0 oy
930 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar aglayarak okudum bu nasil baba nasil insan. Kucucuk çocuktan almış bütün hırsını, cok kötü oldum Cok, Allah boyle insanlarin cezasini versin hamile halimle beddua ettirdi beni.

image

38 Cevaplar

+7 oy
(118,978 puan) tarafından
Haaay merakima .......... 
tarafından
Bende lanet haber sitesinde gordum yeminle karnim kasildi dogurmam insaAllah bugun
tarafından
Off ya keşke bende bakmasaydim Cook kötü oldum :(((
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Pislikkk adi serfsizzz 
+2 oy
(865 puan) tarafından
Of ya. Vicdansız yaaa vicdansız 
+2 oy
(2,575 puan) tarafından
Allah senin belanı versin ******** herif.!!!!
+2 oy
(2,351 puan) tarafından
Serefs#z kopek o nasl babalik o nasil insanlik anlamiorm bu tarz insanlar niye cocuk yapiyo onu hic anlamiyorum Hic bi islem.de uygulanmaz bi ifade verir elini kolunu salliya salliya gezer bide
tarafından
Ins anneleri sikayetci olur. Kadin sikayet etse kadini da öldürür bu pislikler
(2,351 puan) tarafından
Zqten o yuzden sikayetci olamiyo ki kadinlar  yoksa memnun oldugundan kocasina kiyamadgindan degl sikayetci olsa kocasi basina bela olacak hadi kocasi ieri girdi kafa rahat desen adamin ailesi musallat olur yilan gbi oluyolar bu tarz insanlar zehri hic bitmiyo
+1 oy
tarafından
Ayyyyyy kanim dondu  tüylerim diken diken oldu ALLAH belasini verain pislik adam geberesice
+1 oy
(7,935 puan) tarafından
Aynı işkenceleri o adama yapmak lazım minnak çocukların ne hissettiğini o da hissetsin lanet olsun öyle babaya hiç olmasın daha iyi
0 oy
tarafından
Nerden girdim posta yaa allahim bu dunyada cehennemi yasatsin cayir cayir yanarak diyecek soz bulamiyorum
0 oy
tarafından
Vicdansizlik kucucuk cocuklardan ne istedi kiyamam 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ay çocuk lar ne halde ya Allahın belası pislik küçück bedenleri nasl dayandı Allahım 
0 oy
(468 puan) tarafından
O adamla aynı memleketten olmak midemi buladırdı.pislik hayvan 
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Yaa inanmıyorum:(offf

0 oy
tarafından
Diyecek kelime bulamıyorum ne desem az kalır 
0 oy
tarafından
Allah bin türlü  belasini versin insallah aşşalik mahlukat ayni iskencesin 1.000 mislini yapacaksin boylelerine
0 oy
(601 puan) tarafından

Bacak tüylerim bile iken diken oldu sinirden hay ben boyle babanın da. böyle babaya çocuk bırakan ananinda... Kendin şiddet gormusun çocuklarını niye herifi polise şikayet edip aldirtmiyosun bari devlet korumasında ourlar o üç gün onların zihnine yerleşti..çok yazık :(

tarafından
Onu bende anlamadim, insan kapilari kirdirtir alir cocuklari o manyagin elinden. Ama kadini nasil korkuttuysa ********
0 oy
tarafından
Bugün yine başkasının yerine Utandım. KOPSUN KIYAMET
0 oy
tarafından
Evet gördüm ******** ellwri kırılası köpek 
0 oy
(580 puan) tarafından
o adami dar agacinda sallamak gerrk o.cocugu 
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Cehennem iyiki var allahim diyorum bolelerine evlat nasip etmesin rabbim hakkiyla ana babalik yapacak kisilere versin canin kanin cigerin nasil kiyarlar biz opmelere kiyamiyoruz bu nasil ana babaliktir:(
0 oy
(15,517 puan) tarafından
Ya nasip vicdansizlar var gerçekten artık kıyamet kopsun bunlar altında kalsın 

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 1,793 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 242 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 410 göst.
1 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sevgim04 (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 470 göst.
14 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Hayatnur (243 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...