0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Yarın 34 üncü gebelik haftam oluyo ama İdrarımda enfeksiyon vardı en, son serum verdi eve gönderdi benim bu ağrım bir türlü geçmek bilmiyo okadar da dikkat ettiğim halde yine oldu gitsem yine desem bakarlarmı ki acaba acilde randevuma daha 5 gün var :(

6 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bakarlar canim ...gecmis olsun 
tarafından
Saol canım enfeksiyon da ne pis bişey miş yaa
(6,053 puan) tarafından
Kiz masAllah resmen dogum geldi ha sag salim hayirlisiyla insAllah ☺❤ hic gecirmedim kuzumm ama sikintili oldugunu biliyorum hemen gecer insAllah
tarafından
Valla yaa yarın 34 oluyo şaka gibi inan nasıl geçdi gitti nasıl bu haftalara kadar geldim bende çok şaşkınım zaten bağlatcamya inşallah bakalım erken falan gelmesse umarım sorunsuz doğurcam birde Bende bilmiyodum hiç böyle ağrılı bişey olacanı ilk defa yaşadım sanki nasıl bişey işde böyle sancın gelirde doğurcakmışım gibi oluyo lavaboya çıkıncada yanıyo
(6,053 puan) tarafından
MasAllah ya sag salim gelir insAllah hayirlariyla guzelce dogurursun
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Acil hamileyle pek ilgipenmiyo canm.d9ktorunu arayamaz misin. 
tarafından
Özel değil be yazıkki devlet hastanesi ordada doktor bulmak ne mümkün
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bende de var ama hiç serum felan vermediler ilaç veriyi yolluyo tm tkrr bir daha ama bnd bu sebeple gitim kadın doğuma gidin dedi ilgilenmedi
tarafından
Offf valla yetti canıma artık ağrı yapıyo sanki doğurcakmışım gibisinden :(
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Kız aşağıdan Bi donaxly tak bişeyin kalmaz :D 
tarafından
Kızz yok olmaz hamile hamile ilaç falan vermedi bana sadece serum verdi en son gidişimde randevu aldım ayın 25 mi neydi ozamana kadarda çaresiz çekecem yine bu ağrıyı
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benimde idrarda iltihap var 3 haftadır geçmedi bu salı gidecem bende bakalım geçmiş mi diye 
tarafından
Kızz amannn beee çok kötü oluyo yaaa bugün gidecekdim ama ilgilenmezler diye gitmedim birde çocuklara bakacak kimseyi de bulamadım artık bu ayın 24 inde gidecem
(1,134 puan) tarafından
Aynen ya kötü olmaz mi hamile olmasam neysede hamile olunca iki katı endişe ediyo insan bebek için inşallah çabucak geçer ikimizinde
tarafından
Yarına randevu aldım zar zor halen ayakda yım ve kasılmalar başladı gene sanırsam enfeksiyon dan olsa gerek
(1,134 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım  ya şu zamanlar çabuk geçsin sağlıkla alalım kucagimiza
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun enfeksiyon varken normal.dogum.yaptiryolarmi canim
tarafından
Ben sezeryanlıyım canım ama bildiğim kadarıyla yaptırıyolarmş benim için tehlikeli olan da sezeryan olduğum vede 2 inci doğum erken olduğu için ondan dolayı gözetim altında oluyorum gidince
tarafından
Geçmiş olsun canım.umarim düzelir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,469 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
25 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Panikanne (416 puan) tarafından soruldu

385,253 soru

11,520,886 cevap

35,184 kullanıcı

...