0 oy
507 göst.
Aile kategorisinde (200 puan) tarafından
Daha bikac gun once yil donumu icin plan istedim sizden su an yani 17 eylul evlilik yil donunmumuz aylardir bugun icin bizim icin ozel olsun diye planlar yapiyorum hediyelr aliyorum sirf iyi olalom guzl olalim diye. Neyse bundan 4 5 gun once kayinvalidem gildeyiz esim yemek yiyo iki tane cocugum var kucuk onlarda kenarda lolipop yiyolar iste esim bana kucuk olana yani 9 aylin olana cocuga bak dedi bende koltukta oturuyorum dedim hani cocugin zarari yok kenarda oturuyo . Ben orda onun sozunu dinlememisim dinlemdim diye bana o gunden beri dusmaniymis gibi davraniyo once geliyo ayiptir soylemsi misal yuz ustu yatiyorum ustume yatiyo sariliyo eliyo sonra yataga yatiyo diyrum heralde istiyo yada bariscak yanına gidiyorum hemen bagiriyo elleme dokunma uyicam falan diye tamam diyorum hani opiyim bende uyicam zorla öpüyorum birgunsonra bidaha sonra bidaha berken bu pazartesinden beri boyle devam etti bugunde ayni artik bugun konusmaya calistim anlat derdin ne hayla onami sinirlisin bak kac gun gecti falan diye konusuyorum cvp vermiyo etmiyo kendi dokunuyo eliyo bana gekince uyicam eleme dokunma bugun en sonunda yarin spriz yaoicagimi biliyodu dedim yarinda boyle olucaksak bana boyle soguk davranicaksan soyle bsiey hazirlamiyim bosu bosuna bidaha kalbim kirilmasin dedim hazirlama istemiyorum dedi eminmisin dedim bak hani ozel bigun herseyi unutup iki saate olsa ccuklarsiz gzl vakit gecirelim diyorum hayir istemiyorum peki dedim sen bilirsin biraz zmn gecti seslendim gene duzgunce bak dedim hani biliyosun bana kuskun dargin yatmak uyumak istemiyorum gel barisalim bende bundan sonra harektlerime dikkat ediyim sende bukadar uzatma diye ya simdi barisalim yada aynen boyle iki yabaci olark devam edelim dedim saniyesinde ya taman olur farketemz bana dedi ayni evin icinde iki yabaci olmayi kabul etti neyse onada evwallah dedim gene biraz zman gecti gene barismaya calisiyorum cunku brn oyke yataga kus griyip ediyim diye gene sarildim optum bak eminmisin gel barisalim diye gene ayni seyi sedi en sonunda bende sinrilednim desim bundan sonra koltukta yatiysoun ben yabaci adamla ayni yatkata yatmam ayni sekikde arkasindan yzukelri verio bu saaten sonra yabacilarin yuzuklerini de takmam al yuzuklerinide dedim odadan ciktim iki dakka sonda cocugum agaldi yanina gittim adam horul horul uyuyo umrunda degil ya ben dire oda da sinirden kudarayim adam uyusun allah asika akil verin napiyim ben ya 

Hakkinizi halak edin cok uzun oldu cok dodlum artik sma 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Benzetmek istemiyorum ama şöyle anlatayım,

Esimin kuzeni var kız 16 yaşında kacarak evleniyor esi aynı eşin gibi kindar ve kızda aynı senin gibi sürekli özür dileyen küs kalamayan bi kız bana bunları anlatan kız ben hep özür dileyen taraftım hep iyi olalım istiyordum oda bunu firsat biliyordu ve hep pofpoflanmak istiyordu diyo, kız tv de erkek cıktı baktı diye adam kusuyormuş erkege baktın diyip kavga edip konusmuyormus paranoyak herif kız suan 2 cocukla ayrıldı en büyük hatam bu diyo hep yüz verdim ne istedigiyse tamam dedim hep özür dileyen ben oldum bir kere bile özür dilediğini görmedim hic bir zaman küsmedim hep onunla konuştum ama o küstügu zaman bıraksam aylarca küs dururdu diyo.. 

Uzun lafın kısası çok fazla şımartma kaçan kovalanır sen şuan onu pofpoflayarak sürekli barışmak istiyerek eline kozu veriyosun ve diyo ki içinden ben buna ne yapsam bu zaten küs kalmaz erkekler hele daha da kendini bulunmaz hint kumaşı sanar yapma derim, biz de de tam tersi ben küserim konuşmam eşim gelir özür diler yanlış cümle kurdum ozur dilerim ufacık seyde bile gelir özür diler ben hic özür dilemem ha trip atarım küs kalırım çabasını görürüm bi zaman sonra gider sarılır öperim affederim ama ikimizde kindar degiliz o avantajimiz var 5 dakka küs kaldığımız olmadı benim kaprislerim dışında:D

