0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Okadar mutluyum ki kızlar hep korkuyordum oglum neden konuşmuyor sadece dede del , mama meme diyordu yada bir cok seyini elinden tuttup öyle belirtiyordu .

Her çocuk aynı değil ama insan bekliyor isteeee 

Esimde gelince duydu anaa bu çocuk anne diyoor 

Dedim diycek taabiii her biseyde anne anne degtirmeye çalışıyorum dediiimmm birde gece ben bakıyorum gündüz ben bakıyorum bir sabah sen bakıyorsun diyeee baba diycek değil yaa dedim  kiskaaaan dedimm .d 

Öyle isteee kızlar acayippp mutluyum yaa yanima geldi ilk anne anne diyoo tam degil ama anne anne diyoo oluyorum yaaa 

Allahim herkese yasatsin yaaa 

12 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından

:) maşallah <3<3...

tarafından
Cokca sevgiiii  <3.
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Amin canim RABBİM sana daha nice nice guzel konuşmalarını duymayi nasip etsin sana ve olmayan herkese
tarafından
Amiiin insallaaaah yaaa okadaar güzel bisey kkiii once  Allahim olmayanlar hayirli evlat nasip etsin insallah
(683 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(1,285 puan) tarafından
Ne güzel oğlunuz kaç yaşında :)
tarafından
16 ayliiik
0 oy
tarafından
Bnmki 6aydan beri anne diyor.simdi ballandirark anneeeeeee deyişi var ısır ağzını insanın içi eriyor. Kabul edelim ilk anne deyince zafer bizim sanıyoruz. Maşallah paşaya sağlıkla büyüsün
tarafından
Demiii yaaaa ay ne guzel erkenden almissin sen biz annemlerde yken hep dedesi.gel gel mama getir falan derdik gülerdi ondan alıştı sanirim.. simdi her kelimesine anne diyorum kendu konusurken anne anne demi oglum diyorum oyle alıştırıyorum. Dd..ddmdmd amiin insallah hepimizin evlatlarina saglikli hayirli olsun
0 oy
tarafından
: Konusup kafani şişirdiği günleri de görürsün inşallah:D
tarafından
Yaaa insallaaaah .d fazlada sisirmesin ama yaani konussunn .f..d
0 oy
(229 puan) tarafından
Benim kızımda baba diyordu ama ole bir baba diyorki ağız dolusu eşimin çok hosuna gidiyordu bugün anne demeye başladı o anne dedikce bitiyorum içim eriyor anne dedikce sevdim öptüm kokladım insanın sn büyük mutluluğu yavrusuymuş Rabbim olamayan herkese annelik yaşatsın inşallah 
tarafından
Bende öylee kizlar babacı olurlar .d..dd kendimden  biliyorum...
Ben karnıma geri koymayi düşünüyorum.herkesten kiskanmaya başladım
(229 puan) tarafından
Ay eşim **** 3diodu beni baba dio die bide babam vefat etti uzuluodum baba dedikce içine isliodu
tarafından
Ay basın sağolsun canıımmm.
Sen onları mı kıskandın he seni seni .d
Benim esim de bizi kiskaniyoo neden gelmiyo bu çocuk bana diye.d
(229 puan) tarafından
Saol (;
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Maşallah inşallah bende görürüm o günleri:)
tarafından
Amiin insallaj sende yasarsiiin karnima geri koyasim geliyoo okadaaarr
0 oy
tarafından
Ayy hade gözün aydın bnm oğlum da 14 aylık ane tuuu diyor su yani çok güzel bir duygu ya Allah herkese nasip etsin
tarafından
Eveeet yaa amin insallah canim benium
0 oy
tarafından
Benim kızımda 15 aylık kedi der cici der baba der gel der al der ver der ;) ama anne demez .

Inşallah geç konuşmaz. 

Nene der bazen bugünde beşikte ana ana dedi ama bir kere anne dedi oda Asi da:)))
tarafından
Masallah ne guzeeel yok ya bizimki el isaretiyle cok etkili seyler yapıyor.. .d.d
Iyi bari kiz ana demisss. .d konsuur insalah ben cok takiyordum valla benimki konustuysa sninki hayli hayli oluuur
tarafından
Ya ne bilim kuzum ara sıra yemek derken çocuğa eğitici şeyler açıyorum durmayınca telefondan video falan ondan korkuyorum konuşmaz diye yoksa korkmazdim kuzum napim tualete gidemiyorum sigaraya kaçamıyorum yoksa
tarafından
Al bende de okadar 1rde yatirdim gece bir cocuk sabah 6 6 bckta kalkar mi esim bakiyor sabahlari cizgi filim aciyor ise.gidene yada ben kalkana kadar napcak baska ? Sabah sabah. Bemde gun icinde cook.mirildanginda acıyorum dayanamiyorum napim.s
0 oy
(458 puan) tarafından
Benim kız baba dio : (
tarafından
Kız çocuğu olduğu için baba diyoo erkek olsa bak gör  sana düşkünlüğü esim hamile oldugumu öğrendi inşallah kız olur dedi .d sonradan çaktım köfteyi ben .d bende kız istiyordum ama bunu için değil neyse iyiki evladım oldu allahim basımdan ekşir etmesinn
0 oy
(7,925 puan) tarafından
Benimde oğlum 11 aylık hala anne demedi her gün oğlum anne de annnnee diyorum inadına demiyo bu akşam ann dedi bekledim devamı gelmedi:(baba mama gidin dede diyo sadece 
tarafından
11 aylık mı benim oğlum 16 aylık daha yeni yeni topluyor kız kendini konuşmaya çalışıyor falan anne kelimesi bir tesadüf inanmiuorum belki rüya görmüsumdur diye düşünüyorum oğlum şuan hiç deme .d.dmmdmd
(7,925 puan) tarafından
Sizinki baya geç kalmış benimde geç kaliyo bence 7 aylıkken ann diyen var tmm her bebek farklı ama insan o kdr bakıp büyütüp doguruyo istiyo hemen anne desin omce ann desin :):))
tarafından
Demi bence de yaa bizimki direk dede dede diyorum tamam deden baktı sana hem doğurdum halada ben bakıyorum ayıp oğlum anne de diyorum.d şükür
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Ayyy maşallah darısı başımızaaaa
tarafından
Amiin inşallah canım benim ki 16 aylıkken yaptıysa sizinkiler kesin konuşur

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 475 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Derinerim (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu