0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5 aylik emeklemeye baslamaisti bugun bir baktim koltuga tutunup ayaga kalkti ve yanyan yuruyo.Ruyadayim zannettim :) kimsem olmadigi icin sizinle paylasmak istedim 

12 Cevaplar

+1 oy
(16,127 puan) tarafından
Benimkide ancak beni gördüğü yerde ağlasın 
tarafından
:) :) olsun kurban olduklarim saglikli olsunda herseylerine razi oluyoruz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Oğlun erken yürüyecek cnm ne güzel gözün aydın 
tarafından
Cok ayri bir guzellikmis canm valla simdi oyunluk bebek oldu artik top atmaca frlan oynuyo artik.ne guzel birseymis :)
0 oy
tarafından

Maşallah Rabbim nice güzel günlerini göstersin inşallah

tarafından
Allah razi olsun.cok kotu bisey kimsenin olmamasi ya icim bir buruk oldu.elim tefona gitti ama diyecek kimse bulamadim
tarafından
Biz teyzeleri burdayız bizimle paylaşın ya kız :)
tarafından
Tsk ederim :)
0 oy
tarafından
Masallah kız bizimkk 8 buçukta anca yaptı onu helal olsun küçük paşaya ❤️❤️
tarafından
Cok sukur canm ya.cok hareketli.inan cok iyi brsleniyo ama cok az kilo aliyo artik
0 oy
(385 puan) tarafından
Ay Maşallahı Sübhanallah canım ne güzel 
tarafından
Cokkkk tsk ederim canm
0 oy
(1,161 puan) tarafından
ne mutlu sana.. icim kipir kipir  oldu..  cok sukur.. cokk sevindimm.. benimde bebeyim 5 aylik olacakkk gelen ay.. insAllah benimkide en kisa zamanda emekler ya.  simdi 4 aylik ne zaman yere koysam hep yuzustu conuyor.
tarafından
Cok hizli ogreniyolar.canim yere battaniye ser surekli oynasin cok iyi oluyo
(1,161 puan) tarafından
oyle yapiyorim butun gun yerde.  4 ayina 10 gunluk zaten   hep sag sol donuyor.  yuzustu donuyor  kafasini kaldirib bana bakiyor.  sirt uzu donemiyor hayla yuzustu kaldiginda.     besiyinde koydugum yerde farkli yerlerde uyudugnda buluyorum.. insAllah benimkide kisa zamanda emekler  ya.     hep  kizimla oynar onunla ilgilenirim.   egzersizler hep yapdirirorum.. insAllah yardimci olur
tarafından
Inan 1 gunde anide  donuyo ve 1 kere dondumu surwkli tekrarliyorlar
(1,161 puan) tarafından
evet  ya.. o kadar mutlu oluyoruz bunlari gorunce.  benimkide  ayin  13 u gece 21 oo da ilk kez kendi yuzusti durdu kollarinida kendi kurtardi yardimsiz. simdide iki gundu  ne zaman  yere koysam  hep yuzutu  conuyor.  cok mutlu ediyor bu beni. kilosu zayif bir bebek.  ama  4 aylik gelisimi cok iyi.
0 oy
(27,453 puan) tarafından

Ay ne guzel yaa masAllah benim tosse gizimda anca yan gelip yatsin 

::》》

tarafından
Benimkide öyle 10 ay 11 günlük daha emekleme yok bi kez çeker dizini hemen yorulur sırt üstü atar kendini rahatına çok düşkün poposunu öne arkaya sallar uzanır ☺️☺️
tarafından
Kimisi keyfine düskün canlari istemiyo :)
(27,453 puan) tarafından
Hahahah demekki her çocuk cok farkli
0 oy
tarafından
Maşallah her bebek bir değil oğlum 10.ayi doldurdu öyle kalktı  koltuk kenarına 11aylik emekledi. 15gun sonra tutunmadan yürüyor . Yaşında yürüdü .herşeyi geç yapsada sasirtti
tarafından
Onemli olan yapmasi canm ben 4 yasinda konusmusum sen düsun.ama suan susmuyorum :(
tarafından
Olsun kiz konuşmak iyidir. Yavrunada Rabbim sağlık versin herşeyi yapar maşallah ona.anne kuzusu melek onlar
0 oy
(1,148 puan) tarafından

Darısı desteksiz yürümesine :D

tarafından
Insallah canm yaa valla yoruldu agzi acik uyuyo :)
0 oy
tarafından
Yaa cok mutlu oldum benim oğlumda 5 bucuk aylik emekliyor kalkip oturabiliyor ama ben koydugum zaman koltuga tutunarak duruyor ins benimkide erken yurur☺
tarafından
Demekki ikimizin bebeklerin ilerlemesi ayni canm.ellerinden tutup evin icinde yurutunce iyice hevesleniyoalar :)
tarafından
Zaten yatmak istemiyor hic hep ayakta durmak istiyor yada oturmak :)
tarafından
Cok heyecanli bisey ya.Bazen of be ne tatli bisey dogurmusum diye cocugu isira isira seviyorum.evlat cok farkli.gaz cikarip gulunce bile seviniyorum :)
tarafından
Hahaha ayni bennn :)
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kiz benim kizim 9 aylik daha emeklwmiyor bile surunuyor anca yerde acaba bi sorunmu var korktum somdi ha senin bebisede Masallah 
tarafından
Yok canm arkadasimin da kizi var 5 ayi gecti daha dönmuyo ve gayet normal sadece kendilerini yormak istemiyolar :). Benim hic is guc yok kimsede olmayinca surekli oglumla birlikteyim oyunlar oynuyorum dogdugundan beri tabi birde zaten biraz yapili bir bebekti dogdugundan beri
0 oy
(13,945 puan) tarafından

Benimkide 7.5 aylıkken başlamisti koltuklara tutunarak kalkmaya ama öyle daha kolayına geldi heralde , birakıp yürumeye 13.5 aylıkken başladı. İnsallah seninki o kadar beklemez :)

tarafından
Hadi ya o zamana ben 20 kilo kalirim heralde arkasinda kosmaktan :)
(13,945 puan) tarafından
Duvarlara tutunarak tum evi geziyordu benim sıpam. Zaten emeklerken de geziyordu ama ayaklaninca mutfak cekmecelerini karıştırmak en sevdiği uğraştı. Bundan sonra hep koşturur peşinde.
tarafından
Fena :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 311 göst.
9 Mart 2020 Diğer kategorisinde dilekdemir (2,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 113 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde kardelennnnn (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,163 göst.
6 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu