0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim odun sanırım kendisi marangoz onların içinde dura dura onlara benzedi hahah hiç normal günde hediye almaz ama ben arada jest yaparım alırım bisye ler veya pasta börek çörek yaparım ama eism sadece doğum günümde aldı ne anneler günü bisey almadı ben babalar günü olsun başka bisey olsun alırım kaynim da normal günde de alır eltim sevmez almasini

8 Cevaplar

0 oy
(4,292 puan) tarafından
Odunum ama tek sana yanarim dese esin olmaz mi gene de :D
tarafından
Olur canım ama aşkım canım bitanem der bana kıyamaz bisey istesem alır
(4,292 puan) tarafından
Ee daha ne istiyon bacım sende odundan büstünü yapsa adam gene yaranamicak galiba:D
tarafından
Hamileikten üzerime düşsün istdim galiba
-Reklam-
0 oy
(165 puan) tarafından
Doğum günün de almış ya daha ne bekliyorsun :DD onu alamayanlarda var şükret :) 
0 oy
tarafından
Doğum gününde aldığına şükret onu hatirlamayan da var 
0 oy
(291 puan) tarafından

Benimki de öyle ama doğum günüm gelmeden hatırlatma yaptım ufacık. Artık bilmiyorum ne supriz var kafasında. Bide odunsun diyince "evet odunum ama bir tek senin için yanarım diyir" pişkin pişkin :D

0 oy
(27,564 puan) tarafından

Odun az kalır kütük bence :D

0 oy
(55 puan) tarafından
Ay kuzum o odun bende de var marangoza veresim var biraz yontulmaya ihtiyacı var bizimki tam bir odun özel gün bilmez kutlamaz bırak hediye almayı aklına bile gelmez eskiden ben kutlardim baktım yok anam adamin umrumda değil bende onun gibi takılıyorum 
tarafından
Kız bugün eşine hediye alanları görünce kiskandim
0 oy
(1,105 puan) tarafından

Haline şükret ben doğum günümde bile görmedim :D

0 oy
tarafından
Dogum gununde aliyomus ya kiz ondan daha odunlarda var :))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 41 göst.
0 oy
11 cevap 452 göst.
28 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,598 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 298 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi344 (235 puan) tarafından soruldu

384,522 soru

11,503,086 cevap

35,155 kullanıcı

...