Net olarak diyorum YAPMAAA

tarafından
Aynen kuzum hiç gerek yok o zaten farkedip gelcektir emin ol gelmese bile yaptığı hatayı anlayıp pişman olcaktir boşver takma bile cocugunla ilgilen kendinke ilgilen evlilik yil dönümü icin bisey de yapma her yıl evlilik yıl dönümü o önem vermiyosa sende verme ki anlasin hatasını
(200 puan) tarafından
İnsallah anlar valla yoruldum artik ya her derde her kavga alatan almaktan susmaktan gerçekten cok yoruldum
tarafından
Yapmamayı dene kendini bulacaksın zor değil sadece kendini sartla ve oyle davran sen güçlüsün herşeyi yaparsın merak etme♡
(200 puan) tarafından
Cok sagol valla okadar iyi geldin ki allah razi olsun senden ya ❤️
tarafından
Ne demek kuzum faydam olduysa ne mutlu bana sensende Razı olsun İnsallah♡
-Reklam-
+2 oy
(29 puan) tarafından
Niye bu kadar g.tunu kaldırıyorsun madem barışmaya yanaşmıyor sende yanaşma kendi kudursun senin ona ihtiyacın yok onun sana ihtiyacı var ayrıca sen bisey yapmamissinki hal ve hareketlerime dikkat edeceğim diyorsun kendini düşürme hiçbir kadın değersiz değildir kimsenin oyuncağı değiliz konuşmuyorsa konuşmasın düşme pesine
(200 puan) tarafından
İste bende boyle bi salagim ki kus yatmayalim ayri girmalim yataga diye ugrasiyorum ama haklsin gercekten artik yoruldum kac kere grurmu yerler alyina aldim kac kere gitim ysnina her seferinde oturdum gotumun ustune bu saaten sonrs adim atana kadar adim atmicam yzune dahi bakmicam boyle yaotikca kendin sogutuyo vslla biktim ya
(29 puan) tarafından
Yapma yapmaki biraz kıymetli olasın yoksa yerden yere vurmaktan başka bisey yapmaz
(200 puan) tarafından
Aynen haklisin bunu bugun biarzadaha anladim gerçekten
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Bi yalvarmadigin kalmis istemiyorsa istemiyodur yani bunu iki kez hatta uc kez sormussun gene ayni cevabi almissin.Dunya esinin etrafinda donmuyor ve sende köle degilsin onun dediklerini mi yapacaksin olene kadar ne kadar sacma senin istedigin gibi davranicam ne demek?Baskasi icin kendini mi degistireceksin?K.bakma da esinin bi taraflarini fazlasiyla kaldirmissin
(200 puan) tarafından
Ya bu huyumu sevmiyorum evet barsiana kadar ugrasiyorum farkindayim salaklik yapiyorum ama o an kendime hakim olamiyorum cok salkca bi duruma dusuyorum ama o an geksen bsiey oluyo ama bugun dersimi aldim bundan sonra hakedene gercekten hak ettigi gibi olucam
(6,203 puan) tarafından
Bence de kim sana nasilsa sende oyle ol
(200 puan) tarafından
Aynen canim cnm cok sagolun vslla
0 oy
tarafından
Fazla yüz vermişsin agirdan al kendini 
(200 puan) tarafından
Ah bide ala bilsem ama yok bugun artik akillandim hakedene hakettiği gibi
0 oy
(901 puan) tarafından
Alıştırmışsın sen onu pofpoflamaya ondan bir yerleri kalkmış beyefendi abinin canım kaçan kovalanır biraz sen kaç o kovalsın seni kendi yanına gelene kadar sen gitme vazgeç huyundan nasılsa kendi gelir der gibi görüyor seni diktatör ol biraz 
(200 puan) tarafından
Yasimin verigi tecrubesizlikle yasidim bunlari her defasinda birazda akillandim bundna sonra gercekten dediğin gibi olucam sanki kus yatinca olucekmisim gibi bu saaten sonra o gelmedem ben gitmicem o devir kapandi
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Werecem tek akil o kadar gotu kalkmiski kalkan gotunden beynini  kalnini kullanmayi unutmus kocan
(200 puan) tarafından
Vallahi doru tespit dsha ne diyim bende demi
(6,053 puan) tarafından
Gul gibi iki tane cocun warmis aklina bile gelmez gunduz ugrasmaktan kendini biraz gei cek
0 oy
(32 puan) tarafından
Senin koca ayını benim gibiymis bende eşimle kusuyorum oda bana yalvarıyor aşkım barışalım bı kere öpüyum özür dilerim felan diyo ben en basit şeye günlerce kusuyorum sonra.bi bakiyorum kendime aha ben ilgiyi çok seviyorum pofpoflanmak istiyorum eşim özür diledikce ben daha çok kusuyorm senin kocada aynı ben gibi işte yüz vermesen hemen kendisi barışır kocam en sonunda yüz vermiyor kendim durup dururken barışıyorum yani ben ama kadın olarak seviyoruz be ilgiyi 
(200 puan) tarafından
Valla ilgiyi seviyomu bilmiyorum ama bugunden sonra artik o ilgi gostermen yanasmadan bende yanasmicam pazartesinden beri hergun defalarca barismaya calistim bir gunde uc doet kere her defasinda sinirimden oturup ağladım. Demekki boyle istiyo uzak durayim anlasin napttini insallah gec oomadan akli basina gelir cunku gercekten çok yoruldum
0 oy
(518 puan) tarafından
Kuzum ne sürpriz yap,ne öp ne sarıl ne konuşma yap,benimki aynı model sürekli küstü nazlandi yeni evliyken naziyla oynadım,başlarım nazina sofra koyuyorum yemiyordu zorla oturtuyordum şimdi de küser yemiyor musun oturup gözünün önünde yiyorum buyursun küssun onla mi uğraşacam 
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Baktın 1 gün trio atıyor 2. Gün sana yaklaştı mı çek kendini az az naz yap sen Benin’le konuşmuyorsun bendr seninle konuşmuyorum diye 

Sen böyle peşine gidersen hep yalvaran o da trip atan taraf olur 
0 oy
(580 puan) tarafından
esin evcilik oynuyor oyun zannediyor evliligi cocuk gibi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 404 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde Funda_0104 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 573 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde ........isimsiz (43 puan) tarafından soruldu
0 oy