0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bir haftalik dogum yaptim bebegim yarık damaklı doğdu . Beslenmesinde cok sknti yasiyorum korka korka emziriyorum bebegimi cigerine kaçip boğulma riski cok yuksekmis . Başna gelen veya bebegi boyle olan bilgisi olan atlatan varmi cok uzuluyorum cok endiseliyim ne olurr fikir verin :( :( :(

9 Cevaplar

0 oy
(3,888 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda iyilesir bebeğin 
tarafından
Insallah cnm insallah
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Benim bi tanıdığım var ama oğlu şuan 10 yaşlarında sıkıntı yasadimı hiç bilemicem canım çok dikkat et o zaman Allah korusun
tarafından
Insallah canm allah esirgesin
0 oy
(496 puan) tarafından
Nasıl 1 haftalık doğum anlamadım
tarafından
Dogum yapali bir hafta oluyo bebegim bir haftalik
(496 puan) tarafından
He bende farklı anlafım
0 oy
(1 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Canim rabbim kolaylik versin rabbin yardimcisi olsun banada yarik damak dediler perinatolojiye yonlendirdiler ayrintilidan sonra ama agzini acmadi orda. Doktor hamilelige engel bsy degl ama beslenmesi icin simdiden bilmen iyi olur dedi. Sennki ayrintilida cikmis miydi acaba

tarafından
Ben detayli cektirmemistim canim
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Abimin öleydi ameliyat olmuştu 
0 oy
(190 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım tez zamanda iyi olur inşallah korkma amalıyatla düzeltiyor lar artık
0 oy
(2 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun canım. Benim bebeğim de yarık damak doğdu. Biliyorum bu süreç normal bebeklere göre zor geçecek. Önce kendine hep inan ve güven ben çocuğumu besleyebilirim diye çünkü kendini kötü hissettinmi yapamayacakmış gibi hissediyor  bebeğini beslerken hep dik pozisyonda besle kusmamisi için reflu yatağı alabilirsin ben çok faydasını gördüm  ne sormak istersen cevaplarım 
tarafından
Aynen gercekten cok zor canim cok uzuluyorum nasil besledin mama mi gogsunu mu aldin nasil yaptin bana biraz yardimci ol ne olur
(2 puan) tarafından
Mama ile besledim canım sütum kesildi özel biberonlari var onunla besledim
0 oy
tarafından
Elifim var burda o görünce yazar canım 
tarafından
Kim o canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 205 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Melek annesi ❤️ (712 puan) tarafından soruldu
+1 oy