0 oy
1,332 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından

Hep kaynana sorunsali postlar aciliyo kizlar bu postta kaynanasiyla iyi gecinenler icin actim :D Kendim bahsedeyim 15 aylik evliyim hic sorun yasamadim misafir gibi evine gider gelirim bize mudahale etmez arada gelir oda misafir gibi en bastan canim cicim olmadim mesafeliydim halen oyleyim o yuzden seviyorum ben kaynanami Allah daha iyi eder ins <3

44 Cevaplar

+2 oy
(13,797 puan) tarafından
Bende hiç sorun yaşamadim çünkü biz evlenmeden 11 sene önce ölmüş. Hiç tanışamadık kendisiyle.
(13,797 puan) tarafından
Kiz yinede kötü olacaksa bile yaşasaydi diyorum ben. Esimin hep bir yanı eksik.  
Mezar taşiyla nasıl sorun yaşayayim kız ;)
(1,287 puan) tarafından
Sen çok yaşa emiiii
(1,287 puan) tarafından
Bende severdim ama bi kaç defa dır ciddi tartışıyoruz anneme küfür etti bir aydır konuşmuyorum altlı üstlü oturuyoruz kafam rahat bu aralar hiç uğraşamam konuşunca da ben konusmayinca kendiliğinden susuyor bide ona ilk günden anne derdim bide yengem olur bu arada sevmeseydim yenge derdim anne demezdim dimi ama nişanlı bi gelini var şuan yemin ederim değil anne daha ona isimle bile hitap etmemiş ama çok kıymetli yeni gelini gelsede görsem
(391 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin de güldürdün :)
(2,252 puan) tarafından
:) Öyle olsa ben de sorun yaşamazdım herhalde
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Yok yok yok onlar kızı gibi görse bizde annemiz gibi görürüz ama şeytan gibi ler ya :angry: sevmiyoruz bı sevda var şimdi gelir o sever baska seven görmedim ben:D

(56 puan) tarafından
Allah muhabbetinizi iyi etsin canim :)
(2,252 puan) tarafından
Lafta da sürekli kızımsın gelinim değil der. Ama o kazdığı kuyuları köstebekler kazamaz
(56 puan) tarafından
Kazdigi kuyuya kendileri düşsün: )
(2,252 puan) tarafından
Amiiin
tarafından
Aminnnnn Yarabbi :))
0 oy
tarafından
Dbnim kaynanam yok ama daha beteri kayın baba var oda kaynanadan beter
(56 puan) tarafından
Kayinbabalar daha beter olur derler zaten Allah yardimcin olsun canim
tarafından
Amin amin ne cekiyorum bi bilsen iz
(391 puan) tarafından
Ayyy hiç sevmem öyle erkeği
tarafından
Evet ya bnde ama sansima bu deni geldi
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Ben ben benn :))) 
(56 puan) tarafından
Aaa sende bendensin :)
0 oy
tarafından

Benimki de bana bir şey demez ama arkamdan konuşur eşimi fişfiklemeye çalışır ben irtibatı kopardım iki yüzlü insanlarla işim olmaz :D

(56 puan) tarafından
Fisfikleme olmazsa olmaz canim arada bizdede olsa bi gözüm  gormez bi kulagim duymaz huzurumu bozmam :)
0 oy
tarafından

Birlikte yaşasaydın acaba bu kadar memnun olurmuydun :D

(56 puan) tarafından
Asla olmazdim beraber yasamak cok zor
0 oy
tarafından
Bende seviyorum annem gibidir
(56 puan) tarafından
Masallah
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Ben ben ben 

