0 oy
622 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Kaynanamdan da görümcemden de bikmisim ya. Ya siz

9 Cevaplar

+1 oy
(3,750 puan) tarafından
Çok şükür bıkmadım çünkü karışmazlar karışırlarsa cevabını alırlar bidaha karışmayacaklarını bilirler 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bikmayan mi var bacı :)
tarafından
Artiliyorum seni dogeu ;))
0 oy
(48 puan) tarafından
Hepimizin ortak derdi.. 
0 oy
(396 puan) tarafından
Basından beri hep mesafeliyim o yüzden kafam rahat evlendim evleneli nr evime bsy aldığını bilirim düğünümde de hic bsy takmamıştır bana 34 haftalık hamileyim torununa bi hediye bile almadı bsy olsa haklı veya haksız hep kendi tarafını savunur ağızları pis ister istemez sıcak olamıyorum mesafemi koydum bsy derse cevabını alır o yüzden karisamaz da bsy de diyemez bana
0 oy
tarafından
Gorumcemi cok severim ama kaynanamla agiz kavgasi yapariz arada 
0 oy
tarafından
Herkez kendi hayatında bizde karışmaz karissada ben konuşmam eşim saolsun halleder 
0 oy
(610 puan) tarafından
Ben herkesten bıktım insan görmek istemiyom eşimde dâhil
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Hiç yaşamadım Allah'ıma şükürler olsun kızı gibi sever benibkayinvaliden bende onu çok severim girumcelerimde çok iyiler Allah'a şükür evli değiller daha ama yengevyenge etrafımda dönerler sagolsunlar
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Herkes kalbinin ekmegini yer ben bi insan bi gelin olarak saygisizlik etmiyorum benden kucuklaeinde saygiya ihtiyaci oldugunu dusunuyorum ama sabrimin tastigi zamanlarda oluyor kendimide ezdirecek deilim ki esimde beni ezdirmez kim bana nasil dawraniyorsa hakettiginin karsiligini aliyor ben onlari rabbime havale ettim o goruyor o biliyor benim hakkim ona emanet o sorsun onlar soylersin 
(79 puan) tarafından
Herkes kalbinin ekmeğini yer sözüne katılmıyorum canım benim ben görümcemle kavga ettim babamın evine dönecektim cagirdim geldiler olaylar oldu eşim dedi artık hic bisey olmayacak söz veriyorum diye bende o yüzden durdum kayinpederim sonrasında herşey bittikten sonra gorumcemden özür diletii ben kucugum diye hep ezdiler o büyük diye ben saygısızlık yapmadım ve özür diledim gorumcem bana vurmuşken ve kuran çarpsın 100 de 100 o hatalıydı ne olursa olsun evdeki geline vurdu o 27 yaşında ben 19 sen düşün iyi oldunmu eziliyorsun hak edene hak ettiğini vereceksin anca bu şekilde rahatlarsın
(79 puan) tarafından
Ve bende senin gibi allah a havale ettim allah bilir ya aynı kendileri gibi karşısına çıkarsın iyiyse iyi kötüyse kötü
(6,053 puan) tarafından
Canimmm o kadarda deil panter ol seni ezene kendinide ezdirme yani rabbi illaki bi gun senin guzel kalbine guzel yollar acacaktir
(79 puan) tarafından
Keşke kolay olsa yaşımdan mi bilmiyorum eşime şu bana bunu yaptı diyemiyorum bende bişey diyemiyorum yaptıklarında icimde kalıyor  sinirden patlayacak gibi oluyorum
(6,053 puan) tarafından
Adami parcalarim tamam kimseye saygisizlik etmm ama bana saygisizlik edilmesine asla musade etmm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 513 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,330 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Zeliha2020 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 773 göst.
0 oy
18 cevap 986 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu