0 oy
471 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hanımlar oglum 1 yaşında ve tekrar hamile olduğumu öğrendim daha cok küçük  2 hafta kadar ancak oldu belki ikisini büyütmek zor olur mu  bilerek olmadi ama allah vermiş cok şükür rabbime

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olmaz aradan ikiside buyur cikar canim kardesle buyuyen cocuklar daha cok paylasmayi sahiplenmeyi bilir
-Reklam-
0 oy
(190 puan) tarafından
Allahim yardim eder canim merak etme tosun büyümüş gene 4 5 aylikken hamile kalanlar var biraz daha olsa zorlanmam azalir gene zorlanirsin ama
0 oy
tarafından

Olsun canm zTen doğum yapana kadar 2 yaşında olur kocaman abi olur kardeşine<3

0 oy
(1,720 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne güzel cnm maşallah Allah kolaylık verir. Zor yanları olur mutlaka olmaz mı tek bebek bile zor. Bende senin gibi istiyom kız Allah nasip ederse 1-1,5 yasında kardeşi olsun :D 
tarafından
Hadi inşallah :) :) o zaman buraya giremezsin ama Tuğba su kiminle uğraşacak
(25,224 puan) tarafından
Hahaha bulur birini artık :D benim gibisini bulamaz :Ppp
0 oy
tarafından
Büyüdükçe hareketleniyorlar oyun istiyorlar ilk başta biraz zor olur ama küçükte biraz büyüyünce arkadaş olurlar hayırlı olsun 
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Nasıl korunuyirdunuz canım 
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Oglum 11 aylıktı kızıma hamileyken şuan oglum 21 aylık kızımda 2 aylık oldu zor yanlarıda var güzel yanlarıda var 
0 oy
tarafından
Aynı ben yaa bende oğlum 1 yaşındayken hamile kalmıştım valla sana yalan söylemiycem kuzum evet zor heleki yardımcın yoksa yanında benim yoktu çok zorlanmıştım 2.oğlum kolikti birde inşallah seninki sakin olursa zorlanmazsın
tarafından
Bnm oğlumda kolikti ısallah  bu uslu olur tek tesellim
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Canm.bnmde tam aralari iki yas ikinci isteyerek olmadi cok agladim üzüldüm cunku kizim emiyoduu burda hic akrabamda yok ama suan sukrediyorum iyiki olmus kucuk oldugu icin kiskanma ne bilmedii. Arkadas oldular suan kimseye ihtiyaclari yok arkadas olarakk birbirlerine yetiyolarr enn guzl iyikilerim yani. Biri 8 bir 6 yasinda suan ;)
0 oy
(554 puan) tarafından
Cnm en azından senin ki 1 yaşında 7 aylık oğlum var 4 aylık hamileyim piskoljim sıfır şuan dogurana kadar seninki iki yaşına girer Allah büyük cnm
tarafından
Ay gerçekten de oyle ama sende söyle teselli et kendini ikiz doğanlar  var  onlar nasil büyüyor
(554 puan) tarafından
Kız tek olsam sorun olmaz birlik oturuyoru Z 15 nüfus kaynanam konuşmak için yer arıyor cadı Allah büyük verenin vardır bir bildiği
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Seninki 1 yasindayms benmki dogum yaptgmda 13 aylik olacak tam ☺
(554 puan) tarafından
İnşallah cnm ama hiç umudum kalmadı evim yarıda kaldı kendisini ayiltip bayiltiyor aileme sayıp sovuyor nereye saldiracagini bilmiyor ayrılmak neden bu kadar zor geliyor anlamıyor um
(4,237 puan) tarafından
O taraflarinda genelde bu tarz sorunlari oluyor halbuki ne gerek var herkes kendi yoluna evine baksa Rabbim yardimcin olsn bacim insallah
(554 puan) tarafından
Cnm annemin iki gelini var bir yil kaldılar birlik oda ev yaptılar o ara çıktılar sonra bunlar baya bi eski kafa
(4,237 puan) tarafından
Aynen iste eski kafa olunca malesef kuzum yaa
(554 puan) tarafından
Allah büyük cnm hayırlısı
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Hayırlısı buymus saglikla kucagina al insAllah 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 864 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy