0 oy
848 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar Eşim bir haftadır benle ilgilenmiyo işten geliyo yemeğini yiyo duşunu aliyo namaz kılıp yatiyo sohbet de etmiyo hiç ne sarılır ne öper neden böyle. Davraniyo ya içime kurt düştü . Telefonunda da birşey yok hani niue boyle oldu anlamadim:'(

12 Cevaplar

+1 oy
(138 puan) tarafından
1 hafta endişe etmek icin5 çok kısa bi süre değil mi. Bazen biz kadınlar karşıdakinin psikolojisini kendimiz belirliyoruz. Olur ya o bazen içine kapanık dönem yaşar bence sorgulamaktansa sen onunla birlikte vakit geçirmeyi arttır mesela namaz kılar yatar dediğine göre namazında birisi. Bi akşam desene ay dur bende senin arka da namaz kilayim. Namazdan sonra seccadede bir soru sor bir konu aç. Ne bileyim yani erken teşhis koymayın allah aorusun olmayanı olur hale getirir hayal ve kuruntu ve vesvese. Seninle ilgilendiği zamanlarda da işten gelip duşuna giriyor mu.
tarafından
Evet fabrikada calisiyo cnm her gün gelir yemeğini yer duş alır duş almadan yatmaz
(138 puan) tarafından
Eee daha ne endişe etme şeytanın vesvesesi ve burada bende cok5 okuyorum böyle seyler zihnim farketmeden etki altında kalmış olabilir. Eşine bunu yakıştırma bile. Bu programdan daha faydali videolar var youtubeda emin ol çocuğuna da eşine de daha yararlı olacak şeyler. Saliha erdim hanim efendiye dinlemenizi tavsiye ederim. Hayırlı geceler
tarafından
Teşekkür ederim canım cokcdogru konusmussn inanki dedidign doğru paranayok oldum haksızlık ediyom adama
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sorsaydın canım neden öyle 

tarafından
Sordum benden soğudunmu bir haftadır yanasmiyon bana dedim Çocugu bahane ediyo çocuk yatmiyo ki diyo
tarafından
Aman boşver canım ya naparsa yapsın madem
0 oy
(2,633 puan) tarafından
canım kendisine sorsana. Belki bir derdi vardır
tarafından
Yatiyo sohbet edemiyoz ki hemen yatiyo
0 oy
(838 puan) tarafından
Yoruluyordur bellki o senden mi ilgi bekler acaba 
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Eşine sorundunmu bu soruyu?

tarafından
Telefonda mesaj atmıştım benden sogudun mu bir haftadır yanasmiyon bana dedim çocuk yatmiyo ki diyo çocuğu yatırırken  kendisi de uyuyo
0 oy
tarafından
Al karsina konus belki islerden dolayi olabilir
tarafından
Hafta sonu konuşurum eve gelip hemen uyuyo konusamadim
0 oy
tarafından
E sende o gelmeden çocuğu uyut vakit ayır eşine. Çocuk durmazsan adam ne yapsın? 
tarafından
Canım uyutamiyom çocuk diş cikariyo canavara dönüştü sanki ortamizda dört dönüyor zor uyuttum
tarafından
Uyumadan önce calpol ver biraz rahatlar.
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Hemn kötüye yorma benim esiminde sıkıntıları vardı bize çok yansitiyidu geçen gün keyfi yerindeydi morlai güzeldi selam verdi sskalsti sarıldı sabah giderken yataktan çıkmama rağmen öptü öyle giti belki canının sikildigi bisy vardır banada eşim hicbisey anlatamaz mehersem iş yerinde bir iki aydır onunla uğraşan bı şef varmış onunla alakaliymis belediye işi oluncada oda kaybetme korkusundan uzuluyi düşünüyormuş bide kredi borcu felan derken kötü dusunme inşallah duzelir
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Yorgundur belki de iş stresindendir canım kötü düşünme 
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Kız kötü düşünme sende burdaki postları okuya okuya kafayı yiceksin. Bi skntisi fln vardır belki 
0 oy
(468 puan) tarafından
Aynı sorun bendede var hamileyim eşim işten gelir yemek yer namaz kılar duşunu alır ve tel.eline alır geceye kdr youtubeden tv izliyo diyorum brz ilgilen benle ama yk ben onun yanına gidiyorum kızıyo kalk yanımdan diye nye böyle oluyo bende anlamadım cnm 
0 oy
(3,702 puan) tarafından

Bazen benim eşim öyledir köşe taşı gibi olduğu yerden kalkmaz konuşmaz elinde tel yada uyur bende agackakan gibi didikler dururum öperim gidiklarim uyumasına izin vermem yani zebani gibi üstüne çok uyuma bende otur de :D

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 403 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 344 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elizan (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 390 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 702 göst.