0 oy
752 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından

Eşimle nasıl tanıştığımi anlatayım  

Ben hatayliyim  okula gidiyorum lise son eşimde okulun yannndaki askeriyede askerlik yapiyodu bni istegramda görmüş fotolarmı faln sonra istek attti bnde kabul ettim ama hiç yazmadı bide ben yurttta kaliyodm bazen yemek yiyemiydm yurtda dışardan soyluyoduk  öğle aralari fln da dışardan alıyorduk eşimde hep beni takip edermiş adimida donerciden öğrenmiş  daha sonra istegramdan yazdı önce konuşmadım sonra hafta sonu ben kurslara kaliyodum bı gün dışarı çıktık markete gitmek için bide gezecektik arkadaşımla. Onumu kesti anlatı bana hayatını bni yanlış anlama die daha sonra annnsinden tanıştırdı her hafta sonu görüşüyorduk  daha sonra askerliği bitti memleketine gitti ama bn ümidimi kesmiştim gttti artık dedim daha sonra bni aradı annne de seni istemeye gelicez die bnde anneme anllttim baya sknti çektim ama şuan 1 sene oldu evleneli çok da mutluyum iiikide dinlemisism

21 Cevaplar

0 oy
(27,336 puan) tarafından

Ne sen sor ne ben soyliyimm cok uzun ve acyp zorlu bi donemdi:angel:

(94 puan) tarafından
Anlatmanj isterim
(27,336 puan) tarafından
Ay kuzu cok uzun yaaa valla  kim yazacak
(94 puan) tarafından
Sen bilirsin cnm
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Markette

12kelime

(94 puan) tarafından
Nasıl yani
0 oy
(901 puan) tarafından
Mezarlıkta görmüş amcamın cenazesinde istedi oldu severek evlenmesemde şimdi deliler gibi seviyorum kıskanıyorum onu ç çok uyuzum benim bu arada bende antakyadayım selam 
(94 puan) tarafından
Rabbim bir ömür mutlu olmayı nasip etsin inşallah cnm bnm bnde İskenderun luyim
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Senin tanışma tarzına yakın diyelim))
(94 puan) tarafından
Hmm anladım cnm
0 oy
(5,377 puan) tarafından

Arkadaşım üni okuyodu bizim memlekette nyse bi çocukla çıkıyomuş anlattı fln onunda bi arkadaşı var sarışın uzun boylu sessiz utangaç tam senin kriterlerinde biri tanıştrcam sizi dedi ordulu buraya okula gelmiş dedi ama tam da son senesi ve son günler nyse üni şenliğine gttik orda uzaktan gördüm sonra eşim faceden ekledi slm yazdı tek bnde slm :) yazdım o gülücüğü yaptnya tmmdr beee dedim diyo saftrik nyse buluştuk konuştuk öyle oldu ama eşim bizim memleketi hiç sevmiuomuş okul bitsin bida buraya gelmicem demiş ama büyük konuşmuş dönüp dolaşıp geldi evlendik :) o değilde daha biz sevgili değildik sadece tanışmıştık bunun mezuniyetine annesi kardeşi fln geldi bnde gttim onlarla tanıştık ve annesi babasına demişki haberin olsun biz buraya bidakine kız istemeye geliriz gerçekten deöyle oldu hihi :P

(94 puan) tarafından
Ne güzel olmuş bnm eşimde Hatay'ın sicaginindan nefret ediyordu sevmiyodu demiş hatta keşke doğuda yapsaydım askerliğimi die  bnm eşimde sarisin bide sıcakta kıpkırmızı oluyo
(5,377 puan) tarafından
Hahah aynı bnmki :D
(94 puan) tarafından
Ayy üzüldüm valla Rabbim herşeyin en iisini bilir elbet
(5,377 puan) tarafından
Aynen kuzum hayırlısı napalım...
(94 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Aynı iş yerinde çalışıyorduk bizde çok sevdik gelip isticeklerdi ailem istemedi babam asla vermem dedi bizde kaçtık artık şimdi 21 haftalık hamileyim çok şükür çok iyiyiz :) 
(94 puan) tarafından
Bnde 33 haftaligim çok şükür kaçmadan evlendik
0 oy
(653 puan) tarafından
Biz bı arkadaş ortamında tanıştık tabi ben hiç bı şekilde evliliği düşünmüyorum ve eşimle de sadece tanıştık kalktk bitti gitti hesabı yapıyordum oturrken işte sohbet muhabbet derken  benim telefonu alıp kendi numarasını yazıp kendini caldiriyor ;)) kaydediyor daha sonra bı iki oturma derken aşık olduk zorlu bı süreçten geçtik erkk kardeşim biraz karşı çıktı asker diye sürekli görevde diye ama öyle böyle evlendik bir yil oldu 2 ay sonra yavrumuzu kucağımıza alacağız Rabb'im nasip ederse 
0 oy
(2,039 puan) tarafından

