0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimi ben 8. Sınıfa giderken tanıdım ve öyle sevdim ama eşim o zaman çok popülerdi etrafı kızlarla doluydu beni asla istemedi sürekli ağlardım sevgilileri ile arkadaş olurdum onun yanına gidiyim falan diye sevgilisinin elini tutardi ağlamamak için kendimi zor tutardım. Buluşalım derdi buluşmaya gelmezdi üzüntüden saç kıran bile oldum daha bir sürü şey ama hiç bırakamadım onu psikiyatriye falan götürdü babamlar care olmadı onu her gördüğümde heyecandan yerimde duramazdim. 8. Sınıftan lise sona kadar koştum peşinde sevgili olmazdık ama sevgilileri günü hediyesi yılbaşı hediyesi falan hazirlardim kutuların içine sonra kendime soz verdim degisicem diye ve onunla ilgili her düşüncem kafami dagittim ama vazgecmedim bir gün mesaj attı özledim falan diye ben ozlemedm falan yazdım bu sefer de o peşimi bırakmadı. Annem onunla mesajlastigimi hemen anlardı farkında olmadan ellerim terlerdi sürekli ellerimle oynarmısim hemen annem kaanla konuşuyorsun yine üzülcen derdi. O günden bugüne beraberiz ama ben her rüyamda o günleri görüyorum hep ağlıyorum hiç evlenmisiz gibi bir rüyam olmadı sürekli eski günlerimi görüyorum bilinç altımdan sıkıldım

8 Cevaplar

+1 oy
(237 puan) tarafından
Geçmişi düşünmek geçmişi değiştirmez. Şu an mutluysanız tadını çıkartın 
tarafından
Ben düşünmüyorum ki ama rüyalarım hep böyle eşim yanımda olsa bogasim geliyor
(237 puan) tarafından
Esra ezmeci diye bir bayan var. Kitaplarını okuyanlardan çok güzel geri dönüşler alıyor. Ben daha almadım lakin takip ediyorum isntagramdan.
(237 puan) tarafından
Geçmişimizde hatalarımız oluyo, yada böyle istenmedik olaylar, bazen benimde durup durup aklima geliveriyor. Estağfirullah çekiyorum, şeytan ümitsizliğe, mutsuzluğa çekmek istiyor. Dusunmemeye calisiyorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız evlenmissin 2 çocuğun olmuş daha ne olacaktı boşver geçmişi:)
tarafından
Ben bosvermek istiyorum lakin rüyalarım bosvermiyor uyanınca da cok asabi oluyorum eşim yanımda olmuyor yoksa bogasim geliyordu
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Kiz vesveese o adam seni seçti♡♡
tarafından
Ya onu biliyorum ama rüyalarımda ki kişi bilmiyor
(4,134 puan) tarafından
Kizzzz komiksin :) boşverr tak kocişini koluna okulun önünden geç belki iyi gelir
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bence şuanda da bir destek almalısın..  geçmiş eşinin suçu değil kimsenin suçu değil ama bilinç altın eşini suçlu goruyor
tarafından
Rüyalarımda o kadar cok ağlıyorum ki uyandığımda yastık bile ıslak oluyor
(9,651 puan) tarafından
Bence bi psikiyatriye anlatmak sana çok iyi gelir..
0 oy
tarafından
Ooo saglam takilmissin holding sahibi falan olmak istesen dusunemiyorum seni
tarafından
Ben oldukça takıntılı biriyim
tarafından
Ama guzel biseye vesile olmus
tarafından
Eşime olan sevgimi takıntı olarak görmüyorum ama geçmişi cok takıyorum herhalde gündüzleri düşünmem bile ama rüyamda ki kisi düşünüyor
tarafından
Ben espiri olsun diye yazmistim amacim azmini tebrik etmekti
Ama dedigin gibi bilincaltin hala o gunlerde esine kavusamamis gibi sanirim
0 oy
tarafından
Annam adamı almisin boşver o günleri :)))
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Kiz allah seni ☺️☺️ 2 cocuk yapmissin bosver gariii
tarafından
Ya diyorum işte benim aklima bile gelmiyor o zamanlar ama ruyamdaki kisinin de aklından çıkmıyor bir kere mutlu olduğumuz rüya görmedim
0 oy
(4,949 puan) tarafından
Bilinç altı seans yapılması lazım sana geçmiş üzüntüler yok olur gider Allahın izni ile

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 179 göst.
17 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
0 oy
20 cevap 420 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elanur888 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Reyhan Karaca (788 puan) tarafından soruldu