0 oy
1,483 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 70 günlük oğlum var kayınvalidemle gorümcemle konuşmuyorum eski postlarımda var zaten istanbulda tek başımayim o yüzden eşim desen sabah gidiyor akşam geliyor. Ben yetişemiyorum hiç birşeye illaki bir seyler eksik kalıyor o uyudukça işlerimi halletmeye çalısıyorum. Zaten uykusuda bölük börçük öyle uzun uykusu yok. Bi uyuduğunda mutfak topluyorum bi uyuduğunda evi topluyorum bi uyuduğunda silip süpürüyorum yemek o bu derken eşim geliyo sonra akşam yemeği mutfağıni topla oğlumla dogru düzgün vakit geçiremiyorum. Bazen o kadar dalmış oluyorum ki iş yapmaya mama saatini geçiyo. Zaten kendime hiç vakit ayıramıyorum akşamlar bi duşa girebilirsem benden mutlusu yok. Ne zaman düzene giricem yada yanlış yaptığım birşey mi var ?

28 Cevaplar

0 oy
(202 puan) tarafından
Neden illa bebisler uyirken ypiosunuzki ev islerinizi. Bn uyandiginda ilk yarim saat onunla ilgileniorum oynuyoruz konusuyoruz vs. Sonra ne is ypicaksam yanima koyuorum bi yandan isimi ypiorum bi yandan ona laf atiyorum. Pacama yoisio bzen sikilinca bni al die alip iki kucak ypiorm sora mama sandalyesine koyup onune bseylee veriorum brz dha oyalanio. Bu srada bn de islerimi hallediorum. Bnm bebisim 7 aylik olmk uzere. Ben 4 aydr islerimi bu sekilde hallediorm ki bnm ev 3 katli. Her kata onu da tasiyorum yanimda. O is yaptgmi anlmioki etrafinda oldgm srece onunla ilglndgmi dsunuo. Hc bi guc o uyurken bnais yaptramz valla bn de dinleniorm khvemi iciorm yda uzaniorm. Tbki sabh su isleri ypicam dedgm islerin tumu hallolmuo ama cogunu halletms oluyorum.. 
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben de tek başımayım kızım bir yaşına girecek ona kahvaltı hazırla yemek hazırla derken kendim bile yiyemiyorum çamaşır bulaşık zaten çok zor sürekli oyun ilgi istiyor uyku da uyumuyor peşimden de ayrılmıyor bazen çok üzülüyorum ağlıyorum bile kendimi kimsesiz yalnız hissediyorum ama geçecek hep böyle kalmicak diyorum yani daha yolun başındasin her dönemin zorluğu var seni çok iyi anlıyorum 
0 oy
tarafından
Eşimden Allah razı olsun her hafta bütün evi silip süpürüyor ben diğer işleri yapıyorum. Yemek bulaşık çamaşır. Bana en zor gelen de onun yaptığı iş. Yoksa ben ya geberirdim ya da evi b*k götürürdü 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben de tek başımayım kızım bir yaşına girecek ona kahvaltı hazırla yemek hazırla derken kendim bile yiyemiyorum çamaşır bulaşık zaten çok zor sürekli oyun ilgi istiyor uyku da uyumuyor peşimden de ayrılmıyor bazen çok üzülüyorum ağlıyorum yani yetişmiyor işler seni çok iyi anlıyorum
0 oy
tarafından

Valla ben bi maşallah alırım 

Hergün ev süpürüyorum 

Günlük tız alıyırum 

3 günde bir ütü yapıyorum 

Hergün çamaşır yıkıyorum 

Eşim 3 çeşitten az yemek yemez bunu ona alıştıran benim şikayetçi de değilim 

5 aylık olacak oğlum çok huysuz bu aralar ama elimden geldiği kadar hem işlerime hem evlatlarıma yetmeye çalışıyorum 

Ve en önemlisi de bakımsız dolaşamam :angel:

Hergün duşa girerim eşimi bakımlı güzel karşılarım 

Ama bu günlerde küsüm kendisine :D

İlgilenmiyorum şuanda onunla 

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben o uyudugunda dinleniyorum uyanıkken 1 saat onunla oynuyorum 1 saat hangi odada işim varda onu anakucagına koyup yanıma alıyorum konuşa konuşa işimi yapıyorum oda beni dinliyo ellerini yiyo. 2 bucuk saat dolunca uykusu geliyo emip uyuyo sonra ben yatışşş :D 2 aylıktan beri böyle yapıyorum. 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bütün annelere
0 oy
tarafından
Gorumcemin de çok sıkıntılı bir oğlusu vaar yani işleri fazla umursamıyor üstelik bir de kayivalidesine kayipederine yemek yapıp onları çağırıyor beraber yiyorlar ama bu çocuk olduğundan belli böyle değil.. 

Fazla takmıyor evdekiler de zorlamıyor onu yani bebek iyi olsun uykusunu alsin diyolar yetere.   Tabu oda uyduğu zaman varsa işlerini yapıyor.. 

Bence bu konuda çok takıyorsunuz bunları göze alarak o genişi yapıyorsunuz yapamalisiniz istersen evin *** götürsün çocugunla ilgilenmelisin

İlgili sorular

+1 oy
45 cevap 726 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde fatos18 (864 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 492 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
62 cevap 649 göst.
0 oy
29 cevap 927 göst.

381,938 soru