0 oy
803 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar çok post açıyorum farkındayım ama çok canım sıkılıyo hem burda olanların vaktini gecrmek hemde kendim vaktim gecsin istiyorum sıkıyor isem affola:)

Benimki karaoke yapmak ama bı mekanda sesime güveniyorum:)ve cok istyorum bunu ama benim icin anca bı hayal eşim aslaaa izin vermeez:'(bana göre çılgınca gelio siznkiler nelerdir?

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından

10 tane çocuk yapmak:woot:

tarafından
Kim tutar senii bas gaza:D
(2,589 puan) tarafından
Hahahaahahahaahha kız hahahahaha güldüm
tarafından
Sezaryan girdi aramıza 5 den sonrası yokmuş☺☺☺
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bn yapacagim en buyuk cilginligi4.5 sene once esime acilmakla yaptim . Daha buyuk bisey hayal bile edemiyom :))
tarafından
Sen kotani doldrmussun:D
tarafından
Aynen doldurdum :)))
+1 oy
tarafından
Hiç bilmediğim kimsenin beni tanımadığı bir şehirde yep yeni bir hayata başlamak istiyorum özgürce ve dertsizce 
tarafından
Hiç iyi olmuyor kız dediğin seyi bizzat yaşıyorum yalnzliktan sıyrdik :)
tarafından
Ben birtek çocuklarımı alicam yanıma başka herkesten kurtulmak istiyorum o kadar yoruldum ki ben böylede siyirdim zaten ")
(48,494 puan) tarafından
eşini demi almican ayse ☺️
tarafından
Almayacam kuzum kurtulmak istediğim o zaten "))
+1 oy
(1,134 puan) tarafından
Valla öyle çılgınca yapmak istediğim şeyler yok kızım eşim anam babam büyük ailem sağlıklı sıhhatli olsun birlik beraberlik içerisinde olalım hep.  oğlumu sağlıkla kucağıma alayim şu virüs belası bitsin deprem korkusu olmadan yasayalım insanlar daha insan gibi davransın vahşileşip canileşmesin dünya daha güzel ve sakin huzurlu bir yuva olsun yeter çilginlik falan eksik kalsın canım 
+1 oy
(468 puan) tarafından
Türkiyenin en güzel yerlerini karış karış dolaşmak istiyorum.
0 oy
tarafından

Paraşüt :D baya çılgın geliyor bana

tarafından
Yükseklik korkum var kız o yüzden çılgınca geliyor :))
(1,713 puan) tarafından
Acayip zevkli birsey cnm. Dene vallah. İlk havalanırken korkuyorsun ama hoca senin korktuğunu bildiği için seni sohbete tutuyor birde eline kamera veriyor cektim yapıyorsun inene kadar
tarafından
Haha :)) kocam beni gebertir biriyle göndermez gökyüzünün ta neresine
(1,713 puan) tarafından
Bende bekarım o zaman zaten şimdi asla öyle birseye izin vermez. Cok asırı kıskanc. Telefonumdan benim o resimleri mi bile sildi. Eski instagram hesabında kalmıs arkadas tan bakıyorum bazen
tarafından
Allahım ya :))
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Helikopter kullanmak :D

tarafından
Hahha naptın yaa:D çok uctun bacim:D

Umarım birgün yaparsın:))
(27,338 puan) tarafından
Napimmm ahhahah  imkansiz ama insAllah
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Serbest atlayis ve paraşüt.  Bungee jumping . Bunları yapmak hayalim . Ve yapacağım 
tarafından
Hadi bakalım kim tutar seni :)) ben korkarım şahsen:D
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Isisiz bi adada oglum ben esim soyle 1 hafta kafa dinlemek suan en cilginca en ihtiyacim olan sey
tarafından
Ayy korkarim ben orda börtü böcek vardır

