0 oy
465 göst.
Aile kategorisinde (6,053 puan) tarafından
Cok sukur ki saglikli elhamdurullah❤ama insan cok hewesliyor ya soyle bıdır bıdır gezzsin ewin icinde dötüne saplagi yapistiriyim ☺☺duwardan tutunup heryere gidiyor koltuk kanepede hopluyor ama daha kendi basina hic ayaga kalkmadi ya üzülüyorum cesit cesit ayakkabi almak istiyorum ☺iki aydan belli ayakta ama nafile yurumuyor 12 bucuk aylik sizce ne zaman yurur bu bal.bebek 

9 Cevaplar

+1 oy
(13,791 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimki 7.5 aylıkken ayaklandı 13.5 aylıkken bırakıp yürüdü. Şimdi yine kontrol edebiliyorsun canım yürüyünce iyice kontrolden çikar ve hep peşinden koşarsın. Birakıp gitmek için cesaret etmesi lazım. Kendini hazır hissedince yürür merak etme.
(6,053 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canimm benim insAllah iste insan cok heweliyor ya :)
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Hadi bebegi gec yuruyen anneler bana moral werin :'(

0 oy
(468 puan) tarafından

Kız sen böyle anlatıosun ben hemen doğurmak istiyorum.:D

(6,053 puan) tarafından
Kiz sen daha ordamisin ☺ bacim dogurmak en kolayi walla bu oglanin her isi gec oldu gec destesiz oturdu gec emekledi gec disi cikti simdide yurumuyor ay piskolojim bozumdu☺
(468 puan) tarafından
Kız benim ablamın oğlu iki yaşından büyük üçe giricem daha konuşamıyor. çok nadir bana teyjoş diyor diom onun ağzını yicem bir gün .tuvalete gitmeyi yeni yeni öğrendi doktor dedi bazı çocuklar geç öğreniyor her şeyi onun için bozma moralini
(6,053 puan) tarafından
Kiz konusuyor 12 ay 19 gunluk bidir bidir abba abii anne baba dede ayaba gel git off mama nennen mammam susmuyorda bilinclide dior ama yurumuyor ayy bi yuruseydi
0 oy
tarafından
Yürür en kısa zamanda annesi
(6,053 puan) tarafından
Ayy insAllah ya arkadasla ayni gun dogum yaptik onun kiz pitir pitir ruh sagligim bozuluyor
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Belki yarın belki 1 hafta sonra belki 1 ay sonra mutlaka yürür sağlıklı olsun yeter bu defada evi karıştırdı diye post açarsın:Dbırak demekki vakti var herşeyin hayırlısı olsun be gülüm ❤❤

(6,053 puan) tarafından
Bacimm yurusunde ewi karistirsin kirsin doksun ☺ ben daginikliktan hic hoslanmam ama oglumu kisitlamiyorum salonun mutfagin kapisini kapadim orda kendine zarar werecegi seyler war oturma odasini istedi gibi dagitiyor uyuyunca topluyorum bidir bidir bi gitseydi hayirlisi kuzumm ❤❤
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bizimki de 12.5 aylik o da yürümüyo tek:) benim elimden tutup gezinoyo surekli..kisa mesafe gidiyo ancak 
(6,053 puan) tarafından
Kisa mesafede gitmiyor koltuk kanepe duz duwarda her yere gidiyor tutunarak :) bende tek elimden tutunca gidiyor ama artik kendi basina yurusun ya
(3,901 puan) tarafından
Bizimki arabasini itiyo arkasndan onunla gidiyo mesela tek basina..yurume arkadasi var onu tutup da gidiyo..bakalim kismet..bugn de ilk adim ayaklabisi aldm disarda da yurutim belki alışır
(6,053 puan) tarafından
Bizimkide onlari yapiuor kuzum kocaman kepcesi falan war onunla tek basina yuruyor ben onuda denedim yok gonlu istemiyor
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Her çocuk bir değil yürür inşaallah 
(6,053 puan) tarafından
InsAllah canim
0 oy
(54 puan) tarafından
Benim kizim 14 aylık yürüdü herkes ne zaman yürüyecek falan diyodu bide benim kızımda kalca gelişim geriliği vardı çevre  oyle dedikce ben bi terslik mi var die korkuyodum inanki adım atmayan kiz bi sabah emeklerken öğleden sonra kendi kendine yürüdü hiç kafaya takma rabbim izin verince vuruyo şimdide otursun die dua ediyoruz düşün canim
(54 puan) tarafından
Yürüdü evet
(6,053 puan) tarafından
Aa bende deneyecem yazacam sana kuzumm❤❤❤
(54 puan) tarafından
Hadi insaalah ama zamanı gelince yürüyecek hiç sıkma canını çok bilmiş elalemede kulaklarını  kapat ❤❤❤
(6,053 puan) tarafından
Canimm benim cok tesekkur ederim ❤❤❤
(54 puan) tarafından
Ne demek canım
0 oy
(961 puan) tarafından

Acele etme kuzum ya 

Benim kızım 7.5 aylıkken emekleyip kalkmaya başladı 

Şuanda 9 buçuk aylık yürüyor 

Bugün ayağına sehpa düşürdü :'(

Geç olması da iyi bi yönden 

(6,053 puan) tarafından
Aa ewwt gordum kuzumm tekrar gecmis olsun
(961 puan) tarafından
Sağol canım benim
Sağlıklı olsunlar da her şey olur inşallah :)
(6,053 puan) tarafından
InsAllah canim benim❤

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 366 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
4 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cigdem6565 (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 174 göst.
11 Şubat 2023 Aile kategorisinde Fatmastl (661 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nisa1993 (50 puan) tarafından soruldu

378,013 soru

11,314,393 cevap

34,754 kullanıcı

...