0 oy
361 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kızlar bı eltim War tam sinsii nasıl desem.mesal.biyere gideriz ben kaynanam.ve o kendiyle 5 kuruş getirmez bisiy.dedikmide bende hiç para yk der hep kendini acindirir o daha 1 buçuk.yillik evli ben 5 buçuk yıllık ewliyim neyse benle eltim.tek gttkmi kendine herşey alır kaynanmdan gizli ama kaynanma kendini hep acindirir eltim çok nazlı biri kaynanmin her.isine ben kosarm 2 cockla bisy yaptimmi kaynnam bana sürekli trip atar ama eltim bisiy yaptimi hayatta ona trip atmaz sürekli yüzüne güler eltimle gorumcemin fotograflarini sürekli paylaşır bna inat buda canımı skyo

9 Cevaplar

+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Sende koy mesafeni canim, yapma her ışini, isim var de, digerleri yapsin birazda
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Uzak dur hepsinden olsun bitsin 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Uzaklaş ikisindende ..artık isleerini o gelini yapsın sen kıymete binersin
(1,186 puan) tarafından
İste cnm aynı binadayiz mesafe koymayı basaramuyorum
(4,961 puan) tarafından
Basaracaksin canım yapan beraber otururkende yapıyor.. kapın ayrı sonuçta kendine meskale bul ilgilenme kimse ile
0 oy
(4,237 puan) tarafından
O isler zaten oyle oluuor bacim iyilik yaramiyor bazen oyle olanlar hep el ustunde tutulurlar bugun bi arkadas diyordu kaynanasi ameliyat olms eltisi ben tiksinirim sen aliskinsin sen bak dems 
(1,186 puan) tarafından
İyiliğin karşılığı bu olmamali gerçekten çok kötü bir durum iyi niyetini su istimal yapyorlR
(4,237 puan) tarafından
Elini etegini cek biraz mesafe koyda o sevgili gelini yapsin isini gucunu bisey icin aradiginda bahane uydur isim var de hastaym de birkac kez bahane buldunmu anlar zaten
0 oy
tarafından
Sende ne eltinle nede kaynananla bi yere gitme yarımada gitme koy mesafeyi bide ordan seyret olanları 
0 oy
tarafından
Mesafe koy biraz anlasınlar 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Deveye diken insana .......... neyse anladın canım sen
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Tavrini mesafeni koy canim bence 
0 oy
(12,893 puan) tarafından
Annem =. Şeytan elti ve babaannemi gördüm Yolum başındasın kendini kullandırma yarın öbür gün çocuklarını da kullanır onunkini pişpişler 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 971 göst.
0 oy
9 cevap 507 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 594 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,132 göst.

378,321 soru