Otel felan düşünsene:D adada ne işin var gi tencere yok tava yok yemek yapacak acliktan ölün valla Survivor dakile dönen:D
(6,053 puan) tarafından
Allah canini almasin suan buyun hayallerimi yok ettin hahaha ne guldum ya :)))
0 oy
tarafından
Eşinin izin vermemesi normal :) bazı yerler var oda gibi kendi kendinize oluyorsunuz biz kiz arkadaşlarla gidip orda yapmıştık eğlenceliydi öyle bise dene sende  :)
tarafından
Yaa bilmiyordum onu dur varsa deneyim bende bı sağol kuzu
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Hayatımda en cılgınca yapmak istediğim seyi yaptım. Parasüte bindim. Önce cok korktum ama hocayla sohbet ederken korkum gitti acayip zevkli birsey. Herkes denesin. 
tarafından
Ayy korkum var benim balkondan asa bakamiyom ona binemem iyi cesaret valla sennki
(1,713 puan) tarafından
Bende arkadaslarım İn gazıyla bindim. Önce onlar bindi daha sonra ben. Benimde yükseklk korkum var ama o an aklına gelmiyor. Yanlız ilk havalanırken korkun oluyor
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yapmak istedigim en çılgınca 24 saat uyumak sjsjsjsj
tarafından
Olmayacak asla biliyorsun değilmi:D
(12,777 puan) tarafından
Acı gerçeği niye yüzüme vuruyon
tarafından
Dost acı söyler:D
(12,777 puan) tarafından
Neyse gidem hayal kurmaya devam edem
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Gondol a binmekti bindim binmez olaydım :) ') 
(3,750 puan) tarafından
Yok en uca oturmuştuk bn görümcemin eşi bide görümcemin kızı bayılacaktık artık korkudan düşüyorm sanmıştım indim eşime sarıldım direk lan ne diye izin veriyon da biniyorum demiştim sen istedin diyor gondol gidip gelirken oradakiler saydırmıştım
(6,360 puan) tarafından
Ay bende bir kere binmiştim ileri geri giderken çığlıklar atıyodum yüreğim agzıma geldi deyimini orda yasamstm :)
(3,750 puan) tarafından
Heyecanlı olduğu kadar ölümü yaşarken gösteren tek alet galiba o :)
(468 puan) tarafından
Ben de bindim artık bidaha cesaret edemem.biz üç kız bindik onlar diyor hızlan bende eşek anırır gibi yalvarıyorum durdurun dedim tövbe bidaha binmem. Bide ozamn ben hamileymişim bilmiyordum allah korumuş.
(3,750 puan) tarafından
Çok şükür ki, Allah korumuş cnm bn hamile, değildim ondan sonra kaldım :)
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Yamaç paraşütü :D eşimin sözü var :D götürcek bu senegittik ama hamileyim siye götürmedi bidahakine inşallah
0 oy
tarafından
Para şüte benmek istiyorum bide uçan balon çokta çılgın değil ama olsun :))
tarafından
Çok çılgın değil evet ama balon çok pahalı:D
tarafından
Evet ya zaten götürüp bindiren de yok bacım :))
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Hiç kimsenin olmadığı sadece bı grupla yapılan karaoke yerleri var eşin sorun çıkarmaz benim için en çılgınca şey bulunduğum yerde hiç arkadasim yok bir arkadaşım olsun onunla gezelim kafa dagitalim dışarda kahve içelim isterdim eskiden bekarken yaptıklarım şimdi çılgınca geliyor kızımı bırakacak birini bulmam lazım tabi bunları yapmak için :)
0 oy
tarafından
Rafting çok istiorum ya annemde istio ama benimki olmaz dio :)
0 oy
(782 puan) tarafından
Benimki biraz fazla cilgin kapaliyim ama eşimle q gunlugune açilip gece partilere gitmek sabahlara kadar doyasiya eglenmek istiyorum sadece 1 gun tabi kac kere istediysem esim o tur yerlerde kavga gurultu cok oluyor basimiz belaya girer diyerek geri cevirdi acilmama falan bisey deme di de tek sikintimiz basimiza bela aliriz kimseyle isimiz yokki bizim kenarda eglenir geliriz yani ama neyse benimde bu
0 oy
(614 puan) tarafından

Uçaktan atlamak <3 adrenalinnnn

0 oy
(2,241 puan) tarafından

bungee jumping yapmak istiyorum dalis parasut su kayagi vs bunlari yaptim bir o kaldi . ama tek basima yapmayacam sevmedigim kisiyi yanima alip o atlarken ipi kesmeyi planliyorum al sana cilginlik:woot::ninja:

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 532 göst.
12 Mart 2020 Aile kategorisinde Prensesmr (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 333 göst.
0 oy
22 cevap 923 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 304 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu