0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (2,241 puan) tarafından
kizlar annemi 1bucuk aydir gormuyorum Kayseri'de vaka cok artti babamda cok pimpiriklidir bir grip olsa kimseyle gorusmez bulasir diye simdi pandemi surecinde cok az gorusuyoduk ama 1bucuk aydir kimseyi kabul etmiyo annemde bize torunlarina cok duskun hergun goruntulu konusuyoruz her gordugumde benim yasama sevincim gitti ben sizi cok ozledim diye agliyo babama kinlenmis iyice .babami ariyorum bir saat gorsun annem hic olmazsa acikhavada uzakdan duralim diyorum onu bile kabul etmiyo evet hak veriyorum yaslilar hastaliklari çok Allah korusun yakalanirlarsa atlatamayabilirler ama anneme cok uzuluyorum icim gidiyo :( bende babama kinlenmesin diye biz korkuyoruz gelemiyoruz diyorum ona da agliyo .yaslandikca duygusal mi oluyolar bilmiyorum ama aklimdan hic cikmiyo aglamasi dayanamiyorum :((

10 Cevaplar

0 oy
(4,725 puan) tarafından

Ya yazık kıyamam :(

(2,241 puan) tarafından
bende kiyamiyorum seytan diyo cat kapi git diye ama ya biz sebep olursak esim ise gidip geliyo :( biran once bitsin su lanet virus
(4,725 puan) tarafından
İnşallah canım dönsek artık eski hayatımıza bende çok sıkıldım
(2,241 puan) tarafından
insallah canim ya hepimiz yorulduk
-Reklam-
0 oy
(879 puan) tarafından
Hersey onlar için, görüşmeyelim tek canları sağolsun kuzum
(2,241 puan) tarafından
canlari saolsun canim haklisin insallah gecer
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ayy kiyamam ya insAllah tez zamanda atlatiriz da gorusursunz 
(2,241 puan) tarafından
insallah canim ya dua edelim de bu hastaligi Rabbim kaldirsin uzerimizdwn
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yaaliliktan pskolojisi bozulmuş olablr canım bu tedbir gençler için de geçerli annene sonsuz moral ver... Farklı konular açmaya calis bı sure daha sabir
(2,241 puan) tarafından
hem yaslilik hem yalnizlikdan heralde canim annemin komsulariyla arkadaslariyla gorusurdu bizi surekli gorurdu simdi kinse yok birde babam hic konusmaz evde varligi yoklugu birdir balkona gecer yatana kadar oturur annemde tek bunaldi heralde hep moral veriyorum da insallah gecer
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Cok zor biliyorum ama en azından görüntulu olsa da görüyor canları sağolsun hayatta olsunlar da elbet görürsünüz rabbim büyük ayrılıklar vermesin canım 
(2,241 puan) tarafından
amin canim insallah Rabbim tum hastalara da sifa versin elbet biter bu virus canlari saolsun
0 oy
(233 puan) tarafından
Canım ben annemi 1 senedir görümüyorum aramız uzak pandemiden dolayı nasip olmadı görüşmek anlıyorum seni :(
(2,241 puan) tarafından
Allah kavustursun canim . bende diyorum baska sehirde olsak nolacakti diye o zaman mecbur aliscam diyo bende oyle dusunki baska yerdeyiz diyorum
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Biz 8 aydır görüşmüyoruz :( benmkiler uzakta
(2,241 puan) tarafından
Allah kavustursun canim . iste biz hep ic ice oldugumuzdan alismadik uzakta olsaydik napacaktik diyorum o zaman alisirdim diyo
0 oy
tarafından
Ben de gidemiyorum kayserideyim canım herkes hasta resmenn akrabalar onlar bunlar şunlar herkes te özellikle fabrikalar eşim her gün kaç kişiyi gönderiyorlar kusuyorlar ishal varmış diyro çok tehlikeli gorusmek canım iyi olsun da tek evde olsunlar
(2,241 puan) tarafından
evet canim organize kayniyomus esimde organizede calisiyo korkuyoruz tabi Allah yardım etsin herkese.biran once bitsun gitsin
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Rabbim kavuştursun anne gibi yar olmaz. Bende çok özledim annemi :(((
(2,241 puan) tarafından
amin canim cumlemizi sevenlerine kavustursub rabbim bitsun hastalik :(
(5,557 puan) tarafından
Amin inşllah bi an önce geçer

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 503 göst.
3 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Beyza sumak (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 428 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 387 göst.
1 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,009 puan) tarafından soruldu

378,206 soru

11,319,682 cevap

34,765 kullanıcı

...