0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde (2,357 puan) tarafından
Kizlar bugun hava o kadar guzelki eve giresim yok vallahi kizimda 9 aylik esime dedimki isten gelde cocugu parka cikaralim dedim hava alsin cocuk esimde basladi bagrinmaya salakmisin be kadin 9 aylik cocuk ne anlar parktan diye neden anlamasin dikkatini ceker en azindan salincaklar vs.seyler anlamazmi 9 aylik cocuk siz soyleyin 

18 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Vallahi ben goturuyordum ve sallanmayı çok seviyordu
-Reklam-
0 oy
(7,591 puan) tarafından
Canım pusetine koyarsınız hava alır yavrucak saçmalamış eşin gerçekten.
0 oy
tarafından
Eşin anlamiyor bence. Çocuk tertemiz hava alır. Covid olmasak 5 aylık bebeğim bugün ben bile çikartirdim. 1 saat bile yeter. Cocuklar evlerin içinde boğuldu. 
0 oy
(1,685 puan) tarafından

E sen çıkar canım. Benim kızım da 9 aylık her gün parka götüruyorum bebek arabasıyla. Salıncakta sallıyorum çok seviyor :)

Bak nasil mutlu tospigim :)

image

(2,357 puan) tarafından
Kuzum park evimize cok uzak arbasida travel sistem asansorden indir cikar cok zorlaniyorum
(1,685 puan) tarafından
AA anladım canım uzaksa senin gitmen zor olur :( en kötü çıkın yürüyüş yapın park olmasa da bebişin çok hoşuna gider. Travel sistem nasıl oluyor ki benimki de travel sistem sanırım ama çok kolay oluyor asansörde falan
0 oy
(851 puan) tarafından
Diyelim ki anlamadi  bile bebeğiniz ve siizin icin değişiklik olur hava almis olursunuz ***** msn ne demek nasil üslup 
0 oy
(9,573 puan) tarafından
Anlamıyo ama hava almış olur temiz hava önemli bebekler için 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
8 aylık kızım var camdan bakıp parkı gördüğünde deliye dönüyor. Gayet de anlıyorlar eşiniz çok ayıp konuşmuş
0 oy
(909 puan) tarafından
9 aylık haliyle oturuyordur az salıncak sallanır. İlla kendisinin koşup binmesine gerek yok.. Kaydırak koy kaysın. Bazı babalar anlamak çok zor 
0 oy
(7,247 puan) tarafından
Dısarisi değisik gelir hava alir tabiki sen çikar canim niye onu bekliyorsun
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Hayatim sen cikar? Termosuna çay demle, yanina bisküvi al, bebeğine de meyve al. Kucuk bir piknik yapmış olursunuz hem. 

Bu disari çıkma konusunda eşler biraz kaz kafalı oluyor. 
(2,357 puan) tarafından
Canim park cok uzak bizim eve arabasida travel oldugu icin cok zorlaniyorum
(2,633 puan) tarafından
Parka gitmeyin bi yürüyüş yapın bir bankta oturun :) zor olmaz emin olun
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Asıl  o ***** en azindan acik hava temiz hava iyi gelir hem salincakta sallanir nolcak ki
0 oy
(704 puan) tarafından
Çok anlamasada sizde hava Alırsınz salıncağa binebilir eşin saçma bi tepki vermş 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

7 aylik kizimi goturuyorum salincaga biniyor çok  hoşuna  gidiyor gülüyor 

0 oy
(403 puan) tarafından
Kizim 10aylik ilkkez pazar günü götürdüm salladim kaydiraktan kaydi ilk bi yadirgadi sonra hosuna gitti hem daha küçük bebekler vardı hava sıcak oldukça her hafta sonu cikaricam kizimi yabanimi olsun cocuklar alissinlar kalabaliga oyuna 
0 oy
(223 puan) tarafından
Ben 6 aylıktan beridir parka çıkarıyorum genelde babası alıp gider. Tabiki de park önemli çocuk sosyallesmeyi öğreniyor 
0 oy
tarafından
Salıncakta sallanan artik. Etrafına bakar çocuklara bakar çok hoşuna gider
0 oy
(7,704 puan) tarafından
Salıncakta sallardım kızımı o aylarında

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 367 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 675 göst.