Ortak tanıdık söylemiş beni eşime aslında adam beni de çok tanımıyor babamın arkadaşı babası çok iyidir o adamdan kötü kız olmaz diyip beni tavsiye etmiş haber yolladılar hayır dedim evlenmeyi düşünmüyordum o sıralar aradan 6 ay geçti unutmamış beni birgun adımı soyadımı öğrenip faceden aratmis ve çok beğenmiş öyle yazdı bana ilk cevap vermedim sonra ısrarla yazmaya devam etti sonra yazdığı bir mesaj çok etkiledi beni Trabzon' da  ki ı harfi gibiyim varım ama yokmuşum gibi davranıyorsun yazmıştı :) sonra şeytan dürttü herhalde ne istiyorsun diye cevap verdim öyle başladı bizim hikaye :)

(5,377 puan) tarafından
Vayy söz çok güzelmiş kız :)
(2,039 puan) tarafından
Bende ona düştüm işte :) günlerce mesajları görüp cevap yazmamıştım onunda zaten son mesajiymis ona da cevap vermezsem bir daha yazmiycaktim dedi kader işte :)
0 oy
tarafından

Görücü usulu aşık olduk :D bı kızımız var çok şükür iyikide görmüş uz birbirimizi<3

(94 puan) tarafından
En güzeli görücü usulu
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Facebook ta :D

(94 puan) tarafından
O nasıl oluyo
(6,053 puan) tarafından
Facebokta tanistik nasil nasil konustuk tanistik :)
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bu sorular çok soruldubya yazmıştık daha önceden şimdi yazması uzun surmesin liseyi aynı sınıfta okuduk 4yil oyke başladı velasili
0 oy
(704 puan) tarafından

En yakın arkadaslarimızın vesilesiyle tanıstık onlar sevgiliydi telde konusuyolardı kesintisiz 3 saat falan yanmda konustu bign arkadasm dedm yeter kapat benle ilgilen yazik oglanin yaninda kim varsa o da skılmıstır askm yaninda kim var cemre boyle boyle diyo dedi esim varmis sonra onlar bizim resimlerimizi falan gostermis etmisler onlar Izmir biz Kayserideyiz bu arada esim cok begenmis derken sevgili olduk 5 yıl cok guzel bir ask yasadik 2 yıllik evliyiz. En güzel sansım şükrüm iyikimdir eşimm <3 Biz evlendik onlar ayrıldı tabii :D

(94 puan) tarafından
Rabbim bir ömür mutlu etsin inşallah bnde kaysride oturuyorum cnm
(704 puan) tarafından
Amin canm Insallah Rabbim sizide mutlu etsin bir ömür. Şimdi ailem orda oturuyor benimde canm Esentepede siz nerdesniz
(94 puan) tarafından
Turgut reis  de
0 oy
(205 puan) tarafından
Görücü oldu bizim 
0 oy
tarafından

Beraber çalıştık calstgm yer devroldu oda devralannn persenolydi bizim magazaya geldi şofördu beni gezdrrdi hehehe:D paspas atardik beraber benim bütün isimi o zman o yapardı hepsi orda kaldi evlendgmden beri beni koltukla  aldtyo devamlı onunla ona sarlyo yatyo offf efkarlandim bak yinee 

0 oy
(3,702 puan) tarafından

Bizim evde minderin üstünde :D

Görücü usulü :)) 

0 oy
(587 puan) tarafından

Hastanede çalıştığım yerde tanıştık:-)<3

(94 puan) tarafından
Hmm oda guzelmis
(587 puan) tarafından
:-):-):-):-):-)
0 oy
(1,217 puan) tarafından

Görücü usulü aşk diyenler ➕ 

(94 puan) tarafından
Bnce en güzeli görücü usulü
(1,217 puan) tarafından
Tanıyıp aşık olmak harikaa
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Keşke hiç tanişmasaydm
(94 puan) tarafından
Neden cnm öyle diosun
(1,403 puan) tarafından
Hiç mutlu olamıyom sürekli kavga ediyoz her kavgada beni dövüyo böyle yaptikça souyom:(((
Daha sabah dövdü yine bir watsap yüzunden
(94 puan) tarafından
Neden cnm wp yüzünden dovuyo hem sende buna razimi oluyosun
(1,403 puan) tarafından
Dün ben-i arkadaşim watsapptan guruba ekledi ona sinirlendi
(94 puan) tarafından
Olabilir cnm ama dovmekte nedir
0 oy
(3,750 puan) tarafından
İş arkadaşıydık 2 yıl sevgili 2 yıl nişanlı 2 yıldır da, evliyiz :) :) 
(94 puan) tarafından
2 yıl nişanlı çok uzun deilmi bn 1 ay nişanlı kaldım
(3,750 puan) tarafından
Uzak olunca  bide maddi durumdan dolayı öyle oldu cnm daha iyi oldu sabrettik kavuştuk
(94 puan) tarafından
Hmm anladım cnm geç olsun güç olmasın Rabbim bir ömür boyu mutlu olmayı nasip etsin inşallah
0 oy
(80 puan) tarafından
Bn magazada calisiom cnm esim uzman surekli alisverise geliodu yardimci oluyodum bayagi bi geldi sık sık bn anliyodum zaten bir gun elime numara birakip gitmisti aramistm ole tanistik

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 731 göst.
8 Ocak 2021 Aile kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,079 göst.
0 oy
72 cevap 1,103 göst.

377,921 soru

11,311,604 cevap

34,745 kullanıcı

...