0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (72 puan) tarafından
Kızlar 6 gün oldu doğum yaptım da dikişlerim patlamaş 2 santim dedi doktor kendi kendine iyileşme süresine de bırakıyoruz dedi iylesir mi sizce 

6 Cevaplar

0 oy
(1,063 puan) tarafından
Benim de başıma gelmişti kendi doktorum madacessol vermişti geçmedi. Başka doktora gittim devletin ödemediği bir krem vermişti onla geçti. Çok seneler geçti ismini falan da hiç hatırlamıyorum maalesef. Normal doğum dikişiydi benim açılan 
-Reklam-
0 oy
(1,285 puan) tarafından
 Normal doğum mu
(72 puan) tarafından
Evet normal doğum
0 oy
(301 puan) tarafından
Benimde başıma gelmişti bir dikişim açılmıştı arasında ufak bi et parçası çıktı o beni çok rahatsız ediyordu en son lazerle yaktılar o parçayı inşallah sizde oyle durumlar olmaz nolmal doğum dikisiydi
0 oy
(318 puan) tarafından
Sezeryan dikişi mi benimde açılmıştı 10 ay oldu bı yeri hala oyuk dururyor öyle mi kaynadı deri yada sıkıntılı mı bilmiyorum ama dikkat et seninki çabuk kapanır inşallah 
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Benimde Dikişlerim açılmıştı normal doğum mu sezeryan mi yazmamışsın o yüzden genel konuşucam acılan yeri  kuru tutman gerekiyor ve  hava alsın bana doktorum böyle söylemişti normal doğumsa iç çamaşırı giymeyin ki hava alsın
(1,235 puan) tarafından
Pansuman yapın enfeksiyon kapmaması için birde dediğim gibi iççamaşırı giymeyin kuru tutun
(72 puan) tarafından
Yarın doğum yaptığım hasteneye gitcem bakalım ne  dicekler yeniden dikiş atsa zor süreç yine yaşar mıyım
(1,235 puan) tarafından
Kendi kendine kapanmasını beklemek daha acılı bir süreç. Benimde Dikişlerim açıldı ama benim sezeryandı o dikiş kapanan a kadar eğilip çocugumu kucagıma alamıyordum
(72 puan) tarafından
Yeniden dikiş atsalar daha çok ağrım olur mu
(1,235 puan) tarafından
Biraz ağrısı olur elbette ama kendi kendine kapanması kadar olmaz bence
0 oy
(5,277 puan) tarafından
Ben normal doğum yaptım dikişim patladı iki kere tekrar dikis atılmıştı devlet acilde 
(72 puan) tarafından
Evet normal doğum dikişn patlamış dedi 2 santim kendi kendine iylesir dedi iglesmsse tekar dikiş atilar dedi yeniden dikiş atsa zor mu süreç yaşarım şuan doğru düzgün bebeğime bakmıyorum bile

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Merva90 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
0 oy
27 cevap 446 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 229 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu