0 oy
868 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
Anneler iyi geceler eşimin testi pozitif çıktı iki gündür halsızlığı vardı soğuk soğuk terliyordu bu gün öğrendik 7 aylık bebeğim var belki bizim de pozitif bilmiyoruz test yapılmadı inanin çok çaresiz hissediyorum bebeğim için çok korkuyorum korona olan anneler nasıl atlattiniz bebeklerde ne gibi sorunlar oluyor 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Derdi veren Allah dermanı da verir inşallah çok geçmiş olsun 
(795 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim belirti yok ama muhtemelen bizde pozitifiz :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım daha yeni bi yakınım atlattı kocası olmuş 2 aylıkta bebeği vardı kocası kendini odaya kapatmış hiç dışarı çıkmamış ama diğer ailenin hiçbiri pozitif değildi çok şükür 14 gün sonunda negatif çıkmış kocası kalbini ferah tut bol bol dua et Allah yardımcınız olsun inşaallah
(795 puan) tarafından
Amin çok teşekkürler eşimde şimdi kapattı kendini odaları ayırdık ben kizimlayim ama bizde olabiliriz test yapılmadı bakalım yarın ararlar herhalde inşallah bebeğimde hiç bişey yoktur onun için korkuyorum
tarafından
Canım sen korkma şimdi daha güçlü olman lazım bişey olmaz Allah'ın izniyle Rabbim evladını da eşinide sana bağışlasın inşaallah şifa versin
(795 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Rabbim acil şifa versin inşallah ❤️❤️❤️❤️
(795 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Benim de eşim korona atlattı oğlumla bana geçmedi test yapıldığı gün odadan çıkmadı pozitif çıkınca da akşam yurda götürdüler askeri personel gitmek zorunluydu 15 gün sonra cıktı testi negatif çıkınca geldi
(795 puan) tarafından
Eşimde ayrı odaya geçti bizde yeni öğrendik ama korkuyorum sürekli yan yanaydik sonuçta kendimi geçtim kızıma bişey olmasın ona bulaşmasın
tarafından
Sabah isten geldiğinde biz de yan yanaydık kahvaltı yaptık benim ateşim var galiba dedi ölçtük 38.6 cıktı hemen hazırlan git test ver dedim gitti ama o arada illaki temas oldu kapı kollarına filan dokundu yine de şükür bulaşmadı siz de tedbirinizi alın yanınıza gelirken çift maske eldiven taksın dr eşime öyle demişti atlatir Allahın izniyle
(795 puan) tarafından
Amin insallah atlatır hemen ateş falan olmadı grip gibi halsizim dedi dün test verdi pozitif çıktı nerden kaptı anlayamadik sürekli yan yanaydik bir de bizde belirti yok ama Allah yardımcımız olsun bebeğim için çok korkuyorum
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Rabb'im acil şifalar versin kuzum. Çok geçmiş olsun
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım. Kesin bizde pozitifiz deme. Uzak dur eşinden. Aynı evde bulasmayanlar var. Izole etsin kendini
0 oy
tarafından
RABBIM esine acil şifalar versin canim INŞALLAH sizdede olmaz virus
0 oy
(610 puan) tarafından
Korkma canım biz ailecek olduk 1 buçuk yaşında oğlumda oldu sadece ateşlenşyor onada ilaç veriyorsun ben tek başıma mücadele verdim çaresiz hissetme sakın
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim eşimin amcası da pozitif ti entube durumdaydı kızı ve oğlu hastaneye yanına girdi adam çok kötüydü altına flan yapmayı üstünü değiştirdiler altını aldılar hiç bişey olmadi bulamayınca bulasmiyo aynı kaşıktan yemek yediler bişey olmadı testleri negatif cikmsti sende korkma ama nolur nolmaz uzak durmaya cals 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Gecmiş olsun biz iki ay oldu atlatali 7 aylik bir kızim var eşim oldu esimden banada geçti bende oldum esimle ben ikimiz beeaber kizimin yanina gelmiyorduk devamlı maskeli geziyorduk maskesiz bebegin yanina gitmiyorduk sürekli emziriyordum o durumda bebegi ne kadar emzirsen kar o sut ona sifa oluyor emzirecegin zaman iki tane maske tak ellerini gögsunu iyice temizle  bol bol emzir ve esinde bol bol nane limon içsin mandalina bol yesin meyve süt yoğurt bol tüketsin kemik suyunu icir ama bol yemekte yesunki direnci düsmesin en onemliside günde  4    5 litre su içsin öyle vucudu erken toparlanır erkeb atlatir öyle dikat etmese sonra hasar kaliyor o yüzdendi kat edin sende oyle dikat et insallah kolay atlatırsiniz tekrardan geçmis olsun allah sifalar versin.
(1,018 puan) tarafından
Bide moralinizi yuksek tutun.
0 oy
(2,340 puan) tarafından
Eşim korana oldu hastanede 1 hafta yattı ciğelerinde 7 8 yere yayıldı bana ve 8 aylık kızıma 14 gün karantina berdiler evde yalnız kaldık alışverişimizi elimin arkadaşları ve komşularım yaptı dşarı hiç çıkmadık testde yapılmadı ama çok şükir atlattı eşim geldi
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah yâr ve yardımcınız olsun bacım
0 oy
tarafından
Yengem oldu abimde ve 3 çocuğunda hiç bişey çıkmadı. Yani size bulaşmamış olabilir. Eşiniz bi oda da dursun kendini izole etsin. Sizinle temas edecek şeyler de siz ve o eldiven ve çift kat maske kullanın 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Benim eşimin ki de pozitif  ama eşim ayakta geçiriyor gayet iyi arka odada kapalı kalmış durumda :) bizde temasli diye hep beraber evdeyiz istr
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm hiç canını sıkma evet psikolojik olarak hergün duyuyoruz görüyoruz zor bir durum ama inşallah evde atlatırsınız sağlıklı beslen 
0 oy
tarafından
Atlattınız mı durumunuz nasıl 
(795 puan) tarafından
Merhaba canım evet çok şükür atlattık eşimin de negatif çıktı daha sonra
tarafından
İnşallah bizimde negatif çıkar cnm kaç gün sonra negatif çıktı
(795 puan) tarafından
11. günde negatif çıktı canım
tarafından
RABBİM bir daha yaşatmasın cnm

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 435 göst.
10 Kasım 2020 Aile kategorisinde Tazeannee (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 178 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Oglumbirtanem (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 294 göst.
20 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,296 göst.

378,294 soru

11,322,892 cevap

34,773 kullanıcı

...