0 oy
796 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Yeni ayrılıyorum kayinvalidemden aldığım ürünleri bir sayayım eksik çıkarsa siz söyleyin lütfen. Gerekli veya gereksiz olanlarıda söylerseniz sevinirim. 

12 kişilik kara yemek takımı 

Güral günlük 6 kişilik yemek takımı. 

Şefır 12 kişilik çatal bıçak seti 

Nehir günlük 30 parça çatal bıçak seti 

Ütü masası 

Ütü 

Çamaşır askısı 

Elektirikli süpürge 

Ketıl 

Fırın

Tost makinesi 

___

3 gümüş 2 tane plastik 5 tepsi 

2 takım su bardağı 

2 takim yuvarlak su bardağı 

1 takım uzun oval su bardağı 

2 takim kahve yanı su bardağı 

1 takım fincan 

1 takım nescafe fincan takımı 

3 takım çay bardağı 

12 adet cam nescafe bardağı 

---

1 takım çerezlik 

1 takım çerez yanı tabağı 

6 adet porselen pizza tabağı 

6 adet makarna tabağı 

2 adet porselen salata kasesi 

İkili yuvarlak borcam 

Bir adet derin kase 

1 takım çorba kasesi 

1 takım yemek kasesi 

3 adet ayrı ayrı yuvarlak sunum tabakları tepsi büyüklüğünde 

2 adet bambu Yagdanlik seti 

Masa üstü metal renk dönen yağlık-sirkelik-tuzluk-karabiberlik 

Bambu porselen baharatlık takımı 

3 adet ocak yanı için çağ şeker kahve kavanozu 

Emsanin çelik tencere takımı 4 boy çelik tencere 1 adet düdüklü 4 parça cezve takımı 

Karacanin 4 boy granit tenceresi 1 tane büyük tavası 1 tanede küçük tavası. 

Bu kadar ıvır zıvırım var eksikleri söyleyin arkadaşlar sifirindan bir eve giriyorum hiç bir şeyim eksik kalmasın ev merkeze uzak olacak 2 çocukla git gel yapamam

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

Daha ne olsun bacım:D

(27 puan) tarafından
Kuzum çöp kutuları yorgan yastıklar bataniyeler klozet takımı banyo sıvı sabunluk takımı Kepçe seti yastık ekmek kutusu bıçak hiç yok mesela kek kalıplarım yok yok yok kuzum çocukların odasına yorgan nevresim takımı vs
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla okumadkm gerisini cunku 4 senelik evliyim evim hep ayriydi bi kere bile sunu da aldim ev de esyam tamam diyemedim cunku eksik bitmiyor :D ama henel anlamda herseyi almissin gibi
(27 puan) tarafından
Kuzum alttaki yorumuma baksana daha çok var
tarafından
Gordum bitanem. Onu anca artik evin icime kendini atinca duzene sokup alirsin bence
(27 puan) tarafından
Alamam ancak kira falan var
tarafından
Zamanla olur yani alamazsan simdi nasil alcaksn haa ahazir evdeyim diyemi alim diyosun heosini
0 oy
(317 puan) tarafından
Maşallah kiz daha ne olsun fazlan var 
(27 puan) tarafından
Kuzum yastıklar yorganlar nevresim takımları bıçak setleri meyve bıçak seti doğrama tahtası Rende Kepçe seti ekmeklik erzak kapları kek kalıpları bataniye bunun gibi şeyleri sordum aldıklarımın içinde olmayan
(317 puan) tarafından
Zamanla alırsın kuzum ama eksik hiç bitmiyor
0 oy
tarafından
Sona gelene kadar başı unuttum
(27 puan) tarafından
Yaaa o kadar mı çok kız toplasan 9 koli sadece
tarafından
Blender seti kuzum su An mutfak gizumun onunden geçti de tahta kasiklar kepçe setleri falan var mi bilmiyorum unuttum cunku :)
(27 puan) tarafından
Yok hiç birisi vallaha
0 oy
(119,237 puan) tarafından
Okurken yoruldum ☹☹☹
(27 puan) tarafından
Sevdoş daha çok eksik var liste tutuyorum bxjdndj
senin eski nick neydi
tarafından
Sevdos hayırdır her yorumda üzgün sürat iyimisin
(27 puan) tarafından
Sülemem sen tahmin et bakam fjdnjf
☹☹☹☹☹ soyle moralim bozuk yaa
0 oy
(866 puan) tarafından
Neyin eksik neyin fazla olduğunu sen daha iyi bilirsin .gelen giden ne bileyim kullanımına bağlı biraz .mesela çatal bıçak hem 12 kişilik hem 6 kişilik cok geldi bana tabaklarda iyle ama sen kendine gore ayarlamışsındır. güle güle otur eksik varsa da eşine söylersin alır. Içine girince daha iyi görürsün eksik ne fazla ne şuan tam bilinmez gibi
(27 puan) tarafından
Kuzum girince eksik olmasın diye sordum zaten merkeze uzak olacak biraz
0 oy
(19 puan) tarafından
Plastik mutfak eşyası yok. Saklama kabı, bulaşıklık falan gibi. Bence çok lazım oluyor :) birde bunların hepsi mevcutta kayınvalidenizin evinde mi vardı yeni mi aldınız ?
(27 puan) tarafından
Eşyalarımı yeni aldım kuzum mobilyalar beyaz eşyalar birde bunlar 70 bin tuttu perde ve halılar yok bornoz yok ev terliği yok mesela
0 oy
(689 puan) tarafından
1 takim daha kahve fincani al kucuk ev aletlerini tamamla onun disinda pek yok hali perden tamammi battaniye nevresim havlu?
(27 puan) tarafından
Mobilyaları aldım saydıkların yok mesela kuzum
(689 puan) tarafından
Kahve fincani en az 2 takim olmali her duruma karsi kepce seti surahi falan yok sanirim
(27 puan) tarafından
Kuzum sürahi var bardak altı var 2 takım daha alacağım Kepçe setim yok evet
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Çaycı tost makinesi blender seti 
(27 puan) tarafından
Tost var çaycı ve kahve makinasi mikser setini falanda alcam daha
0 oy
tarafından

