0 oy
860 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kayinvalidem 2 gündür bizde kalıyor kaynbabam köye gitti kaynvalidem ben doğum yaparım diye gitmedi bizde kalıyor bana ayağını uzat otur diyor hiç rahat edemezdim sonra alıştım o otryor ben bacağına yattım uzandım saçlarımı taradı ördü kapalıyım normalde sabah kızıma anne yanı beşik aldı oyuncak aldı daha doğmadan Jersey alındı sabah dışarı çıkarken benden eşarp istedi verdim bağladı bu benim olsun ben sana yenisini alayım dedi var mı. Benim gibi memnun olan canim annem ıyiki var 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aman Allahım cok şaşırdım kaynana dizine uzanmak :dizzy:

-Reklam-
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Benimki de baya iyidir..hamile oldugum.donemde düsük tehdidim vardi gel bende kal ben sana bakarim demisti sen yatarsin ben yemegini fln hazırlarım dedi de ben rahatsiz etmiyim diye gitmedim..evime bile gelmez ole rahatsiz etmesin diye..
0 oy
tarafından
Valla benimkide çok çok iyi ben ondan razıyım Allah da ondan razı olsun 
0 oy
(610 puan) tarafından
Görümcek aramızı bozmasa benim kaynana da iyidi 
0 oy
tarafından
Cok sever çok iyi derdim bu ara bi gelenleri geldi laf istiyo benden az kaldi
0 oy
tarafından
Bende kaynanamın yanında rahat otururum ayagımı uzatırım kendi ister çok iyiliği dokundu onlar bende kalsın Allah razı olsun ondan işte bazen konuşmaları oluyor oda bazen olur diyip geçiyorum 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Benim annecegizim de tam böyle bir kaynanadir anneme sanki dünyada tek kalmış gibisin derim herzaman benim kayınvalide de iyidir ama bukadar samimi değiliz biraz samimiyiz biraz da mesafeliyim ufak tefek seylerden dolayi sinek kucuktur ama mide bulandirir Allah geçiminizi bozmasın cnm 
0 oy
tarafından
Masallah canım Allah bozmasın ♡
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Oghhh işi cozmussunuz siz :D

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 973 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 186 göst.
19 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 327 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nur ayse (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 352 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu

379,608 soru

11,363,907 cevap

34,841 kullanıcı

...