0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (712 puan) tarafından
Kızlar bilirsiniz belki ilk hamileliğim de 32 haftalıkken doğum yaptım şimdi tekrar hamileyim ve 30+2 oldum ara ara sancılarım oluyor yani daha doğrusu bebek kasmasi oğlumda böyle olmamıştım şimdi tekrardan erken doğum yapma olasılığı var mı başına gelen var mı doktorum herşey güzel gidiyor diyor ama bu kasılma sancıları göz yaşartıyor resmen dün gece bi ara uykumdan uyandım bide ilki erken doğum yapan ikincisi de erken doğar diyorlar 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Var cnm benm ogln vaktnde ama 2 kız erkn dogdu 2ci bebk 35te 3cusu 32de dogdu smdi 5aylik oldu 
(712 puan) tarafından
Şimdi kızım olucak nasıpse ama sürekli dinlenmeme rağmen oluyo ayrintiliya girdiğimde yalancı sancılar başlamış dedi doktor duşa girdim ettim bekliyorum şimdi bı sıkıntı olmaz inşaAllah ya
tarafından
İnşallah olmaz canım
-Reklam-
0 oy
(565 puan) tarafından
Ben canim kizimda 30haftalik bile degildi dogdugunda. Doktorlar cok dikkat etmem gerketigini 30 haftadan dahada erken olur ve vuyuk ihtimalle yasamayacagini soylediler. Ama ben 36 haftalik dogum yaptim. Doguma gittigim zaman agliyordum gene erken oldu yine ayni seyleri yasicagiz hastanede kalmasi bebegimin kuvez falan. Doktor bu haftaya kadar kalmasi bile bi mucize dedi. Ki sukurler olsun hic bir sıkıntımız olmadan evimize geldik
(712 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum kuzum oğlum erken doğdu kızım da olucak diye inşaAllah olmaz herkes vakitlice sağlıkla doğum yapar
(565 puan) tarafından
Insallah canim. Sen yinede doktor kontrollerini ihmal etmemeye çalış ve dikkat et gercekten cok dikkat etmen gerekiyor. Insallah vaktinde saglicakla alirsin bebegini kucagina canim :))
(712 puan) tarafından
inşaAllah canm :)
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim kızım 35 haftada dogdu canım ilk bebısım
(4,061 puan) tarafından
Doktora dedın mı peki bunu
(712 puan) tarafından
Dedim kuzu duş al eğer gecmezse gel dedi yarim saati geçerse sancı ama saate bakınca 10 dakika oluyor aradan 2-3 saat geçiyor bi daha oluyor
(4,061 puan) tarafından
Duzen sız ozman yat dinlen pek klkma
(712 puan) tarafından
Uzaninca daha da hareketleri artıyor bakalım ne olucak
(4,061 puan) tarafından
Hayırlısı ile al bebegını kucağına ıns canim
0 oy
(424 puan) tarafından
Canım arkadaşım ilkini 32 haftalıkken doğum yaptı 2 inci 38 haftalık doğdu 
(424 puan) tarafından
İhmal etme sen yinede doktora git takipli ol sürekli
(712 puan) tarafından
Cinsiyetleri farklı mıydı kuzu benimki şimdi kız olucak nasipse
(424 puan) tarafından
İlki kız ikinvi erkek canm sağlıkla kuvusun inşallah:))
(712 puan) tarafından
inşaAllah canm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 435 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meltemmmm (1,022 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 141 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,397 cevap

34,775 kullanıcı

...