0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Kizlar kaynanamin kizi 2 aylik bebegi var benmde 4 ben vrusten gidemiyorum zaten sordum bebek nasil tombullaşmiş dedi sonra benm bebegime bakip zayflamiş dedi 

Bu hafta hastanede işim var ilk işim kilosuna bakitmak insallah hakli degldir uzuldum zayflamis deyince

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Amaaann şu kaynanaları ne kadar çok takıyorsunuz kafanıza Allah aşkına seni sinir etmek için yapıyor demekki umursama bence 
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Ya bırak üzülmene değer mi hiç kimseyi memnun etmek zorunda değilsin hele ki bebekten bahsediyorsan her bebek farklıdır sağlıklı olması önemli benim kızım 19.5 aylık hala 9 kg ama bir gör konuşur yerinde durmaz değerleri iyi şişman oluo sağlık sorunu yaşayacağına zayıf olup aktif gelişim gostersin. Ole karpuzda bakar gibi bebege bakacağına git bi araştırma yap de kaynanana
(3,794 puan) tarafından
Kiz benim bi yaşındaki kiz 9 kilo . Kaynanam zayıf diyo  . Almiyo kilo yemiyo zorla yediriyorum.
0 oy
(211 puan) tarafından
Kaynanalar sadece gelinlerinin sinirini bozuyor qaliba.. sağlığı yerindeyse hiç takma
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Sende deseydin sağlıklı olması önemli  kilosu degil.

(295 puan) tarafından
Oyle allaha sukur saglikli
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sağlıklı olsunda varsın zayıf olsun sen annesin her şeyi en iyi sen bilirsin
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Selom olsa cokta tiiinn cokta fifii der takma yaa
0 oy
(9,626 puan) tarafından
En nefret ettigim şeyde bebeklerin veya insanların kıyaslanması sen niye takiyosun ya ağzı olan konusuyo işte..sağlığı yerindeyse ne önemi var kilosunun..olmasın 7  8 kiloda olsun 5 6 kilo..benimde bebeğin uzun boylu olduğu için aldığı kilo belli  olmuyo kimse zayıf falan demiyo ama soyleselerde umrumda olmaz sende umursama onlar sadece moral bozmak için varolmuslar
0 oy
(3,794 puan) tarafından
O kaynana bende de var . Deli ediyolar beni.  Çocuk doğdu doğali bunlarin gözünde hep küçülüyor.  Sağlık ocağına gidince ayiyla uyumlu cikiyo.  Ama bunlar yok öyle yok böyle  . En sinir olduğum şeydir ya . Inan bi ara aldi ben yedirim de kilo alsın diye çocuğun bi haftada midesini alt üst etmiş öyle olmaz böyle olmaz dediğim zaman da bana sen benden iyimi bilcen bende çocuk büyüttüm diyo. Çocuğun bağırsaklarıni midesini bozmuş bi yaşındaki çocuğa 5 yaşındaki çocuk muamelesi yapmış.  Ne kilo almış ne bisi üstüne de hasta etmiş.  Gene sorumlu olarak beni gördü.  Kendi suçunu da bana yamadi. 
(295 puan) tarafından
Kaynana herseye karsmak zorundami ya
(3,794 puan) tarafından
Değil tabi ama işte o hakkı buluyorlar kendilerinde. Ben hiç gelemem öyle şeye.  Kadin kendi bildiğini okuyo güya büyük diye yaşı varya deli ediyo beni . Herşeyi doğru bildiğini saniyo. Yanlışa yanlış deyince onun yanlış olduğunu bilse dahi sırf zittini iddiaa etmek için o yanlışı savunuyo .

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 833 göst.
28 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 293 göst.
9 saat önce Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
13 saat önce Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (764 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.