0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim o ayki aldığı paraya bağlı ama hakkını yiyemem veriyor sürekli 

34 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Evet veriyor vermelide vermeyen kocaya sasiririm kadin istemeden vermeli bir erkek duzenli olarak
tarafından
Bence de öyle insan cekinir ikide bir istemeye
(895 puan) tarafından
Yok gulum basta okadar cekinmistimki para verirken sonradan aciliyosun.kendi zammini kendin yapiyosun merak etme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hep verir Allah razı olsun 
tarafından
Ne güzelll.
0 oy
tarafından
Ne istesem alır saolsun evede çok acil bisey lazım olursa die bırakır 
0 oy
tarafından

Bütün oarasini çıkarıp verir kendi ihtiyacini alıp harçlığa gerek kalmaz canım kocam<3:silly:

0 oy
tarafından
Hepsini bana verir günlük kazandığını bende birikir ona lazım oldukça veririm bende günlük otuz kırk TL alıp bı köşede biriktiriyorum
tarafından
Ohhh ne güzel canım valla keşke bende kenara atsam ama yetmiyor malesef
0 oy
(120,149 puan) tarafından

Vermez cunku karti bende arada bi ben ona veririm ;)

tarafından
Alemsin kızz oda güzelmiş
(25,223 puan) tarafından
Banada versene
(120,149 puan) tarafından
Seloo sen örtmensin maas iyidir sende
(25,223 puan) tarafından
Puhahahah ulan artık ev karısıyım
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Çalışıyprum maaşım var ama o hep sorar paran var mı di ye ve çıkarır verir. Sanırım mutlu oluyor  verince 
tarafından
Tabiki canım benimki diyor sana harcıdıkca hosuma gidiyor garip bi duygu
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Genelde eline para geçti mi verir evde kalsn diye lazm oldukça ya o alır yada ister ben veririm :D şimdi yanımda degil harçlık yerine altın aldırıyorum mesela çocuklar için süt parası falan yolluyo sadece ben istemiyorum altın al bana diyom :D
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Ben ona veririm kartları maaşı elimdedir ama şuan işsiz işe gitse bile bana verir benden ister
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Hiç istemedim kredi kartım var . Cart cart çekerim ay sonu da öder allah razı olsun . Bebek olmadan önce bende çalışıyordum genelde bende ona destek olurdum zaten Ne istersem akşamına alır harçlık vs istemem. Öyle yani
0 oy
(162 puan) tarafından
Herşeyi alır hiçbirşeyde gözümü bırakmadı Allahher  şükür sabah giderken yüz lira bırakır ama çogu zaman almam orda durur 
tarafından
Kızzz al at kenara
(162 puan) tarafından
Birikimimi yapıyorum canım ama süreklide almıyorum  bu covidden çıkıp alışveriş bile yapamıyoruz ki :(
0 oy
(351 puan) tarafından
Paranın hepsi benim elimde harcamışım bitmiş vs sormaz saolsun ben ona harçlık veriyorum 
0 oy
tarafından

Verir tabi cnim neden vermesin iki tane asln gibi evlat vermisim ona :D ayiptir soylemesi 

tarafından
Övün kızzz
tarafından
Dimii kadinim benn anayimm anaa hemide iki kez anaa :))))
0 oy
tarafından

Ben veriyorum arada onun maaşı ödemelere filan gidiyor benim emekli maaşim bna kalıyor arada alıyor benden

0 oy
(177 puan) tarafından
Maasini alir getirir dokunmadn o gun beraber hesap kitap yaparz kalandan 100 150 alir gerisini verir bana zaten benimde cok bi paraya ihtiyacim olmuyor die o parayi saklarim zor duruma dusunce gene kndisine veririm benim babamda bana harclik verir hep onlar bile bana yetiyorda artiyor bile esimdemde ne kadr istesem verir harcasamda ne yaptin nie aldin demez cunku ivir zivira gereksiz seylere harcama yapmiyacagimi bilir bu ay o bana deil ben ona verdim biraz sıkısıktık kredi karti yuzunden babamin verdigi harcliklari hem ona verdm hem kndime ayirdim cok sukur para konusunda hc senin benim yoktr onda warsa o verir bende varsa ben veririm 
tarafından
Sanki benım hayatımla sizinki aynı gibi bu yazıyı kendim yazmıs gibi hissettim başından sonuna kadar birebir aynı şeyleri yaşıyoruz:))
(177 puan) tarafından
En guzeli bence boyle esler arasinda senin benim olmamasidir
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Eğer o ay parası kalıyorsa veriyor her ay veremiyor bazen ama eline geçtikçe verir bende çocuga bişeyler alırım
0 oy
(107 puan) tarafından
Lazim olursa al der belli bi yere birakir bende genel olarak bebegime harcarim bez mama ilac vs. Kiyafet falan almam pek bayramdan bayrama
0 oy
(517 puan) tarafından
Harçlık vermek demek bence bir  kadın için çok onur kırıcı ne yani çocuk muyuz?

Bizde eşim maaşı alır borçlarımızı içinden cikarir elektrik-su telefon doğalgaz faturalarını kredi borcumuzu çıkarırız kendisi sigara parasını alır geri kalan parayı benim hesabıma yatırır burdan gereken herşeyi al der kendi bir harcama yapacaksa kredi kartından yapar sonra benim hesaptaki paradan öderiz. Bence para için utanmak durumunda kalmam bence her eş para konusunda eşit olmalı tabi olay kocalarda bitiyor. Eşim bu şekilde yapmasaydı ondan para isteyemezdim. Ben kendim de yakında çalışmaya başlayacağım yine ortak bi hesapta tutacağız kalan paramizi ihtiyacı olan çekecek zaten fuzuli bir harcamamız olmuyor 
0 oy
(920 puan) tarafından
Maaşını alıp elime verir. Sonra birlikte hesabımızı yaparız günlük harcligimizda bırakır ayriyeten
0 oy
(117 puan) tarafından
Allah razı olsun düşüncelidir verir sağolsun canım eşim 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 726 göst.
+1 oy
71 cevap 1,430 göst.
0 oy
88 cevap 1,531 göst.
0 oy
24 cevap 582 göst.