0 oy
980 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşime göre beni çok seviyor deyince sen sevmiyorsun diyo beni  seni çok sevdiğimden sana öyle geliyor diyor.Anlatayim siz hak verin kaynanamla anlaşamıyoruz sorun bende değil kaynanamda beni istemiyormuş esim bunu bana demedi ve beni sanki annesi istiyormuş gibi ev üstüne getirdi getirmesine kadın daha ilk hafta bana surekli annene gidersen git gelme dedi esim sustu birşey demedi. Annesi değil benim aileme karşıda savunmaz. Hadi onu geçtim bir supriz yapmaz ben bir doğum gününde ona 3 sürpriz yaptım bir kendi aramizda ,bir ailesiyle, birde abisiyleyken kutladım ve bu değil her özel günü kutladım babalar gününü dahi.Hani bunu suratına vurmak için değil bende isterim hakkim değil mi bir gül bir supriz.Evleneli affedersiz hiç baş başa kalmadik adam ya işte ya arkadaşlariyla sorduğumda işten kafamı dağıtmayayim onuda bana çok görme gülüm der.Hamileydim hiç umrumda olmadı . Hastanedeydim gebelik zehirlenmesinden ölmek üzereyim bir kuzenim aradı beni güldürüp morelimi yüksek tutmak için orda sen benim annemle niye böyle konuşmuyorsun dedi . halbuki hastanede kaldım kalalı bir kere aramadi.Cocuk kuvezde aylarca kaldı çocuğa bir parça almadılar .herşeyi annem yaptı .masrafsız olan bezi şampuan ufak tefegi aldılar.Soyleyince kızdı bana.Cocuk eve geldi çok ağlayan bir bebek değil bebeğim gece 2 kere uyanır mama yer uyur .Adam odasını değişti.Anneme gitsem eve gel ozledim der 1 gün aynı yatakta uyur ertesi gün aynı bence annesi diyor getir.Beni alıp daha gezmeye götürmez.kavga etsek demedigini bırakmaz.ama Allah var bu lazım desem getirir .sizce bu nedir sevgi midir .kocaniza bu halini nasıl anlatırsınız?

15 Cevaplar

0 oy
(377 puan) tarafından
Kocanda bi bosvermlik  var bnce illaki sevyodr cocugunun annesisin. Ama artik evlilikte maratonlasiyor ve siz birde ayni evde yasiyorsunuz hc ozel bisey olmamis esin evlilik kavramini ailesiyle yasadigi icin henuz cozememis. Bnce bu bosvermsligide bu yuzden
-Reklam-
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Tek diyecegim sey ayri eve tasin
tarafından
Ayirmiyor  ne desemde
(6,204 puan) tarafından
O zaman tehdit ederdin esini ayrilirim senden dersin zaten kabul ederse de emin ol sevmiyodur ki anlattiklarindan da anlasiliyor bu zaten.Esinin sana zaman ayirmasi gerekiyor surekli arkadaslariyla bulusmasi da sacma arkadaslariyla surekli zaman geciriyosa evlenmeseymis
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Valla canm böle sevgi olmaz yani..en zor gününde yanında bile degil..annene gittignde de annesi kesin getr kalmasin diyodur özlediginden fln oldugunu sanmiyorum..bi insan esiyle basbaba kalmaz mi..arkdaslaryla da buluşsun tabi ama sana da zaman ayirmali..
0 oy
(181 puan) tarafından
İnanır mısın bilmem seninle neredeyse aynı şeyleri yaşadım ve yaşamaya devam ediyorm
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bu sevgi  değil  böyle  sevgimi  olur  adam seni  hiç  düşünmemiş  anca  kendini  anasını düşünmüş  hiç  çekemem yani  bence  kendi evinize  taşının  düzelir herhalde huylu huyundan vazgecermi bilmem bebek  uyanıyor ağlıyor diye  başka odaya  gitmekte ne o bebeğe  bakacak tek yapmadın ya 
0 oy
(870 puan) tarafından

