0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından

Kızlar bilmiyorum ya bugun cok üzgünüm durumumuz okadar kötüki durum derken maddi durum . Bugun evlilik yıldonımumuz ve hiçbir sey yaapamadım kaynanamlarla kalıyorum evde 13 kişi yasıyoruz zaten eve esim bakıyor cok sıkıldım artık ne o bana bi supriz yaptı ne ben ona onemli olan hediye degil ama cok üzülüyorum 2 haftaya kadar dogum yapcam ve hiçbirsey istedigim gibi degil bebegime bile 2-3 takım almısım oda 10 15 liralık kalitesiz seyler cok sıkıldım okadar sey varki of bebegime bile iyi bır hayat sunamıycam cok kotuyum

7 Cevaplar

+1 oy
(22 puan) tarafından

Bebek nasibiyle gelirmiş boyle dusunme en azindan kafani sokacak bir evin yiyecek bir lokman var elin var kolun var sukur birde bebegin olacak bide yillarca bebek bekleyen aileler var inan hersey guzel hayat vesaire degil iyi evlat yetistirmek o bir lokmayla bile gulmek huzurlu olmak daha onemli icini ferah tut insallah 2 gebeliginde hersey diledigince alirsin bende oyle yaptim 1 hicbirsey bilemedim almadim bir hastane cikisi disinda baska birsey de almadim 2 bebegime hamileyim bunada 15 20 liraya 2 takim elbise 1 tulum 3 de zibin aldim kiyafet olarak diger oglumun kileri giydircem bide o kadar cok getiryorlarki iyiki almamisim diceksin emin ol

-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından

Allah büyük kardeş Allah rızka kefil. Bizim de elimiz de masraflar çıkınca 380 lira para kaliyor vallahi oda daha doğalgaz gelmedi yani :/ ama elhamdülillah 2. Çocuğum ve ben sadece 4-5 parça kıyafet aldım daha şimdiden hediye geldi elhamdülillah hiç bir ekisogi kalmadı . Tevekkeltu Al-Allah kardeş 

(7 puan) tarafından
Dua etmekten baska birsey gelmıuor ki elimden zaten
(66 puan) tarafından
Dua etmek başka ama inanmak mesele !! Nasıl anlatsam mesela hani derler ya tamam Allah rızka kefil ama !?!?! Bitti AMA'dan öncesi gitti. Tüm kalbinle inan ve her cuma Vakıa süresi oku insaAllah
0 oy
tarafından

Canım dua et Allah bir kapı açar elbet. 13 kişi nasıl yaşıyorsun ya helal olsun sana. Ben 5 kişi kalamadim birlik daraldim eşim ayırdı evi. İnşallah cikarsn kendi evine. Kendi düzenin olur 

0 oy
(523 puan) tarafından

Rabbim bebeğin rızkını verir sen hiç canını sıkma hem hediye kıyafet getiriyorlar ki bebeğine.Bol bol İnşirah süresi süu dinle Er Rezzak diye tesbih çek ve başını sokacak evin var eşinin eli ayağı tutuyor çalışıyor böyle düşün ve dua et İnşallah herşey gönlünce olur

0 oy
(90 puan) tarafından

Gun dogmadan neler dogarmis canim bende ilk iki cocuma yapamamistim sukur 3 uncuye su an karnimda 33 haftalik buna biraz annemin yardimiyla yapmak nasip oldu salincani anadizini annem aldi besini arabasini biz kayinvaldemler oteki 2 torununa bisey takmadilar ki buna taksinlar kaldiki yapcaklar 

0 oy
(1,204 puan) tarafından

İlk evlilik yıldönümünüz mü ?

0 oy
(1,722 puan) tarafından

Lütfen böyle isyan etme Allah bebeği rızkı ile gönderir sen kalbini temiz tut. Evlilik yıl dönüminz içinde mddi değeri olan bişey değilde manevi değeri olan bişey yapabilirsin güzel sözler şiirler vs. Seyler . Bu arada 13 kişiye eşim bakıyo demişsin ya acaba ayrı bi eve çıksanız eşin 13 kişiye bakabiliyosa üç kişiye bakamaz mı diye düşümdüm bi an tabi yaşadığınız şehrin yaşam şartlarını bilmiyorum kira falan pahalı olabilir. Ama ne bileyim 13 kişinin masrafına denktir sizin masraflarınız gbi geliyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 109 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 173 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bir.anne (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 211 göst.
24 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,336 cevap

34,510 kullanıcı

...