0 oy
960 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Neymis efendim eltim aksamlari 10 çeşit yemek yapiyirmus ben 2 çeşit yapiyirmusum bende bu gun 10 çeşit yapacam 

Nohut 
Pirinç pilavi 
Yesil mercimek pilavi
Yaprak sarma
Patates haslamasi
Mercimek çorbası 
Salata yogurtlu erişte 
Baska ne yapa bilirim?

27 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
10 çeşit yetmez yapmışken 20 çeşit falan olmalı ki eltini geçmelisin . Sonra eltin de seni geçmek için 30 çeşit yemek yapar güzel bir rekabet olur hakkını vermiş olursunuz ☺️
tarafından
Rekabet degil canim sadece aklini basina getirme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yap hergun de su bitti bu bitti de bisey dediğinde onun kocasıda şunu alıomus bunu alıomus de görsün anyayi konyayi
tarafından
Keske akilansa canim keske
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Yuru kiz kim tutar seni :)
tarafından
☺☺☺☺☺
0 oy
tarafından
O oyle dıyorsa hıc habersız hadı kalk eltıne yemege gıdıyoruz dıyeceksın 10 cesıt yemek yapıyoraa sızede yeter. Görsun 10 cesıt mıymıs. 
tarafından
Bilmiyor mu sanki
tarafından
Bacım yapsan hergun oyle yemekler bak demekkı yapabılıyprmssun der. Hıc mı ev ısın yok hıc mı bebegın ılgı beklemıyor. Bizim evde cogu zaman yemek pişmez. Cunku esım hep dısarda yıyor calısırken eve gelncese tokum dıyor. Coktur yemeklerı doktugum. En son artk yemek pısırmeyecem cocuga yetımlık yapacam dedım. Zaten yaptklarmıda sadece ben yıyorm dedım. 1aydır haftada 1 yemek yapıyorm kendım yıyorm. Geçen gun dedı kı sevdgm yemeklerı yaptında ben mı yemedım. Sen yapmayınca bende dısarda yıyorum dedi. Şok oldum. Sevdıgın ne yemek varkı senın her gun et mı alayım yapayım ne fasulye yıyorsun ne dolma. Ona adanalı urfalı etlı zıyafet cekecen. Ne yapsan yaranamıyorsun yalvarıyordm ne olur bırlkte yıyelm sen yemeyınce canım cekmyor cocukta aıle sofrası gorsun dıyordum yıne ben suclu oldum. Yaranamazsın asla. Erkekler annelerı gbı her hakaretı yıyıp yemegı yemızlıgı 4 4luk olsun ıstyorlar. Ben mal degılım laf yıyıp bıde senın onune yemek koyacak koyuyorum yemıyorsun dıyorum. Annesıne gıdınce *** olsa oturup yıyor ama. Bana gelınce bızde yemek pısmıyor dıyor.
tarafından
Senin ki benimkinden betermis canin allah yardimcin olsun
0 oy
(748 puan) tarafından
10 cesit yapinca ne oluyomus yenmeyip ziyan olduktan sonra evde ordu seklindemj yasiosunuz kac kisisiniz de o kadar yapacaksin 
(826 puan) tarafından
Eski post
0 oy
(4,542 puan) tarafından

Post hortladı:D

(826 puan) tarafından
Aynen
(1,451 puan) tarafından
Soruyu soran bile hesabı sildirmiş sanırım yıllar olmuş :)
0 oy
(73 puan) tarafından

Ben olsam çorba yapar koyarım önüne al sana diye :D

Yaptığın on çeşidi bitirmeden kaldırma kız hepsini yesin yoksa hep tek çeşit yemek zorunda kalırsın de akli başına gelsin. Şuna bak ya eline sağlık karnımı sen olmasan doyuramam dicekleri yerde hep bi kıyaslama 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 696 göst.
30 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 363 göst.
16 Şubat 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 367 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 675 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,412 soru

11,357,078 cevap

34,833 kullanıcı