Bacım daha ne oldun iğne ipliğin eksik :D

(27 puan) tarafından
Oda var ama üsteki yorumlarıma bak mop falan eksik daha
0 oy
(48,628 puan) tarafından
hepsini alsanda illa eksik çıkıyor huni cay suzgeci eksikti benimde. kepce seti aldin mi 
(27 puan) tarafından
Baharatlık var hepsinin içinde ayrı ayrı kaşığı var Baharatlık takımını 350 TL ye aldım aşkım
(48,628 puan) tarafından
kirli sepeti camasir selesi zigon sehpa battaniye klozet takimi banyo tuvalet terligi cop kovasi fircasi duvar saati
(27 puan) tarafından
Zigon sehbayi ve 3 küçük sehbayi 1300 TL aldım kirli sepetim yok iyi ki söyledin canım sağol
(48,628 puan) tarafından
mandal camasirlik caydanlik icine demlik yerine takilan süzgeç bak bunlar cok onemli ☺️ wc terliginide unutma ☺️ vileda seti temizlik kovasi kiz eksik bitmezki
(48,628 puan) tarafından
sofra bezi sebzelik oluyo ya cekmeceli ondan. kiz esin batacak birden alinir ki bunca sey ☺️ aklima geldikce yazarım oklava merdane eger hamur isi yapiyosan
0 oy
(682 puan) tarafından

Hiç plastiğin yok saklama kapları al bıçak al kesme tahtası al süzgeç al rende al robot seti al spatula tahta kaşık silikon kaşıklar al borcam fırın tepsisi al sürahi al sofra al mutfak bezi al meyve bıçakları al büyük Bi tepsi al erzaklık kaplar al ekmek sepeti al alda al:D

(27 puan) tarafından
Eyvallah bacım sende tansiyonumu iyice yükseltin ncjsmsl şaka bir yana bitmiyor ya niye bitmiyor
(682 puan) tarafından
Valla bende ayrı eve çıkalı 5 ay oldu hala bitmiyor ha bide çöp al :)
(27 puan) tarafından
Evet 2 tane alcam birinide tuvalete djendb
0 oy
(476 puan) tarafından
İlk aklıma rende geldi çünkü bende onu unutmuştum narenxiye sıkacağı saklama kapları cam porselen plastik. Tahta kaşık seti kevgir seti 
(27 puan) tarafından
Ya bende aldım onu ama toz pembe diye kaynanam verdim benim mutfağım siyah beyaz gri olacak. Oturma odam gri krem salonum gri krem çocukların odası kahve giri bir tek yatak odam beyaz ve altın sarısı
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Haklısın canm ama birlik oturmaktan iyidir herhalde :) alırsın eşya yine evine geç eksikleirni fark edersin çoğu var zaten baksana özel değilse niye ayrldnz darısı bana insAllah
(27 puan) tarafından
Evlenirken ayrılcam diye kestik çocuklar büyüdü artık kız kardeşimi yanıma alıp evimi ayircam kuzum kaynana kayınbaba sorunu bitmiyor ki
(2,126 puan) tarafından
Aynen canm da nasıl yani eşinden ayrilacak mısın yoksa kız kardesn demi normal gelip kalacak
(27 puan) tarafından
Kuzum eşimin işi şehir dışında 6 günde 1 kez falan geliyor tek kalmiyim diye kız kardeşimi getircem
(2,126 puan) tarafından
Anladım kız
0 oy
(188 puan) tarafından
Canım eksikler bitmez evin içinde yaşadıkça ortaya çıkar bu arada 5 tepsi fazla değil mi :-) 
(27 puan) tarafından
Kuzum ikisi nişan tepsisi 1 tanesini sonradan aldığım bilezikler için kuyumcu hediye etti 2 tanesinide bunlardan önce almıştım çeyizime 3 tanesi bedava yani dhdbdbd
(188 puan) tarafından
Aaa iyi o zaman canım dediğim gibi eşyalarını yerleştirdikten sonra eksiklerin ortaya çıkar evin eksiği bitmezzzz
(27 puan) tarafından
Kuzum mesela kanepe örtüsü onuda unuttum bak
0 oy
(5,819 puan) tarafından
Yavrum cok şey varmış hepsini okuyamadım güle güle kullan 
(27 puan) tarafından
Çok sağol aşkom
0 oy
(2,070 puan) tarafından

