0 oy
330 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (120 puan) tarafından
sezeryan olalı 33 gün oldu bugun aşırı pis bir koku geldi benden banyo yapayım dedim kilolu olduğum için kendim dikiş yerimi göremiyorum daha banyo yapmadan baktım elime sıvı bişey geldi eşime dedim geldi baktı dikişim patlamış dedi resmini çek dedim baktım kıpkırmızı olmuş ve toplu iğne kafası kadar delik 2 yerde içinden sarı sarı sıvı akıyor doktora mesaj attım ilaç falan mı verirsiniz gel bakmam lazım dedi çok korkuyorum birşey olur mu tekrar mı dikerler 

9 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bilgim yok postun yukari ciksin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dikisin mikrop kapmış benimde aynısı oldu ben sadece ilaç kullandım gecti
(120 puan) tarafından
Ne ilacı kullandınız
0 oy
(2,447 puan) tarafından
20 ay oldu benimde öyle oldu apse olmuş dedi krem antibiyotik verdi. Sağlık ocağına gitmiştim ben. Kadın doguma yer yok gidemedim 
(2,447 puan) tarafından
Acilden giriş yaptırsan bakarlar belki kuzu
(120 puan) tarafından
sabaha ayarladım doğum yapan özelde
(2,447 puan) tarafından
Haber ver canım geçmiş olsun
(120 puan) tarafından
çok sağol yarın gideyim haber ederim inşallah tekrar dikiş atmazlar
(120 puan) tarafından
gittim bugun enfeksiyon kapmışım göbeğim üstüne geliyor dikişin kapalı kalmış kızarmış delikler olmuş ithap akmış dışarı dedi dikişin kaynamış ama enfeksiyon var antibiyotik ve krem verdi birde korse al dedi aldım
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Yok canım dikmezler

İlaçlar verecek 

Eltim öyle oldu doktor ilaç verdı oradan biliom 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Canım cpoook büyük geçmiş olsun benim halamlada yaşadı o durumu zayıf olmasına rağmen malesef tekrr diktiler neyden kaynaklı acaba çok merak ediyorum nasıl patlar bi dikis
(120 puan) tarafından
Ben aşırı kiloluyum ondan belki
(1,331 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ama sıcaklardan da olabiliyor nemden çünkü halamın üçüncü sezaryeniydi ama çok zayiff
(120 puan) tarafından
burası çok sıcak mersindeyşm hem de nemli delik delşk olmuş ve kızarmış çok kötü olmuş ya
(1,331 puan) tarafından
Çok üzüldüm senin adına bende bı kaç hafta sonra sezaryen olucam ikinci olucak Antakya'da çok sıcak ve nemli bakalim biz ne yasicaz cpoook geçmiş olsunn insllah
(120 puan) tarafından
çok sağol canm Allah seni de bir avazda kurtarsın bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Doktorun sana batikon ve gazlı bez ile pansuman yap demedi mi evde canım?

(120 puan) tarafından
dedi ama 2 hafta sadece
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Aynısı benimde başıma geldi önce kendi doktorum kırmızı bi ilaç verdi dikişin altına şırıngayla akması geçmedi sezaryen olduğum  hastanedeki genel cerraha yönlendirdi o da orayı oksijenli su ile temizledi antibiyotik verdi geçti çok şükür.
0 oy
tarafından
Benim de normal doğum dikişlerim açılmıştı ama bayağı açıktı benim yeniden diktiler sonra oda açıldı bende daha diktirmedim çünkü çok ağrıyordu artık temiz tuttum kuru tuttum kendi kendine iyileşti kapandı toplu iğne kafası çok büyük değil belki bişi yapmaz 
0 oy
(110 puan) tarafından
Bende kiloluyum her gün oraya pansuman yapıyorum ve peçete koyuyorum terlersin dikiş ler yumuyor kurmuyor diye dikkat etmeliydini tekrar dikiş gereke bilir .... benim 22 gün oldu şükür terliyor du ama günde 2 3 defa peçete değiştirdim arasına koydum hep bence siz de deneyin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 209 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Cemile12345 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
0 oy
2 cevap 74 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Merva90 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Merva90 (76 puan) tarafından soruldu