Hiç karşına alıp konuşmayı denedin mi al karşına konuş ne problemin varsa onu sevidiğini cocugunun ona ihtiyaç olduğunu bakma erkekleri yönetmek istesen cok kolay yönetirsim sadece yaklaşmasını biliceksin bende kayınvalidemle zamanında problemler yaşadım yapmadığım şeyleri yapmışım gibi söyledi eşim inanmadı ama bana çok ağır geldi oğlum ve eşim içim sustum sonra arda annen böyle şöyle demeye başladım sonra kendi kendime aynısını eşim bana yapsa kızardım dedim artık annesi hakkında yorum yapmıyorum eskisi gibi samimide degilim ama dediğim gibi oğlumun ve eşimin hatrına normal davranıyorum 

0 oy
(1,327 puan) tarafından
Kusura bakmada deger kiymet blmeyen insanlarin boyle g*tunu kaldriirsaniz byle olur.. Zamaninda tavri koyamamissniz. Ystune birde cocuk yaomissiniz.  Tabiki allah vergisi allah bagislasn . ama bu adM degismez
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Evlenmek için evlenmiş bence
0 oy
tarafından
Birlik yaşadığınız icin esin farkina varamamis bence evlendiginizin bizde evlendik evimiz duzene girene kadar 3 ay kaynanamla kaldik allah var kadının bana zarardan cok faydasi oldu ama eşim de ayni kocan gibiydi gel oturalım biraz derdim annem var işte onla otur derdi iki dk odada yorulup uzansaydim annem tek kalmış gitsene yanına diye hemen yanıma gelirdi hic bisey umrunda değil di ayrı eve çıktık adam 180 derece değişti ohh be evlendigimi şimdi anladim dedi kendi agziyla senin eşinde öyle bence daha kafasına dank edememiş evlendiginizin
0 oy
(8,207 puan) tarafından
Canım cok suızanda bulunuyorsunn bu bur hastalık senden talep edılmeyen seylerı lutuf gıbı anlatman gereksız ıcınden gelmıs kutlamıssan o orda kalmalı.Hersey ozel gun degıl kadınlsrın hatası bu bıraz .Senı sevmedıgı anlamına gelmez bır erkegı sogutmak uzaklastırmak ıstıyosan aılesıne laf soyle ne yasanırsa yasansın annesine kotu konusma ayrıca cocuguna bısey almak zorunda da degıller.su mukayeselerı bırakın ve gecınmeye calısın.
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama senin adam öküze bağlamış. Seviyor he anasını babasını da seviyor öyle seviyor seni de işte benim anladığım bu.
0 oy
(8,953 puan) tarafından
Bende  baya bi aynı kaldım senin gibiydik kuzum supriz falan nerdeee kaynana kayinbaba olunca olmuyor öyle Allah yardimcin olsun
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Kocan seni böyle seviyorsa sen de onu böyle sev. Fazla değer verince totolari kalkıyor. Dozunda seveceksin. Baktın sürpriz yapmıyor mu sen de yapma. İlgi mi göstermiyor ordan oraya mi gidiyor sen de böyle yap. Bak bakalım sana karşı nasıl değişecek. Çünkü kendisinin yaptığını başkasi yaparsa ilgisini çeker. Annende kal 1 hafta getircekse de ki sen arkadaşlarınla geziyorsun ben de annemde kalacam çok istiyorsan sen de gel falan de. Anca böyle akillanir. 
0 oy
tarafından
Kocanınz sizi o evin bi parçası olafak görüyor belliki o hayatını hiç değiştirmemiş en başta zaten hiç fedakarlık yapmamış sizi hali hazırda kedi yaşadığı yere getirmiş huyu değişir mi bilmem ama ayrı eviniz olmalı kendi düzeniniz
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sende onu eşit şekilde sev sevki aklı başına gelsin 
(15,769 puan) tarafından
3 ay önceki post  :D
(12,264 puan) tarafından
Viiiiiiiii görmedim ama ben hortlatmadim
(15,769 puan) tarafından
Evet biliyorum 3 saat önce biri hortlatmis   :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 868 göst.