0 oy
872 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından

Bundan sonra da devam ederse polisi Arıcam. Bide beni whatsaptan instagramdan engellemiş kocası kapıları yavaş kapa diye ayar çekti demekki eşim konuşunca iyice zoruna gitti. 

imagefoto 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunu çalabilirmiyim çünkü aynı düşüncede olan bir takım saygısız toplulukla aynı binada yaşıyorum 
(25,224 puan) tarafından
Çal çal çok iyi anlıyorum seni
tarafından
Deniycem cnm bina kapısı benim yatak odamın dibinde kaç kez söyledim yöneticiye kapiya lütfen yavaş kapatın yazdığı halde hala aynı 9 ay oldu hala yokkkk zerre helal etmiyorum hakkımı çocuğum sese uyanıyor korkuyor
(25,224 puan) tarafından
Aynı durumdayız inan aynı şeyleri yaşıyoruz Allahından bulsun yapan üzüntüden başım çatlıyo cocugum kaç oldu sıcrıyo benimde hakkım helal değil
tarafından
Bunu bir tek biz biliyorz cnm bende o yüzden yönetici gelince para verirken kırk kere söylüyorum yinede yapana kadar söylüycem Seninde Allah' yardımcın olsun rabbim ıslah etsin onu
(25,224 puan) tarafından
Amin cnm Amin. İnan şuan bunu yazarken evde kıyamet kopuyo kapılar eşyalar pat küt eşim dayanamıyo arıcak adamı bu sefer. Adamında haberi yok evde olan bitenden karısını uyarmış demek ki oda inada bindirdi bilerek yapıyo
-Reklam-
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Iyi yapmissin canim Insallah anlar 
0 oy
(3,862 puan) tarafından
bu komsu sana daha da bilenecek diyeyim sana , daha sert kapatacak kapilari , var boyle insanlar , bizim komsu da bunun benzeri de ordan biliyorum
(25,224 puan) tarafından
Evt bilerek yapıyo zaten
0 oy
(4,134 puan) tarafından

Ohaaaa  :Oaaaaaa

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,745 göst.
14 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 610 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 352 göst.
21 Şubat 2023 Aile kategorisinde selinaylmz (1 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...