sebebi ihanet ve şiddet olmamalı
(4 puan) tarafından
amin Allah razi olsun sagolun
0 oy
(79 puan) tarafından
Kadinin evinemi gittin ? Eşinin yerinde olsam yüzüne bakmam senin
(4 puan) tarafından
iyiki esimin yerinde degilsin ozaman
tarafından
Niye yüzüne bakmıyorsun önceki postunu oku kadınım ondan sonra ön yargı ile cevap ver bir yuva kolay kurulmuyor bence bu kadar büyük ve kınayıcı konuşma
(79 puan) tarafından
Sen herşeye atlamak zorundamisin git evini falan temizle hep burdasin
(4 puan) tarafından
Sizde boyle sacma sapan yorum yapmak için atlamak zorunda değilsiniz sizde bi gidin aklınızı kalbinizi temizleyin
tarafından
Ne kadar saygısız bir uslup bu Allah sana hidayet ve merhamet versin demek ki sende sürekli buradasın ki beni sıkı sıkıya takip ediyorsun
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Gecmis olsun    
(4 puan) tarafından
Sagol
(79 puan) tarafından
Aynn cnm eşim benden bu kadar suphe etse duramam onla
0 oy
(63 puan) tarafından
İyi yaptın gittin enazindan acaba kalmadi içinde gözün aydın canim
(4 puan) tarafından
aynen canim cok şükür
0 oy
(838 puan) tarafından
Gidip açıklığa kavuustrman daha iyi olmuş şüphe kalmamış içinde gözün aydın 
(4 puan) tarafından
evet cok şükür icim rahatladı en azindan birde bi kac kişinin telefonun o pisliğin elinde olduğunu söyledi daha da rahatladim eşime dedim bidaha da baskasina telefonu verirsen bu kavganın daha kötüsü olur :)
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Iyi bak tavsiyeme uymussun hemn annene anlatmadan cözdün olayi:)
(4 puan) tarafından
ay evet canim iyiki söylemedim hepiniz sagolun allah razi olsun
(3,901 puan) tarafından
Ne demek:)
0 oy
tarafından
Allah bir daha böyle durumlara düşürmesin canım. geçmiş olsun çok. 
(4 puan) tarafından
Ay amin düşmanıma bile vermesin cok sagol
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Gözün aydin canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 186 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,618 puan) tarafından soruldu