0 oy
533 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
3 tane kavanoz ocak yani için büyük boy orta boy küçük boy olmak üzere cam kapağı metal renginde 30 TL . Yagdanlik aldım 2 tane porselen altında bambu tahtasiyla birlikte 70 TL, pizza tabağı aldım 4 tane büyük boy porselen 4 tanede makarna tabağı aldım büyük boy 105 TL. Bahartlik takımı aldım standı bambu bahartlik takımı porselen. 1 takım nescafe fincan takımı aldım 135 TL, bir takım Türk kahvesi fincanı aldım 80 TL. Bir takım çerezlik aldım cam 12.5 TL. 2 takım kahve yanı su bardağı aldım 35 TL. 2 tane büyük boy salata kasesi aldım porselen 20 TL. Bir takım da buz dolabı saklama kabı aldım 4 tanesi 10 TL cam kapakları plastik. Toplamda 770 TL gitti sizce çok mu ucuzluktan aldım 

7 Cevaplar

0 oy
(8,082 puan) tarafından
Uyguna bile almışsın güle güle kullan hayırlı olsun yeni evin☺
(119 puan) tarafından
Sağol kuzum daha ev yok seneye yaza olacak ben ufaktan ufaktan alıyorum eksiklerimi inşallah çabuk tamamlarim
-Reklam-
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Herşey çok pahali zaten fiyatlar normal güle güle kullanin insallah
(119 puan) tarafından
Çok sağol kuzum evet çok pahalı her şey hiç bir şey alınmıyor
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Hiçte çok değil zaten ne alırsan al eksik bitmez. Bence iyi almışsın. Türk kahvesi için fincanı ben 120 TL'ye aldım mesela geçen ay. Kavanoz dediğin gibi 3 lu 50 tlydi.bence uygun sadece toplu para verdiğimiz için 700 lira ooo çok tutmuş gibi geliyor. Ama paranın artık adı var. 
(119 puan) tarafından
Paranın hiç değeri kalmamış yemin ederim
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Bambu tarzda uagdanligi ve baharat takımını kaç paraya aldın cnm.bende onlardan almayı düşünüyorum 
(119 puan) tarafından
Baharatlık 275 TL kuzum. İki katlı alt katta üç tane büyük var üst katta 6 tane orta boy var porselen. Yagdanlikta porselen kapak kısmı bambu 2 tane aldım 60 TL altına birde 10 tl bambu  tahtası aldım kendim kombin yaptım kısacası. İkisi toplamda 345 falan tuttu
(2,860 puan) tarafından
Aynen normalde de de pahalilsr bende alicam ama inşallah bulurum
(119 puan) tarafından
Kuzum milyoncularda var
0 oy
tarafından
Yoo bence iyi çok şey almışsın peki diğer diğer temel ihtiyaçlar var mı? Su bardağı takımı, sürahi, tepsi, sofra, çay bardağı takımı, çatal bıçak seti çırpıcı, tahta kaşıklar, kase takımı, çaydanlık vs
(119 puan) tarafından
Kuzum ben sana sayayım sen söyle eksik var mı. 2 takım su bardağı var 1 takım Cola bardağı var 1 takım portakal suyu bardağım var. 2 takım çay bardağım var. 1 takım çay tabağı altı var. 1 takım çorba kasesi var. 1 takım yemek kasesi var. 1 takım çerezlik var. 1 takım ayriyeten yine çerezlik takımı var. 24 parça 6 kişilik Güral porselen takımım var. Ayriyetten 3 tane gümüş 2 tane plastik tepsim var. 12 kışlık kaşık bıçak setim var. Ayriyetten günlük kaşık çatal falanda aldım. Rendem var. 2 tane uzun porselen salata kasem var. 1 tanede yuvarlak var cam. 16 parça emsan  çelik tence takımım var. 10 parçada karacanin tencere takımı var. Çaydanlık cezve takımı ve tava seti içinde. 12 kişilik yemek takımım var. Ketılım var, elektirikli süpürgem var. Ütüm var, fırınım var. Tost makinem var. 2 takım kahve fincan takımım var 2 takımda kahve yanı su bardağı takımım var. Yagdanlik seti aldım ocak yanı için kavanoz seti aldım çay şeker kahve koymak için. 3 tane cam büyük servis takımım var borcamim var 2 tane yuvarlak.
tarafından
Oyy maşallah kız eksiğin yok fazlan var güle güle kullanıp eskitin inşallah herşeyin varmış ne güzel yeni çeyiz gibi kullanıcan :))
(119 puan) tarafından
Evet kuzum yeni çeyiz gibi kullancam evimi alır almaz sercem içine çok teşekkür ederim sanada Allah en güzellerini nasip eder inşallah ❤️
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Iyi almissin canim güle güle kullan
(119 puan) tarafından
Sağol kuzum daha iyileri senin olsun ❤️

İlgili sorular

+2 oy
5 cevap 234 göst.
6 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
16 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 796 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde annesanati (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,248 göst.

377,325 soru

11,291,854 cevap

34,710 kullanıcı

...