+1 oy
297 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Belirti olarak agiz tadinda da degisiklik Oluyo mu bu da mi belrti

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ağzımda aci tat oluyordu ama ben patil içiyorum ondandır falan sanıyordum 
tarafından
Patil yazmışım parol  olacaktı.  Ilk gün başım ağrıdı migrenim tuttu dedim . Boğazımda ağrı ve kuruluk oldu . Baş ağrısı hala geçmedi 10 güne yaklaştım.  Iki gündür de şiddetli bi şekilde sırtım ağrıyo.  Çok halsizim . Bebeğimin gazını alacak dermanim bile olmuyor bazen . 2 aylık kızım var maskeyle emziriyorum
tarafından
Korona mi olmussun  ay  ne onerdirler.
Esimde korona oldu  ben test yapmaya kprkyom
tarafından
Evet pozitif cıktı testim . Aylardır evde oturdum kaynanamgilden bulaşti.  Hiçbişey vermediler . Emzirdigim için paroldan baska bisey içemezsin dediler . Bol su c vitamini al dediler
tarafından
Bnde 2 gundur parol icyom kensi kendime gunde 2 tane. Bnmde  esim mi bulastrmis  also mi blmyom 2 gun once esimin  poztf  cikti suan ailesinde de poztf  cikti.  Of ve 4 ghndur geldim . Bu kisilwrle  temas da ettim bwbegimi  de sevdiler  bebegim daha 2.5 aylik :((((
(1,358 puan) tarafından
Cnm lutfen cvp yazarmisin esimde iki gundur agzimin ici aci diyor dmaklarim feln zehir gibi diyo bugun bas agrisi cok varmis sesi kısılmis biraz beriltileri bunlarmi 4 aylik bebegim var ikitane dha cicugum var bugun arabada birlikte eve geldik bizede bulasirmi ayni odada yatmasam kirilirmi bana bugun cicuklar babasiyla asönsere binmedi kirildi biraz
-Reklam-
0 oy
(14,020 puan) tarafından
Buda belirtiler arasında canım 2 hafta falan sürüyor demişti gorumcem 
tarafından
Ben tat aliom da bu agzmin  tadi bi degisk oldu
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Belirtiler arasinda tat kaybida var canim
tarafından
AMA tat aliom  agzimin icij bazen grip falan.oluruz tadi degsr ya oyle
0 oy
tarafından
Evet sabah uyandığımda boğazımda iğrenç ve acı bi tat oluyordu sonra kahvaltı ettikten sonra o tat gidiyordu ama sonrasında da başka hiçbir tadı alamıyordum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 130 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde BETIGUL (1,670 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 414 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu

378,463 soru

11,328,438 cevap

34,784 kullanıcı

...