0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde (202 puan) tarafından
Kizlar görümcem her hafta abisini ariyo abi param yok para gönder ama nezaman işi düşse ozaman ariyo normalde arayıp sormaz parası bitsin arar 3tsne abisi var onları aramiyo bitek eşimi ario abi gezmeye gitcz para gönder abi hacrigim bitti para gönder telefonum bozuldu para gönder sizin tepkinizi merak ediyorum 

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Beni ve evini ihmal etmiosa arada olabilir ama bana yok diyip gönderirse eşime çok kızarım çünkü iş esimde bitio onu öyle alıştıran o 
-Reklam-
+2 oy
(128 puan) tarafından
7 kaynim var kaynanam kimsenin evine gitmez ama bize gelir 2 hafta falan kalir yemek onune koyarim ay ben bunu yemem der. 1 kaynim Görümcem  bekar kaynanam arar onlara kontör  gonder .keske abi deselerde mehmet zahmet olmasa 40 tl yükle  gönderdikleri  msj böyle ... artik sen bizi düşün  haaa baska gün  asla msj atmazlar
(202 puan) tarafından
Kız bizimde öyle bazen oluyo 1ay abisini aramio bi ihtiyacı düşsün arar ben derim kesin para istick dediğimde cikio zaten
+1 oy
(5,272 puan) tarafından
Ben izin vermem herhalde
+1 oy
(12,264 puan) tarafından

Hahha bugün görümce günü sanırım :D bende dahil herkesin problemi var bugün gorumceyle

+1 oy
(3,739 puan) tarafından
Valla kuzum sen istediğin kadar karşı çık gönderme istemiyorum de bırsey deyince kötü sen oluyosun kardeşim degil mi der çıkar işin içinden .. benimde kaynım çalışıyor maaşı var ama pantolonum yok ayakkabım yok afedersin iç çamaşırına kadar eşim alırdı parası olduğu halde ben alma dedim oda abim değil mi sanane dedi boşanma aşamasına kadar geldik eşim düşünmüyosa ben mi düşüncem ne hali varsa görsün dedim artık
0 oy
(119,441 puan) tarafından
Kiz bugun hep gorumce postu var ☺️
0 oy
tarafından
Canım eğer senin eksiğin yoksa hiçbir şey deme. Sonuçta onun kardeşi nolcak ki. Bende ilk evlendiğimde eşime dedim eğer beni mağdur etmeyeceksen istersen bütün paranı ailene ver ama ailene veripte bana param yok dersen o zaman olay çıkar demiştim. Çok şükür bi gün olsun beni mağdur etmez ailesine ne verir haberim bile yok karışmam sonuçta 7 yabancı değil canı kanı onlar 
0 oy
tarafından
Bazen bekar görümceme ben hediye alırım çeğiz yapıyor çeğizine kuçük yardımlar ediyorum sivilce tedavisi gördüğü süreç te eşim ilaçlarını aldı ama hiç bizaman görümcem istemedi isteyemez çekinir
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Gorumcem yok keşke olsaydı da eşim de gönderseydi hiç karışmazdım kardeş sonuçta. Benim de kardeşlerim var istedikleri an herşeyi yaparım birde böyle bakın 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Senin evinden birşey eksik etmiyorsa seninde her istediğini yapıyorsa sorun etmem adam çalışıyor kazanıyor gönderiyor kardeşi sonuçta ben olsam bende gönderirim yegenlerime sürekli gönderirim durumları iyi olduğu halde ama onlar yeğenim okuyorlar bunun için eşime danismam bile söylesem de birşey demez herkes kendi kazancinj evini ihmal etmediği sürece istediği sekild edegerlendirebilir 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Her ne kadar abisi olursa olsun ama anası babası yokmu başında veya kaç yaşında calismiyo  mu...ben izin vermem ya yani bi iki neyse de sürekli sürekli isterse izin vermem 
0 oy
(385 puan) tarafından
Buna asla müsaade etmem. Hele ki durumum yoksa hiç hiç izin vermem. Benim çocuğunun riskini yediremez. He bana baksın daha sonra kalırsa onlara verebilir. Ama ilk önce ben çünkü  kızın anası babası var ama benim çocuğumun babası başkalarına verirse nerde kaldı babalik

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 452 göst.
0 oy
16 cevap 440 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 862 göst.
0 oy
13 cevap 285 göst.

380,743 soru

11,399,641 cevap