0 oy
869 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynanam çocuk doğdu doğalı toplam 4 kıyafet aldı oda kızım 4 aylık falandı  almaya başladı .kızım 7 aylık şuan doğumda ne takti ne elbise aldı.Cocuga basta kıyafette kızımın kızının kıyafeti var göndersin giydirelim  dedi kıyafet almamak için .şimdi yine demisse kız kargoyla göndermiş esim alsın diye .Bende giydirmem dedim kaynanama giydirme ne yapam dedi.

11 Cevaplar

+1 oy
(17,633 puan) tarafından
Seninki iyimis valla bizimki bi doğduğunda aldi bida almadilar onlar almasa ne yapcaksiniz onlara güvenipmi yaptiniz cocuğu 
tarafından
Yok sağolsun tepeden tırnağa annem yapti
-Reklam-
+1 oy
(1,320 puan) tarafından
Kızımın kızı ne ya 

Gorumcenin kızınin kıyafeti mi 

Çok karışık yazmışsın Allah aşkına 

Gorumcenin kızınin kiyafetlerini giydirme ilk bebeginse ben olsam giydirmem banane niye eskilerin giydiriyim yavruma sonra minnet etsinler eski usku şeyler için konuşmam bile böle kaynanayla saçma sapan insanlar kaynanalr 
0 oy
(9,924 puan) tarafından
Benimkilerde almadi almak zorundada degiller valla. Bende eltimin 2 oglu var kuculenleri verdi onlari giydiriyorum. Dogru duzgun para veripte bisey almadim yani
tarafından
Ben de böyle düşünüyorum ve öyle yaptım
(9,924 puan) tarafından
Yani canim eskimiyoki bende kullaniyorum 2 aydir mis gibiler. Tertemiz hepsi. Kac kete giycekki. Bide cocuk bagirmiyo ben bunlari giymem diye
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(381 puan) tarafından
Yine almış sükret bnm kızım 5 aylık bir corap bile almadılar beklemiyorum da ams işlerine geldi mi tek torunumuz canımız diyorlar gıcık oluyorum 
(1,320 puan) tarafından
Gösterme sürekli fırsat verme niye fırsat veriyorsun
Oldu ya kenarında duruyorlar islerine geldimi canım torunm insan utanır sevmeye ne hakkımız var diye bir sorsunlar kendilerine
(381 puan) tarafından
Kız ne yüzsüzü gören diyecek dagları almıslar oyle rahatlar  bnm annem beşiğinden  bebek yağına emziğine kadar aldı 20 30 takım kıyafet le birlikte  el örgüleri de ayrı tabi üstelik annem hasta bir kadın kaynanam kızıma bir toka bir corap almamıs yeminle istemem de ama böyle yapmacık canımız cicimz diyorlar gıcık oluyorum insan içinden gelip su tokayıda ben torunuma aldım demez mi üstelik tek torun ve kayınpederim memur 6 bin üzeri alıyor yani imkanda var yapmıyorlar
(615 puan) tarafından
Aynı bizimki annem 30 dan fazla takım almıştı. İç çamaşırları ağız mendilleri çoraplrı ayakabbısı bi dolap doldu sığmadı bile. Kaynanam iki zıbın takımı 2 atlet çorap bi battaniye getirdi. Annemin kıyafetlerini bırakmıyordu giydireyim. Benim oğlumun her şeyii var benim kıyafetlerden giydir diyodu çok şey getirmiş gibi. Anneminde arkaasında ne getirdi sanki kamyonla eşya getirdi dedi bana.  Bayağı tartıştık. Oğlumun borcu var deyip bırakmadı bi çorap bile alaym bebeğime. Beşik falan hep onun bunun eskisini kullandım. Annemide evden kovamktan beter edince ailem beşik ile bebek arabası almadı
(381 puan) tarafından
Yok eşimin almasına karısmaz herseyini eşim alır kızımın hatta ona bile patlar ama eşimden cekiniyor bise diyemiyor  eminim bnm annemin arkasından da konustular ama yuzume diyemezler  bilir ki altında kalmam sen ne yaptın derim susarlar
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Yapsa herşeyini biz yaptık derler tenezzül etme boşver
0 oy
tarafından
Bizimki hiç yapmadı canım napalım ben giydirdim hep başla bebeklerin kıyafetlerini çünkü almaya değmez giyeceği bi kaç ay boşuna para vermedim 
0 oy
(15,582 puan) tarafından
Eğer durumunuz iyi ise esin ile konuş yine kırma al.ama giyindirme
0 oy
tarafından
Benimkiler de almadı eşim aldı herşeyi  dertmi şimdi alsın almasın çocuk çıplak kalmadı ya boşver Aran iyise buyutcek bişey yok burda niet onemli
tarafından
Aramız iyi değil istemiyor beni
tarafından
Ozamn giydirme
0 oy
(85 puan) tarafından
Ben hic bisi görmedim  cok şükür. Hamileyken eeee bi ceurek takarsin torununa dedim. Aaaa takamam eltine takmadim sana takarsam ortaligi kaldirir dedi.1 igne gormedim 
0 oy
(70 puan) tarafından
Böyle şeylere neden takiloyorsunz hiç anlayamıyorum almak istese imkanı olsa alır elbet belki dysunemezdir benm kaynanam da hiç bişey almadı sevmesi ben Darda iken ilgilenmesi bana yetiyor 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben olsam giydirmezdim durumları varda almıyolarsa özellikle..  eşimin ailesi gebelikte almışlar hepsi ucuz seyler 2 3 parça bir şey hatta kendi kızının kızına aldığı pembe atleti benüm oğluma gtirdiler düşün bunu da ben sonradan öğrendim 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 559 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 629 göst.
0 oy
43 cevap 1,118 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Cennetim123 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 440 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu