0 oy
1,076 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Kızlar dertleşmek istiyorum biraz uzun olucak ama anca yeter içimi dökmeye:( yeni doğum yaptım 56 gün oldu bir ay annemlerde kaldım eşim nakliye işine başladı diye beni oraya bıraktı o bir ay hic aramadı bir veya iki kere anca üç dört kere de geldi sadece o kadr zaten orda da sıkıldım evime gelmek istedim geçen hafta geldim birde 15 aylık oğlum var çalışıyorum dükkanm var ve eşimden ev konusunda bir gram desteği yok manevi olarak ne çocuklarla ilgilenir ben yemek yiyeyim yada dinleneyim diye ne benle ilgilenir mutlu olayım diye. Bunları kafama taktigimdan ailemde de mutsuzdum hatta annem eltimi aramış niye mutsuz senle bişey paylaşıyor mu bize anlatmiyo hiç bişey diye o kadr mutsuzdum yani. Zaten geceleri çoğu zman olmuyo kızım ve oğlumla tek kalıyorum artık yalnızlığa o kadr alışmışım ki eve gelmesini bile istemez oldum. Sanki eve gelince daha çok mutsuz oluyorum konuşmak yüzünü görmek dahi istemiyorum ama beni böyle yapan kendisi sorumsuzluguyla ilgisizligiyle beni kendinden uzaklaştırdı ama ben bu durumdan çok rahatsızım mutlu evliliğim olsun rahatça konuşup dertlesecegim bı eşim olsun istiyorum. O kadr ters ve sinirli yapısı var ki hiç bı isteğimi yüzüne karşı söyleyemem ya telefonda ya mesajda genelde. Çok bunaldim artık boğazım düğümleniyo dün evden çıktı bu gece geldi yoldan keşke gelmeseydi daha diyorum konuşmadım bile ama bu durumu düzeltmek istiyorum fakat eşim hiç ilgili değil sorumluluk alan biri değil her işini başkasına yaptırır. En basiti su kartına su yukletilcek kardeşime verir kartla para yüklemesi için kendi uğraşmaz yani evin işiyle uğraşmaz napicam nasıl isinicam eşime bilmiyorum :( fikir verin kızlar nasıl davranayim ne yapayım nasıl duzeliriz 

10 Cevaplar

+1 oy
(581 puan) tarafından
Canım evinin içinde yüksek sesle bakara suresi dinle açık kalsın tüm evinde duyulsun rabbim aranıza sevgi muhabbet versin inşallah 
(1,114 puan) tarafından
Onuda deniyeyim cnm bı arkadaşta fetih suresi dedi
(581 puan) tarafından
Bakara suresi canım hatta nette filan da yazar aile içi soğukluk diye böyle bir kaç gün sesli dinle evin çerisnde canım
(1,114 puan) tarafından
Tamam cnm çok teşekkür ederim akşam evi sirkeli suyla temizlik yapicam o zman açarım internetten
-Reklam-
0 oy
(52 puan) tarafından
ne desem bilemedim Allah hayra sevk etsin 
(1,114 puan) tarafından
İnşallah bende hep dua ediyorum eşimle aram düzelsin diye ama içime bı kere soğukluk girdi her yaptığı batıyor artık
0 oy
(198 puan) tarafından
Ahhh be kuzum yaaa görücü usulü ile mi evlendiniz
(1,114 puan) tarafından
Hayır isteyerek ama herşey çok çabuk oldu daha tanıyamadan iyice ve çok pişmanım doğru adam secemedigime. Ailemle de hiç birseyimi paylaşamam öyle böyle gidiyo işte evlilik ama çok mutsuzum :(
(198 puan) tarafından
Çok zor kaç tane arkadaşım var böyle senin gibi tanımadan 2. Çocuğuda yapmışsın Allah'ım hepinizin yardımcısı olsun dua etmekten başka bişi gelmez elimizden

LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLA

sürekli bunu söyle canım aklina geldikce bide kendini iyice soğutma
(1,114 puan) tarafından
Bı kere içim soğudu artık nasıl ısınırım bilmiyorum
(198 puan) tarafından
Konuşarak tabikide konuşmadan bı yere varılamaz
(1,114 puan) tarafından
Eşimle konusulsa keşke. Hemen kavgaya çevirir yada geçiştirir
0 oy
tarafından

Eşinle konuşmayı dene onun evde olmamasını istemedim alışmışlıktan  ama unutma ki birlikte bişeyler yapsanız daha mutlu olursunuz huzurlu olursunuz... 