Ama geçen sene vefat etti :'(

(56 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canim
(3,823 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Bizde iyiyiz cok şükür ara.sira anlasmazliklar oluyor ama o kadar da olur samimiyiz biz 5 senemiz gecti birlikte:)
(56 puan) tarafından
Masallah insallah daha iyi olur muhabbetiniz canim
tarafından
Amin cnm inşalalh
0 oy
(632 puan) tarafından
Vallahi bende seviyorum kaynanamı.benimkide bir melek.bi oturuyoruz.bana kızı kimi davraniyor.ama kayinpederime nefret ediyorum))
(56 puan) tarafından
Iyilerinde oldugunu gördük  post sayesinde hep kaynana sorunlu postlari okumaktan kendimden şüphe  duymaya basladim :)
(632 puan) tarafından
Hepsi kötü olmazki.kendi kızı olmayamlar çoğu zaman iyi olur))benim kayimvaldemin kızı yok)
0 oy
(903 puan) tarafından
Çok şükür eşimin ailesiyle akrabalarıyla çok iyi aramız :)) maşallah diyim dee
(56 puan) tarafından
Masallah diyelim  nazar olmasin canim :)
0 oy
tarafından
Bennn:) öz kaynanam yok olmuş Allah rahmet eylesin üvey olan da ne o beni anlıyor ne ben onu o arapça konuşuyor ben Türkçe  evettttt diyoruz ama neye :))))
(56 puan) tarafından
En guzel iletisim sizinkiymis hahahah :)
tarafından
:))))) aynen canım :))
0 oy
(826 puan) tarafından

Ben çok şükür :D

(56 puan) tarafından
Masallah canim ;)
0 oy
(84 puan) tarafından

Eşimle geçindiğimden daha iyi geçinirim kayınvalidemle 8-)

(56 puan) tarafından
Masallah canim :)
0 oy
(582 puan) tarafından

Hiç sevmem kendilerini onlarda oğlunu sevmez sevseydi  bizde severdik bizide severdi.

Yürüyen mezarlık öylesine yaşıyor ;)
(6,812 puan) tarafından
Sanna katiliyorum bi kadin oglunu seviyosa gelininide sever ama ogluna deger vermiyorsa gelini agzinda kus tutsa yine kaynana o gelini sevmez
Ama birde bi oglunu severde onun esi agzina s.carsa onu cok cok sever
(56 puan) tarafından
Oglunu sevmeyen kiz seni hic sever mi Allah ıslah etsin canim
(582 puan) tarafından
Aynen öyle kızlar çok tuhaf geliyor bana kendi aileme bakıyorum gelin aldılar nasıl iyiler ama bunlara bakıyorum neyse eşimde artık kabulleniyor kimseszm diye.
Bazen kızıyorum dediği şey şu oluyor bana sevgi gosterdilermiki sana çocuklarıma göstersinler.
Görüşmüyorum 8 yıldır huzurum  da bozulmuyor çok şükür.
0 oy
(84 puan) tarafından
Eşimle geçindiğimden daha iyi geçinirim kayınvalidemle 
(56 puan) tarafından
Masallah canim
0 oy
(141 puan) tarafından
6 yıllık evliyim aynı evde birlikte yaşıyoruz birbirimizi zerre kadar kırmadık hep o beni alttan alır bende büyüğüm olarak saygıda hizmette kusur etmem sonuçta oğlunu verdi bana ama insanoğlu işte yine bazen yük hissediyorum ama iyiki var başımda bende kaynana olacam sonuçta 
(56 puan) tarafından
Masallah size iyi niyetinize Rabbim evinizin huzurunu bozmasin canim
(141 puan) tarafından
Amin inşallah canım cümlemizi
(7,922 puan) tarafından
Kız sen beni anlatmışsın bende 6 yıldır evliyim kaynanamla yaşıyorum aynı bizde hiç sorun yaşamadık
0 oy
tarafından
Ben çok severim Allah bin kez razı olsun ondan annem kadar yardımcı olur
(56 puan) tarafından
Canim hersey iyi niyetle ve karsiliklidir demekki sende iyisin ona karsi ki sorun yasamiyorsun Allah sendende razi olsun
0 oy
tarafından
Aslinda benimkide iydirde herşeye laf eder karışır konusur kavga edince de ağzına geleni söyler yasasına pişman olursun o derece ona bişe denezsen her define h dersen iy olursun öle iy heralde yni
(56 puan) tarafından
Seninki biraz kafasina estihi gibi davrananlardan :)
0 oy
tarafından
Tek sorunumuz oğluyla anlaşamazlar ta önceden boyleymisti smdi bisey olsun sanki sorun bendeymia yâda ben oğullarını sinirlendirmisim gibi davranmaları 
(56 puan) tarafından
En sinir edici durum bu zaten ogullariyla anlasamazlar gelini hedef alirlar Rabbim yardimcin olsun canim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 514 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 626 göst.
21 Eylül 2020 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 830 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 775 göst.