Rende, tahta kaşık, mikser kabı, sarımsak rendesi, limon sıkacağı, sürahi, ekmeklik, kuru bakliyat için Saklama kablari, süzgeç, leğen, Yumurta sürmek için fırça şeysi adını bilmiyorum :D, maşa, balık çevirmek için kapak, şişe açacağı, meyve bıçağı, Sebze soyma aparatı, patates ve soğan kovası, çekmece içi kasiklik, rulo peçetelik 

Yeni ev duzdum kuzum 2 ay oldu bende evimi ayirali bu mutfak için aklıma gelenler daha istersen sayarım diğer odalar için :D

(27 puan) tarafından
Say say lütfen not kısmına kaydediyorum ben dbdbdb
(2,070 puan) tarafından
Kuzum kusura bakma bebis anca uyudu yazcam şimdi aklıma gelen hepsini
(2,070 puan) tarafından
Elbise askılıgı çocuğunuz varsa çocuk içinde, ütü masası, çamaşır kurutmaligi, kirli sepeti, çamaşır asmak için sepet, toz deterjan kovası, Banyo ve tuvalet için tuvalet fırçası, Banyo paspas takımı, sıvı sabunluk, dış fircalik, Banyo ve tuvalet için terlik, balkon için terlik, ev terliği, buzdolabı içine ben bölmeli sebzelik aldım tavsiye ederim çok işine yarıyor, tuvalet ve banyo için çöp kovasi, ben mutfak tezgahına da küçük çöp kovasi aldım balkona da büyük aldım sürekli çıkamıyorum balkonda biriktiriyorum 3 günde bir falan atıyorum, mandal, mandal sepeti, ben bebeğim için küçük kapaklı kirli sepeti almıştım ayrı, biberon fırçası, küçük çocuk varsa prizler için kapak, 3lu ara kablo
(2,070 puan) tarafından
Vileda ve Vileda kovası al ama Vileda başlığından iki üç tane al yeni tasinacagim zaman kabasini almak için kullanmıştım mahvolmustu atmıştım şimdi iki tane Vileda başlığım var birini balkonlar için birini ev için kullanıyorum kizz bunlar ufak ufak şeyler ama çok fazla tutuyor ya 1000 TL yi geçmişti benim hemde pahalasina kaçmadan almaya çalışmama rağmen
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Çok fazla bardak ve tepsi var hepsine bakamadım. Bunları tamamlayınca insanın yeni birşey alası gelmez bunları atsa atamaz hayat enerjisini tüketir bu kadar eşya. Az olsun aldıkca mutlu ol. 
(27 puan) tarafından
Kuzum ya 3 tepsi hediye gümüş olanlar. Bardaklar ise almışım almışım hiç haberim olmamış resmen
0 oy
tarafından
Plâstik ürünler al pazardan gırgır leğenler ayran için sürahi normal yemek tabağı al tanesi 5 lira olanlar dan onlar daha kullanışlı 
(27 puan) tarafından
Kuzum aldım yemek tabaklarım çok ama bir takım beğendim çok hoşuma gitti onuda alcam vallaha
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Caydanlik okudum ama var miydi kacirmis olabilirimm :D

(1,667 puan) tarafından
Kaynanan mi verdi bunlari sana boyle kaynanaya can kurban :D
(27 puan) tarafından
Kuzum hayır kadın bana bir mikser vardı onu vermedi neymiş kullanıyormuş hiç bir gün kullanmadı daha ben kendim aldım azar azar
(1,667 puan) tarafından
Bende kalp krizi geciriyodumm burda nasil biz enayiyiz diyodumm .sakinimm şu annn.:Dmutlulukla huzurla evine cik cnmm ❤

İlgili sorular

+2 oy
5 cevap 234 göst.
6 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 534 göst.
0 oy
6 cevap 188 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 153 göst.

379,117 soru

11,348,623 cevap

34,813 kullanıcı

...