Eşinle otur konuş   neden böyle yaptığını sor

(1,114 puan) tarafından
Eşimle hic bişey konuşulmuyor ki hemen kavgaya dönüştürür olayı birlikte hiç bişey yapamıyoruz yemek bile yiyemiyoruz gerisini sen düşün artık cnm :(
0 oy
tarafından
Senin eski postlarını da hatırlıyorum hatta bi ara çalışmıyordu yanılmıyorsam. Bence eşin bu saatten sonra değişmez konuşsan da değişmez dövüşsen de değişmez önceden de bu konulardan dert yaniyodun hâlâ aynı sadece çocuğun 1 ken 2 oldu keşke bi çocuk daha yapip kendine daha fazla sorumluluk yüklemeseydin tabi Rabbimin hediyesi olan olmuş çocuk doğmuş ama en çok yıpranan yine sensin
(1,114 puan) tarafından
Evet çok dert yandım hâlâ derdim çilem bitmiyor şuan çalışmak istememin tek sebebi evden uzaklasayim insanlarla diyalog kurmak çalışmak iyi geliyo hiç olmazsa çalışırken derdimi unutuyorum
tarafından
Aynen öyle yap en azından kafan dağılır evde durup sürekli bu konuları kafana takmazsın. Bu saatten sonra da çalışıp çocuklarınla mutlu olmaya çalış eşini kafana takma. Insallah düzelir evde huzursuzluk yalnızlık çok kötü oluyor Allah yardımcın olsun
(1,114 puan) tarafından
İkinci çocuğu istemeyerek oldu zaten ben hiç istemiyodum. Şimdi de korunmak istemiyor eşim ama ben kendimi şansa bırakamam diye gizliden hapa başladım artık çocuk flan istemiyorum yeter çok yoruldum gerçekten. Daha doğrusu ilgisizlikten yoruldum. Dükkanı da kapat diyor ama ben calismazsam evde kafayı yerim huzurum hiç kalmaz bu sefer
0 oy
(191 puan) tarafından
Severek evlendim . Dogum yaptim . 1 aya yakin esim yuzunden.annemde kaldim nelet cektm.ne ler yasadm. Bunalr aklima geldikce asla birdha cocuk yapmayi dusunmuyrum. Rabbim kimseye ele.muhtac etmesin
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm inşallah şuan tek başıma evliliği yürütüyorum yani dükkan ev çocuklar 3.kattan iki çocukla iniyorum kaynanamlar 15 aylık oğlumu almaya geliyorlar sagolsunlar bı onlar destekçi şuan 2 aylık bebeğimle de dükkana geliyorum yinede şükür diyorum eşimin gram desteği yok o yüzden soğuttu kendinden
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kendine ait kuaför dükkanın vardı galiba dimi canım
(1,114 puan) tarafından
Evet cnm aynen
(12,856 puan) tarafından
Ahh ve canım çok çektin bu adamdan
(1,114 puan) tarafından
Hâlâ çekiyorum cnm
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Canm kurani kerim biliyosan fetih suresi oku bilmiyorsanda ses acc ordann dinle evdee dinlenmis olsun. Sonra cocuklarini bir gun annene birak bi kac saatlikde olsa esinle vakit gecir dışarıya  cikinn.guzl vakit gecirmeye calis sorunlardan hic bahsetmeyin belki ikinizede iyi gelir. Bn bazn yaoiyorum bunaldigimiz zamn guzl oluyo
(1,114 puan) tarafından
Birbirimizi zor görüyoruz zaten evde olduğu zamanlarda da ya uyur ya da dışarı çıkar. Bı kere annemlerde kalırken eve eşya almak için getirdi ne yaklaştı ne öptü ne sarıldı iki yabancı gibi eve girdik çıktık yani
(4,152 puan) tarafından
:(  anladim canm bol dua o zamn Rabbim size sevgi.muhabbet versin inss
(1,114 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
tarafından
Ne diyeceğimi bilmiyorum sana akıl yerine dua edebilirim Allah'ım evine huzur mutluluk aşk sevgi saygı versin bı an önce bu durumdan kurtulursun rabbim yüzünuzu güldürür inşallah tez zamanda
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm artık evimde huzur istiyorum eşim geldiğinde geldiğine sevineyim istiyorum
0 oy
(211 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Aynı durumdayız. Bende hatda kaynanada var(( bosanicakdik çocuk olunca kaldı. 3yil bekleyisden sonra her sey iyiydi bebeyim olunca. Bebek oldu olalı ben hayatında yokmuşum gibi davranır(( dünde konusduk annesi ile sorunum vardı hep annesine taraf çıkar... Ben dedimki niye böyle dediki artık yokmussun gibisin. Cunki bendede durumu aynı. Keşke hiç olmasa. İyiki oğlum var Allah sabrımı onunla verdi. Bosanibda kendim bakarım bebeyime sadece oglum babasına aşırı düşkün. Babasından kimseye hatda banada gitmez.  Yazık olur oğluma. Cinsel hayatımız desen olmasa daha iyi. Yani iyreniyor gibiyim.
(1,114 puan) tarafından
Bende iğreniyorum tiksinti geliyo zaten sogudugum için yaklaşmak bile istemiyorum
(211 puan) tarafından
Eskidende çok istemsizdi. Ben çok isterdim. Şimdi bebekden sonra deyisdim o istemiyor ben ondan iyreniyorum(( böyle hayatmi geçer?((
(1,114 puan) tarafından
Bı sekilde gidiyo işte ama yıpranan kadınlar oluyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 569 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Celeb (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 321 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Eda-HiraNur (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 588 göst.
0 oy