0 oy
842 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kayniniz sizi arar. Hal hatır sorar mı 11.aylik evliyim 9 aylık hamileyim ilk defa aradı bisey lazım olursa çekinme ara söyle diye 

49 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aramaz gidince hoşgeldin bile demez demesin de zaten lazım değil 
(2,692 puan) tarafından
Ay ben size bayılıyorum :D Maşaallah.
(683 puan) tarafından
Ah benimkilerde maalesef ama takmiyorum hih:);)
-Reklam-
+1 oy
(782 puan) tarafından
Dogumun yaklasmis ya canim belki abime ulasamazsan bana haber ver diye aramistir rahat rahat ariyabilmen icin 
tarafından
Belkide canım ya
+1 oy
(10 puan) tarafından
4 yillik evliyim ne bir kere o beni aramistir ne de bir kere ben onu aramistirim 
+1 oy
tarafından
Ne münasebet. Eltilerimde bile numaram yok. Kaynım da niye olsun. Niye arasın :))
(396 puan) tarafından
Ne saçma bi düşünce
(1,008 puan) tarafından
cok tuhaf bu kadar kopukmusunuz eşiniz tarafıyla
tarafından
Hanımlar saçmaysa kendinize saklayın fikrinizi. Ne yani siz saçma dediniz evet oldu ben hayatımı değiştiricem koşarak eltime numara vermeye gidicem. Fikirleriniz insanların hayatına etki edecekse dışa vurun yoksa geçin gidin. Size ne yahu.. :)))
+1 oy
(134 puan) tarafından
Kaynım yok ama.. araması iyi birşey canım herşeyin altında art niyet aranmaz iyilikle söylemiş belliki yanınızda olduğunu söylemek istemiş.
tarafından
Yok art niyet diye değil canim asla düşünmem o şekilde
+1 oy
(5,376 puan) tarafından

Arar ama bekar olan arar benden küçük 2 yaş evli olanla hiç konuşmadk daha o sorar bazen bşy lazım mı fln diye bazen ömere bşy lcak olur sen seç yenge fln der öyle yani :)

0 oy
(682 puan) tarafından
Yok hiç aramaz Bi yerde karşılaşırsak selam selam o kadar 
0 oy
(6,833 puan) tarafından
2 senelik gelinim daha bi gecen bayram gitmistik oda mrb mrb kaynimin benle isi benimde kaynimla aramam sormam oda ayni eltimi aramam ki 
0 oy
tarafından
Yo aramaz sormaz i hic hicde aramasın gerek yok 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Arada bisey olursa ararlar hastalık falan  yada bişey lazım olursa cekinme ara derler
0 oy
(277 puan) tarafından
Evet sağolsun lar ben Türkiye'ye geldiğde yalnız sürekli ararlar pazar alışverişimi et tavuk market alışverişinide yaparlar hep aile çok düşkün birbirine
0 oy
(1,790 puan) tarafından
iki tane var biri hiç aramaz ihtiyaç anında da ortada yok olur diğeri de aramaz o onun yapısı çocuklar ile ilgili birşey olursa arar hastalık vs olursa arar ihtiyaç anında bende onu aramazsam kızar ama arada ben ararım abi nasılsın diye 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Esime ulasamadiginda arar cok nadir bazen bende ararim bisey oldugunda.doğumun yaklastigi icin aramistir nolcak
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Hamile oldugun icin acil bisey fln olursa esine fln ulasamazsan yardmcı olurum demk istemis belli ki..guzel bi davranış..
0 oy
tarafından
Numarası bile yok :)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Eşime ulasamadiği durumlarda beni arar bide kuzenler konyssun diye arar oğluna verir brnim çocuklarımla konuşur öyle bekar kaynim vardı sevgilisi vardı biz onu istemedik oda sevgilisinden ayrıldı ailesiyle büyük kavgalar yaptı askere gitti sonra orda psikolojisi bozuldu  komutanı kayınpederini aradı bu çocuk niye böyle diye kayınpederibde olayı anlattı abileri hala onunla konuşmayinca biz eltiler konuşuyorduk morali yerine gelsin diye . Ben 3 sene kaynanamlarla yaşadım 7 tane kaynim var hepside birbirinden iyi abinden kardeşinden ayırt etmem onları sağolsun onlarda beni çok sever
0 oy
(150 puan) tarafından
İşleri düsünce ararlar mesalle en kucuk kaynim para diye arar buyuk kayinlarimda  avratlarina ulaşamayinca tli gotur diye ararlar bu kadar 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Amca olcanin sevinci ile aramış olablr neden olmasın.. beni aramaz cunku o samimiyetimiz olmadı hiç..
0 oy
(16,506 puan) tarafından
6 kaynım var hiçbiri aramadı 
0 oy
tarafından
Bayramda arar sadece bayramın mübarek olsun ablam der hal hatır sorar kapatır küçüğü aramaz

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 292 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 216 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde Syma (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 203 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 289 göst.